پلی کربنات

چاپ پلی کربنات

چاپ پلی کربنات

 

 

امروز چاپ بهار قصد داره در مورد چاپ پلی کربنات باهاتون صحبت کنه

لیبل پلی کربنات یا همان به اصطلاح عامیانه لیبل طلقی لیبل های محکمی می باشند که به روی پنل دستگاه های الکترونیکی و دستگاه های صنعتی چسبانده می شود و قابلیت برجسته شدن را دارد .

پلی کربنات یک محصول با دوام پلیمری است که به خاطر ترکیبات منحصر به فرد از ویژگی های برجسته ای از جمله مقاومت در برابر حرارت و مواد شیمیایی و دوام در برابر سایش برخوردار است. پلی کربنات ها به صورت ورق و رول در فیلم روشن، مات و بافت دار موجود است.فیلم های پلی کربنات در ضخامتهای ۱۲۵-۱۵۰-۱۷۵-۲۰۰-۲۵۰-۵۰۰ میکرون پاسخگوی سلیقه متنوع مشتریان می باشد.

 

چاپ پلی کربنات

لیبل پلی کربنات مورد استفاده شرکت ها و کارگاه هایی می باشد که دستگاه تولید می کنند و برای پنل آن نیاز به لیبل پلی کربنات دارند که بر چسب های پلی کربنات به صورت رنگی بوده و قسمت هایی از آن برای دگمه های دستگاه ها برش می خورد .

با توجه به قابلیت عبور نور پلی کربنات و انعطاف پذیری بالای و شکل پذیری آسان ، بیشترین کاربرد این متریال مربوط به پنل صفحه نمایش دستگاه های صنعتی اعم از تجهیزات پزشکی ، الکترونیکی و لوازم خانگی می باشد.

برجسته سازی کلیدها و بخش های مختلف از دیگری قابلیت هایی است که این متریال را پرکاربرد می کند. همچنین می توانید با استفاده از پوشش پلی کربنات ظاهری زیبا با طرح دلخواه و برند خود به دستگاه داده تا در کنار زیبایی ظاهری دستگاه های خود را در برابر سایر عوامل محیطی و سایش مقاوم کنید.

چاپ پلی کربنات

چاپ بر روی پلی کربنات با استفاده از دستگاه فلت بد یووی انجام می شود. درچاپ پلی کربنات، جوهر به طور مستقیم بر روی سطح اعمال می شود.

چاپ فلت بد بر رو ی پلی کربنات در کمترین زمان ممکن با استفاده از دستگاه فلت بد یو وی انجام میگیرد که هم خود پلی کربنات و هم خود چاپ فلت بد در کنار هم نوآوری بسیار بزرگی بوجود می آورند.

پلی کربنات پلیمری است که جزو متریال های مورد استفاده در چاپ دیجیتال و چاپ مستقیم در دستگاه فلت بد می باشد.از کاربردهای لیبل ها و صفحات چاپ پلی کربنات ایجاد روکش روی کلیدها و ال-سی-دی های انواع دستگاه های سنگین الکترونیکی است.

 

چاپ پلی کربنات 

چاپ پلی کربنات

در صنایع بهداشتی جهت ساخت بطری های شفاف برای بسته بندی مواد غذایی ،تزیینات و پوشش کامپیوتر ها،در صنایع نظامی جهت ساخت شیشه های مقاوم جلو هواپیما ها و ساخت شیشه های ضد گلوله ،در اتومبیل ها جهت تزیینات داخلی خودرو ها و غیره کاربرد دارد.مزیت پوشش پلی کربنات به جای شیشه هزینه کم و سبک بودن آن  می باشند.

ورق های پلی کربنات داراي ویژگی های چسبندگی عالی جوهر هستند و نیازی به پیش سازي سطح ندارند علاوه بر این ، پروسه خشک شدن جوهر با تابش نور یووی صورت می پذیرد قطرات جوهر بلافاصله بعد از پاشش قطره ای خشک می شوند تا از حرکت جوهر جلوگیری شود. تثبیت جوهر، این امکان را فراهم می کند تا حتی در هنگام چاپ چند لایه و چندین فایل رنگ، تثبیت رنگ حفظ شود که همین امر سبب مقاومت جوهر در شرایط آب و هوایی مختلف و در برابر نور آفتاب گردیده ،این ویژگی ها در کنار قابل شست و شو بودن ،این چاپ را برای استفاده در فضای خارجی مناسب می سازد.

چاپ پلی کربنات

8 رنگ بودن دستگاه فلت بد چاپ بهار این امکان را به شما می دهد تا بدون محدودیت طرح های متنوع را به صورت ترنسپرنت و یا چاپ رنگی همراه سفید با وضوح بالا – تا 1200 نقطه در اینچ بر روی شیشه چاپ کرده و با وارنیش این دستگاه می توانید مقاومت چاپ خود را در برابر خش پذیری بهبود بخشید .چاپ مستقیم روی پلی کربنات را می توان در رنگ ها و ضخامت های مختلف پلی کربنات در حداکثر ابعاد 310 در 160 سانتی متر و حداکثر ضخامت 10 سانتی متر انجام داد.

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *