لیبل ژله ای

لیبل ژله ای

لیبل ژله ای

لیبل ژله ای چیست؟

می دانید  کدام آیتم در طراحی و چاپ لیبل های ژله ای موثر می باشد؟ از شما می خواهیم که مطالب درج شده در چاپ بهار را تا آخر مورد مطالعه قرار داده و از این طریق ارزنده ترین اطلاعات را به دست آورید.

امروزه بسیاری از شرکت های تولید و صنعتی، به دنبال موثرترین ابزارهای تبلیغاتی هستندتا بتوانند به بهترین شکل ممکن محصولات خود را معرفی کرده و از این طریق میزان فروش خود را افزایش دهند.

یکی از بهترین انواع این ابزارهای بازاریابی را لیبل ها شکل داده اند. که دارای انواع بسیار متفاوتی هستند که از محبوب ترین آنها، می توان به لیبل های ژله ای یا کریستال اشاره کرد.

لیبل ژله ای (کریستالی)

لیبل کریستال یکی از رایج ترین اقداماتی می باشد که امروزه توسط بسیاری از شرکت ها در حال انجام بوده و شما نیز می توانید تصاویر مربوط به این مدل از لیبل ها را به راحتی از همین وب سایت چاپ بهار مورد مشاهده قرار دهید.

از مهمترین ویژگی های این لیبل ها، می توان به شفاف بودن آنها اشاره کرد که دارای برچسب بوده ،به طوری که شما می توانید لیبل کریستالی خود را در شکل، ابعاد مختلف سفارش دهید.

لیبل ژله ای لیبل هایی می باشند که به صورت تمام رنگی چاپ می شود و یک لایه ی  به ضخامت حدودا ۳ میلی متر روی آن کشیده میشود که طرح چاپی  را بسیار زیبا می نماید.که در شکلهای مربع ، مستطیل ، دایره ، بیضی و قالب های مختلف طبق سفارش ساخته می شود.

مهمترین ویژگی ها:

جوهر مورد استفاده در چاپ از بهترین برندهای جهان می باشد.
– مقاومت شیمیایی بسیار بالایی را در برابر حلال های رقیق کننده دارند
– ماندگاری در برابر نور خورشید حدود 5 سال می باشد
-ازخاصیت ضد آب برخوردار هستند.
لیبل های کریستالی از چسبندگی بسیار فوق العاده ای برخوردار می باشد

موارد استفاده 

از بارز ترین نمونه ها می توان به استفاده از آن بر روی لوازم خانگی، بعضی از دستگاه های صنعتی، دکمه های خودرو،روی آبگرمکن های دیواری ،پکیج ها ، درب های آلومنیومی ، پنجره های UPVC ، مبلمان ، کامپیوتر و چاپگرها نام برد.

قیمت مربوط

یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که در چاپ لیبل ژله ای، ذهن بسیاری از افراد را مشغول نموده است، قیمت و هزینه های مربوط به چاپ لیبل های ژله ای می باشد. شما می توانید برای آگاهی از تعرفه های مربوط به چاپ ، با همکاران ما از همین وب سایت چاپ بهار در تماس باشید.

لیبل ژله ای

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.