نحوه تنظیم بروشورهای تا شده برای چاپ

 

سلام! من Leanne هستم، سرپرست تیم استودیو instantprint. وقتی در طراحی چاپ شما چین‌هایی وجود دارد، گاهی اوقات ممکن است کمی مشکل باشد.

اطمینان از درست بودن چین‌هایتان، اینکه متن در چین بریده نمی‌شود و خونریزی و نواحی امن درست هستند، همگی گام‌های واقعاً مهمی برای تنظیم برگه‌های تا شده شما هستند. در اینجا، من شما را از طریق انواع مختلف چین‌هایی که ارائه می‌دهیم و نحوه تنظیم آثار هنری برای برگه‌های تا شده خود راهنمایی می‌کنم.

 

اندازه برگه تا شده

 

هنگامی که بروشورهای تا شده را سفارش می دهید، مهم است که به یاد داشته باشید که اندازه تخت را سفارش می دهید – نه اندازه تا شده. به عنوان مثال، یک برگه تا شده A4 پس از تا زدن کوچکتر می شود. این را در هنگام ایجاد طرح خود در نظر داشته باشید.

 

صفحه آرایی

 

چیدمان طرح شما به سبک چینی که انتخاب می کنید بستگی دارد. پانل های شما باید بسته به تاشو در ترتیب مناسبی باشند تا مطمئن شوید به ترتیبی که کاربر آنها را مشاهده می کند چاپ شده اند.

نمودارهای زیر نحوه تجسم آثار هنری خود را برای هر نوع چین نشان می دهد.

 

نصف تا کردن

 

چهار بخش یا صفحه برای طراحی شما.

این سبک از بروشور مانند یک کارت تبریک، مستقیماً از وسط تا می شود. 4 پانل با اندازه مساوی وجود دارد که می توانید برای این نوع برگه طراحی کنید – 2 در جلو و 2 در پشت.

بروشور 6pp

 

شش صفحه برای طراحی، با دو نوع مختلف تاشو. نمودار زیر به شما نشان می دهد که C-fold و Z-fold چگونه به نظر می رسند.

 

C-Foldبروشور C-fold دارای 6 قسمت است (3 قسمت در یک طرف و 3 قسمت در طرف دیگر). ابتدا، پانل سمت راست روی پانل وسط تا می شود، سپس سمت چپ نیز به وسط تا می شود تا جزوه تا شده ایجاد شود. داشتن تصویری از نحوه عملکرد این کار در ذهن شما در طراحی هر پانل به شما کمک می کند.

*اگرچه پانل جلوی بروشور C-fold کمی پهن تر از بقیه است، لطفاً همه پانل ها را در اندازه یکسان طراحی کنید و تیم استودیو ما قبل از چاپ آن را تعمیر می کند.

 

Z-Fold

 

همانطور که از نام آن پیداست، این تا شده شبیه حرف Z است. 6 پانل با اندازه مساوی (3 در یک طرف و 3 در طرف دیگر) وجود دارد. پانل سمت چپ در سراسر پانل وسط جلو تا می شود، در حالی که پانل سمت راست در سراسر پانل وسط پشت، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

 

بروشور 8pp

 

این سبک از بروشور تا شده به هشت بخش یا صفحه اثر هنری نیاز دارد. شما می توانید بین تا کردن رول یا متقاطع یکی را انتخاب کنید.

 

من توصیه می‌کنم آثار هنری خود را به‌صورت دو صفحه مجزا تنظیم کنید: یکی برای بخش‌های جلو و عقب، و دیگری برای بخش‌های داخلی.

چگونه اثر هنری بروشور تا شده خود را برای چاپ تنظیم کنید

 

اندازه

 

 بروشورهای تا شده ما در اندازه‌های مختلفی هستند. توجه به این نکته مهم است که گزینه‌های اندازه ما در محل فهرست شده، اندازه صاف و باز شده است. به عنوان مثال، اندازه تمام شده یک بروشور A5 4pp، در واقع اندازه A6 است، زمانی که از وسط تا شود.

اندازه ها، از جمله bleed، در وب سایت تحت مشخصات بروشور تا شده موجود است.

 

برای اطلاعات بیشتر، به راهنمای اندازه سند ما نگاهی بیندازید.

