چگونه به سرعت کتاب گالینگور کامل خود را متمایز کنید!


کتاب هایی که صحافی مناسب دارند دارای جلد مقوایی هستند و با چسب ستون فقرات مربع صحافی شده اند. این نوع اتصال برای ارائه ظاهری تمیز و حرفه ای شناخته شده است. به همین دلیل نام پررنگ خود را گرفت
.
با سبک صحافی که بیش از یک قرن است که وجود داشته است، کتاب‌های صحافی کامل به یکی از رایج‌ترین انواع صحافی در میان علاقه‌مندان و ناشران حرفه‌ای تبدیل شده‌اند. بنابراین چه کاری می توانید انجام دهید تا کتابتان ارزشمندتر از رقبایتان به نظر برسد؟
20٪ تخفیف برای اولین سفارش تبلیغات بنری چاپگر دریافت کنید.

سریعترین راه برای جلب توجه بیننده، افزودن بالشتک اضافی به کاورهای خود است!


نه یک، بلکه دو روش مختلف وجود دارد که می توانید پوشش های خود را بدرخشید و رنگ ها را برجسته کنید! پوشش براق
UV و لمینیت دو پوشش محبوب هستند که می توانند ظاهر روکش ها را بهبود بخشند.
براق کننده اشعه ماوراء بنفش مایعی است که پس از چاپ و خشک شدن کاغذ در زیر نور
UV به کاغذ اضافه می شود. پس از خشک شدن کت براق UV، چاپ شما براقیت بالایی خواهد داشت که می تواند هر کتابی را متمایز کند!
اغلب کتاب‌های چاپی که در قفسه‌های کتابفروشی می‌بینید معمولاً دارای جلدهای چوبی هستند. لمینیت دارای دو قسمت صاف و مات می باشد.

این کتاب کاملاً صحافی شده از نوار نازک 1.3 میلی متری استفاده می کند که برای محافظت از جلد کتاب و در عین حال حفظ ویژگی های انعطاف پذیر آن عالی است.

بنابراین، کدام پوشش را باید انتخاب کنید؟


هم پوشش براق
UV و هم لمینیت کتاب شما را در برابر خط و خش، آسیب نور خورشید محافظت می کند و به جلد احساس صاف و صیقلی می بخشد.

با این حال، لمینت یک ماده قوی تر و بادوام تر است. بنابراین اگر می‌خواهید کتاب شما برای سال‌ها ماندگاری داشته باشد، لمینیت پوشش توصیه می‌شود.

پوشش براق UV برای کمک به برجسته‌تر شدن پوشش‌های شما و برجسته شدن رنگ‌ها با بودجه بسیار عالی است.

به جلدها اکتفا نکنید، می توانید قالب کتاب را تغییر دهید!


گوشه های گرد تنظیمی است که نیاز به برش گوشه ها به شعاع 1/8 اینچ یا ½ اینچ دارد. گرد کردن گوشه های کتاب علاوه بر انتخاب زیبایی شناختی می تواند مزایای عملی نیز داشته باشد.

گرد کردن گوشه های کتاب کودکان از خطر آسیب دیدگی و بریدگی ناشی از گوشه های تیز جلوگیری می کند. این همچنین احتمال خم شدن یا ساییدگی گوشه ها را کاهش می دهد، همانطور که در گوشه های مربعی اتفاق می افتد.

کتابی کاملا صحافی شده با گوشه های گرد

 

گوشه گرد تنظیمی است که برای برش گوشه‌های شعاع 1/8 اینچ، ¼ یا ½ اینچ نیاز به برش دارد. گرد کردن گوشه های کتاب شما نه تنها یک انتخاب زیباشناختی است، بلکه مزایای عملی نیز دارد.

گرد کردن گوشه های کتاب های کودک از خطر آسیب دیدگی یا بریدگی گوشه های تیز جلوگیری می کند. همچنین احتمال خم شدن گوشه ها و سایش مانند گوشه های مربعی را کاهش می دهد.

یک کتاب کامل بسته از چرخه ها


هنگامی که یک جلد سفارشی بر یک خواننده جدید پیروز شد، آنها را به احساس کتاب خود جذب کنید
!
یکی از چیزهایی که می خواهید در کتاب کاملا صحافی شده خود برای آن پول خرج کنید، کاغذ با کیفیت است! انواع کاغذهای نازک می توانند فوراً کتاب شما را که در غیر این صورت خوب طراحی شده است، ارزان و بی کیفیت جلوه دهند.

صرف کمی بیشتر برای کاغذ گلاس 100 پوندی باعث می شود کتاب شما لوکس تر شود!
70 fb کاغذ بدون پوشش سنگین ترین وزن کاغذ بدون پوشش است. استحکام و دوام این وزن کاغذ برای کتاب‌های کار، مجلات و سایر کتاب‌هایی که در درجه اول باید نوشته شوند، عالی است.
تزیین کاغذ مناسب برای محصولات فروش کاغذ روکش دار یا سایر کتاب های صحافی حرفه ای برای توزیع. کاغذ کادو معمولاً در دو نوع است: براق یا مات. اگر رنگ ها در سراسر کتاب چاپ شده باشند، هر انتخابی رنگ ها را زنده تر و روشن تر می کند
!
کاغذ گلاسه یک روکش براق و روکش صاف و مناسب برای تمام کتاب های صحافی شده با کیفیت بالا ارائه می دهد! اگر می‌خواهید کتاب‌تان حرفه‌ای به نظر برسد، کاغذ با روکش مات بهترین انتخاب است، بدون اینکه نگران تابش خیره‌کننده‌ای که کاغذ براق می‌تواند ایجاد کند
.

طراحی خود را سفارشی کنید!


شما سخت کار کرده اید تا کتاب خود را برجسته کنید، اما لازم نیست در گرافیک متوقف شوید. پوشش و لمینت براق
UV رنگ را غنی می کند و به درخشندگی درب شما می بخشد. تغییر شکل کتاب با افزودن چهار گوشه، ظاهر و احساس کتاب را بهبود می بخشد. صفحاتی که برای یک کتاب متن کامل انتخاب می کنید ممکن است بزرگتر از محتوای چاپ شده باشد. همچنین می تواند ظاهر رنگ ها را بهبود بخشد و کتاب را بصری تر کند.
افزودن تنها یکی از این سفارشی‌سازی‌ها به کتاب صحافی کامل شما، هر مخاطبی را در مسیر خود متوقف می‌کند
!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *