سازنده کارت ویزیت رایگان

با ایجاد یک طرح کارت ویزیت منحصر به فرد (در یک برگه یا پنجره جدید باز می شود) در Canva، اولین تاثیر فوق العاده ای را ایجاد کنید.

از بین هزاران قالب ایجاد شده توسط طراحان حرفه ای انتخاب کنید و کارت های سفارشی خود را دانلود یا چاپ کنید.


طرح های کارت ویزیت رایگان ایجاد کنید

بدون دردسر ظاهر مورد نظر خود را بر روی کارت ویزیت خود به دست آورید. با یک الگو شروع کنید، جزئیات خود را اضافه کنید و در عرض چند دقیقه به نتایج حرفه ای برسید.
سازنده کارت ویزیت کشیدن و رها کردن ما به این معنی است که هر کسی می تواند کارت ویزیت خیره کننده ایجاد کند – بدون نیاز به تجربه طراحی.

به همین دلیل است که میلیون ها نفر در سراسر جهان به کارت ویزیت Canva اعتماد می کنند تا به آنها کمک کند حرفه ای به نظر برسند.
ما هزاران قالب ماهرانه طراحی شده در سبک های مختلف داریم. بنابراین، مهم نیست که در چه کسب و کاری هستید، سازنده کارت ویزیت Canva الگوهایی دارد که می توانند به خوبی برای شما کار کنند.
آیا چیز خاصی در ذهن دارید؟ آیا یک کارت ویزیت استاندارد (در یک برگه یا پنجره جدید باز می شود) یا یک کارت ویزیت گوشه گرد (در یک برگه یا پنجره جدید باز می شود) می خواهید.

ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم! طراحی آسان است و می توانید از یک قالب کارت ویزیت خالی (در یک برگه یا پنجره جدید باز می شود) در کاوا استفاده کنید.

کارت ویزیت و لوگوی منحصر به فرد ایجاد کنید


ما می دانیم که تصویر برند شما برای شما مهم است. به همین دلیل است که سازنده کارت ویزیت رایگان Canva، برندسازی کارت ویزیت شما را آسان می کند.

لوگوی خود را آپلود کنید، از رنگ های برند خود استفاده کنید و فونت های اضافی را برای نشان دادن ظاهر برند خود انتخاب کنید.

ایده های برندسازی را با مولد نام تجاری MagicWrite (در یک برگه یا پنجره جدید باز می شود) که توسط OpenAI طراحی شده است، ایده بگیرید.
ما همچنین یک کتابخانه بزرگ از گرافیک ها، تصاویر و گرافیک های رایگان داریم تا به شما کمک کنیم طرح های خود را سفارشی کنید.

تصاویر مناسبی را که می خواهید نشان دهید نام تجاری یا کسب و کار شما در مورد چیست، مرور و انتخاب کنید.
کارت ویزیت شما همان چیزی است که مردم شما را با آن به یاد می آورند. با تبدیل آن به آهنربای کارت ویزیت (در یک برگه یا پنجره جدید باز می شود) آن را به سطح بعدی ببرید.

با سازنده کارت ویزیت Canva، به دلایل درست در خاطر خواهید ماند.

کارت ویزیت رایگان و استفاده آسان است

Canva برای استفاده رایگان است و با در نظر گرفتن افراد غیر طراح ساخته شده است. چیزی برای نصب وجود ندارد – هر چیزی که برای ایجاد طرح کارت ویزیت خود نیاز دارید در دسترس شماست.

از میان صدها الگوی کارت حرفه ای طراحی شده به عنوان نقطه شروع خود انتخاب کنید. شما می توانید قالب ها را با توجه به سبکی مانند چیدمان های مدرن، ساده یا زیبا انتخاب کنید.

یا بر اساس حرفه یا صنعت انتخاب کنید.
برای به دست آوردن ظاهری که می خواهید، نیازی به شکستن بانک نیست.

با ابزارهای طراحی بصری Canva و طیف گسترده ای از قالب های کارت ویزیت، شما این قدرت را دارید که طرح های خود را به راحتی و مقرون به صرفه ایجاد کنید.


کارت ویزیت هایی که به روز می مانند

طرح کارت ویزیت شما در حساب Canva شما ذخیره می شود، بنابراین می توانید در صورت نیاز تغییراتی ایجاد کنید.
آیا شماره تلفن خود را تغییر داده اید؟ دفتر نقل مکان کرده است؟ اسم جدید داری؟ سازنده کارت ویزیت ما شما را از تغییر اطلاعاتتان نجات می دهد.

طرح خود را باز کنید، روی متن کلیک کنید و هر چیزی را که می خواهید تغییر دهید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *