چاپ پلی کربنات

لیبل های پلی کربنات از مواد اولیه بسیار با کیفیتی تهیه و طراحی می شود که بالاترین مقاومت را در برابر شرایط سخت داشته و شما می توانید با خیال راحت اقدام به استفاده از این مدل لیبل ها داشته باشید.
جنس مربوط به این لیبل ها از طلق پلیمر بوده و ضخامت مربوط به این لیبل نیز در حدود 200 تا 500 میکرون است.
برای طراحی و چاپ لیبل پلی کربنات از دستگاه های بسیار متفاوتی از جمله اکوسالونت یووی استفاده می کند که این دستگاه دارای جوهری با نور یووی بوده و می تواند بهترین و باکیفیت ترین لیبل ها را برای شما عزیزان به چاپ برساند.
اگر شما نیز قصد دارید تا از تاثیرگذارترین و مقاوم ترین انواع لیبل ها استفاده کنید، می توانید چاپ و طراحی لیبل های پلی کربنات را در اولویت های خود قرار دهید.

موارد استفاده

از کاربردهای لیبل ها و صفحات چاپ پلی کربنات ایجاد روکش روی کلیدها و ال-سی-دی های انواع دستگاه های سنگین الکترونیکی است.
– در صنایع بهداشتی جهت ساخت بطری های شفاف برای بسته بندی مواد غذایی تزیینات و پوشش کامپیوتر ها،
-در صنایع نظامی جهت ساخت شیشه های مقاوم جلو هواپیما ها و ساخت شیشه های ضد گلوله
-در اتومبیل ها جهت تزیینات داخلی خودرو ها و غیره کاربرد دارد.مزیت پوشش پلی کربنات به جای شیشه هزینه کم و سبک بودن آن  می باشند.
همچنین مورد استفاده شرکت ها و کارگاه هایی می باشد که دستگاه تولید می کنند و برای پنل آن نیاز به لیبل پلی کربنات دارند که بر چسب های این لیبل به صورت رنگی بوده و قسمت هایی از آن برای دگمه های دستگاه ها برش می خورد .
با توجه به قابلیت عبور نور پلی کربنات و انعطاف پذیری بالا و شکل پذیری آسان ، بیشترین کاربرد این متریال مربوط به پنل صفحه نمایش دستگاه های صنعتی اعم از تجهیزات پزشکی ، الکترونیکی و لوازم خانگی می باشد.
برجسته سازی کلیدها و بخش های مختلف از دیگری قابلیت هایی است که این متریال را پرکاربرد می کند.
همچنین می توانید با استفاده از پوشش پلی کربنات ظاهری زیبا با طرح دلخواه و برند خود به دستگاه داده تا در کنار زیبایی ظاهری دستگاه های خود را در برابر سایر عوامل محیطی و سایش مقاوم کنید.

مزایای استفاده از چاپ لیبل پلی کربنات

مزیت های مربوط به چاپ و طراحی لیبل های پلی کربنات می توان به موارد زیر اشاره داشت:

–  از وزن بسیار سبک تری برخوردار هستند
– هزینه های مربوط به چاپ و طراحی این لیبل ها بسیار مناسب می باشد
– مقاومت شیمیایی بسیار بالایی دارند
–  دارای پوشش ضد مواد مضر و اشعه های فرابنفش می باشد
–  می توانند تا مدت بسیار طولانی تر شفافیت خود را حفظ کنند
–  دارای مدل های رنگی بسیار متنوعی نیز می باشد
– کاربرد مربوط به استفاده از این لیبل ها بسیار بالاست
چاپ پلی کربنات 

هزینه های مربوط به چاپ لیبل پلی کربنات

یکی از مهمترین آیتم هایی که در خصوص چاپ لیبل پلی کربنات وجود دارد، هزینه ها و تعرفه های مربوط به چاپ و طراحی لیبل های پلی کربنات می باشد.
شما می توانید به راحتی از همین وب سایت ما، راجع به بروزترین و آخرین تعرفه های مربوط به چاپ و طراحی لیبل های پلی کربنات، اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورده و سپس با نظر گرفتن، بودجه ای که برای تبلیغات و بازاریابی خود در نظر گرفته اید، اقدام به ثبت درخواست خود داشته باشید.
همچنین در نظر داشته باشید که عمر مفید مربوط به لیبل های پلی کربنات بسیار بیشتر از دیگر لیبل ها بوده و در نتیجه شما نگران پرداخت هیچ گونه هزینه های اضافه در این خصوص نباشید.
 
 
 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.