 

گرایش

 

ما می‌توانیم یک فایل 1up را بپذیریم، اما برای جلوگیری از خرابی‌های احتمالی یا مشکلات آثار هنری، توصیه می‌کنیم همه صفحات را به‌عنوان پرتره تنظیم کنید، ترجیحاً یک صفحه برای هر طرف جزوه که از پانل‌های مختلف تشکیل شده است.

 

مشخصات آثار هنری

 

ما از رنگ‌های CMYK برای چاپ استفاده می‌کنیم، بنابراین حتماً آن را در فایل کار هنری خود تنظیم کنید. برای راهنمایی بیشتر در این مورد، راهنمای رنگ ما را بخوانید.

 

همچنین از شما می‌خواهیم که مطمئن شوید همه تصاویر با وضوح 300dpi برای چاپ با کیفیت بالا تنظیم شده‌اند. برای راهنمایی بیشتر به راهنمای وضوح ما مراجعه کنید.

چگونه آثار هنری خود را آپلود کنم؟

 

در اینجا چند چیز مختلف وجود دارد که باید قبل از آپلود اثر هنری خود بررسی کنید:

مطمئن شوید که همانطور که در نمودارهای بالا نشان داده شده است، آثار هنری خود را به صورت دو اسپرد تنظیم کرده اید. اسپرد مجموعه‌ای از صفحات است که با هم مشاهده می‌کنید – اینگونه است که وقتی بروشور باز می‌شود، آن را می‌بینید.

اطمینان حاصل کنید که طرح شما دارای تعداد صحیح پانل های هم اندازه باشد.

شما به یک خونریزی کلی 6 میلی متری اضافی و منطقه ایمنی نیاز دارید.

بررسی کنید که هیچ یک از متن ها در سراسر چین مرکزی در هر دو گسترش اجرا نشود.

اگر فایل شما بیش از 200 مگابایت است، همچنان می توانید پس از ثبت سفارش، آن را از طریق ایمیل یا WeTransfer برای ما ارسال کنید. به سادگی آن را با شماره مرجع سفارش خود به عنوان موضوع برای ما به آدرس artwork@instantprint.co.uk ارسال کنید.

 

 

چگونه مدرک خود را بررسی کنم؟

 

هنگامی که اثر هنری خود را آپلود کردید، مدرکی برای تأیید شما ایجاد خواهیم کرد. قبل از اینکه به ما بگویید از طرح خود راضی هستید، هیچ چیزی برای چاپ ارسال نمی شود. با استفاده از بررسی ویژه 10 امتیازی خود، ما به دنبال طیف وسیعی از چیزها خواهیم بود: آیا خونریزی به درستی تنظیم شده است، آیا فونت ها تعبیه شده اند – این نوع چیزها.

چیزی که نمی توانیم آن را بررسی کنیم املا و دستور زبان است. مطمئن شوید که کل سند خود را قبل از تأیید اثر هنری تصحیح کرده اید – به خصوص مواردی مانند جزئیات تماس و رویداد.

راهنمای تصحیح ما را بررسی کنید تا در مورد آنچه که بررسی می کنیم و کارهایی که می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید اثر هنری شما آماده چاپ است، بیشتر بدانید.

نکات اضافی

 

هنگامی که اثر هنری خود را آپلود کردید، یک مدرک از طریق ایمیل برای شما ارسال می کنیم تا بررسی کنیم که راهنماهای تاشو با آثار هنری شما مطابقت دارند و به شما نشان می دهیم که جلد جلو و پشت کجا قرار دارد. باید بررسی کنید که آثار هنری خود را برای مطابقت با محصول تا شده درست تنظیم کرده اید.

به یاد داشته باشید که ممکن است متن و تصاویری که در یک چین قرار دارند در چین گم شوند.

همیشه یک منطقه خونریزی 3 میلی متری و منطقه ایمنی 3 میلی متری داشته باشید. اگر در مورد این موارد مطمئن نیستید، راهنماهای راه اندازی ما را بررسی کنید.

بسته به نوع تا شده ای که سفارش داده اید، محصول نهایی متفاوت باز می شود. مطمئن شوید که اثر هنری خود را با روشی که کاربر باز می کند و آن را مشاهده می کند مطابقت دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *