طراحی پوستر مینیمالیسم الهام گرفته از فیلم ها و برندها

 

طراحی مینیمال در همه جا وجود دارد. ما دائماً چیزها را کوچک‌تر، فشرده‌تر می‌کنیم و طراحی را از بین می‌بریم تا زمانی که با عناصر خالی باقی بمانیم. اعتبار عکس برجسته: اولی ماس

بنابراین مینیمالیسم چیست؟ همانطور که از نام آن پیداست، به معنای استفاده از حداقل مواد برای بیان اثر، نقطه یا پیام مورد نظر است.

پس از جستجوی من برای یافتن هنرمندان مینیمال جذاب، به طور تصادفی با پوسترهای نمادین فیلم و برنامه تلویزیونی مواجه شدم که واقعاً ثابت می کند که می توانید کارهای بیشتری را با کمتر انجام دهید.

نویسنده: دانیل اندرز

هنگام طراحی یک پوستر مینیمال، باید عناصر را ساده و ساده نگه دارید. مینیمالیسم به راحتی قابل توصیف است اما طراحی آن چندان آسان نیست.

پس چگونه می توانید یک پوستر مینیمال طراحی کنید تا به آن افتخار کنید؟

کمتر است بیشتر

 

این تقریباً همان چیزی است که مینیمالیسم به آن خلاصه می شود. همه ما طرح های جالب، چشم نواز و پیچیده را دوست داریم، اما فقط به این دلیل که می توانید چیزی اضافه کنید به این معنی نیست که باید آن را انجام دهید.

تفریق کنید تا زمانی که کار نکند

 

طراحی گرافیک ارتباط بصری است. به کم کردن عناصر از طرح خود ادامه دهید تا زمانی که پیامی که می خواهید ارسال کنید دیگر خوانا نباشد. از خود بپرسید، “آیا طراحی من هنوز هم بدون آن 100٪ کار می کند؟”

هر جزئیات به حساب می آید

 

در طراحی مینیمال، هر جزئیات دارای اهمیت است. چیزی که شما برای ترک انتخاب کردید حیاتی است. حاشیه اطراف تصویر، رنگ ها، تایپوگرافی – همه چیز برای ظاهر کلی طرح مهم می شود.

تایپوگرافی بزرگ

 

تایپوگرافی اغلب در جایگزینی تصاویر استفاده می شود تا علاقه بیشتری به طراحی اضافه کند.

امیدواریم این قطعه کوچک در مورد اینکه چگونه مینیمالیسم می تواند به الهام بخشیدن به پروژه بازاریابی بعدی شما کمک کند، اعم از پوستر، بروشور یا حتی کارت ویزیت.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *