5 طرح الهام بخش کارت ویزیت کوچک

 

وقتی می خواهید چیزی متفاوت از معمول را امتحان کنید، نمی توانید با یک کارت ویزیت کوچک اشتباه کنید. با طراحی مناسب، این کارت‌های ویزیت با اندازه کوچک می‌توانند واقعاً جذاب باشند. با طراحی مناسب، این کارت‌های ویزیت با اندازه کوچک می‌توانند واقعاً جذاب باشند. و اگر امیدوارید در رویداد شبکه بزرگ بعدی خود (به بهترین شکل ممکن) متمایز شوید، آنها یک گزینه عالی هستند.

اما، دانستن اینکه از کجا شروع کنید زمانی که دارید چیز جدیدی را امتحان می کنید، می تواند سخت باشد. و همین را می توان برای طراحی چاپ جدید نیز گفت. برای کمک به جریان یافتن خلاقیت های شما، ما 5 طرح مینی کارت ویزیت چشم نواز مورد علاقه خود را گردآوری کرده ایم.

 

کارت ویزیت مینی چه اندازه ای است؟

 

کارت‌های ویزیت کوچک ما به اندازه استاندارد هستند، اما نیمی از ارتفاع دارند (و ممکن است برخی بگویند تاثیر آن دو برابر است). این به آنها ظاهر باریک نمادین آنها را می دهد که آنها را برای نام ها و عبارات طولانی عالی می کند. همچنین به این معنی است که آنها همچنان بدون هیچ مشکلی در کیف پول و دارندگان کارت ویزیت قرار می گیرند.

اندازه نهایی چاپ شده آنها 85 میلی متر در 25 میلی متر است.

  1. پاشیدن رنگ

 

متن های رنگی متفاوت می تواند به تمیز و شفاف جلوه دادن مینی کارت شما کمک کند وقتی حرف های زیادی برای گفتن دارید. ما این استفاده از رنگ را برای برجسته کردن جزئیات کلیدی دوست داریم – چیزی که در هر کارت ویزیت بسیار مهم است! شما می توانید این ظاهر را با استفاده از پاشش های کوچک رنگ های برند خود در زمینه سفید بازسازی کنید.

مطمئن نیستید از چه رنگ هایی استفاده کنید؟ راهنمای ما برای ایجاد دستورالعمل‌های برند خود را بررسی کنید تا همیشه بدانید که از کدام رنگ‌ها استفاده کنید و برند شما سازگار باشد.

 

  1. آن را به حداقل برسانید

 

اگر ترجیح می دهید آن را حداقلی نگه دارید، گزینه کوچک ما یک انتخاب عالی است. فقط فضای کافی برای نمایش اطلاعات تماس شما به وضوح وجود دارد و شکل بلند آنها برای نمایش نام شما با صدای بلند و افتخارآمیز عالی است. چه از طرح خود استفاده کنید یا از یک الگوی کارت ویزیت، حتماً نام، شغل و جزئیات تماس حیاتی خود را درج کنید.

اگر تمایل به زیاده روی در طراحی دارید، سعی کنید از قبل طرح خود را ترسیم کنید. ما همچنین توصیه می کنیم به یک یا دو رنگ کلیدی بچسبید – مانند یک رنگ مارک که با سیاه یا سفید جفت شده است. این به ایجاد یک طراحی کارت واقعا جذاب کمک می کند.

 

  1. دو طرفه بروید

 

اما فقط در صورتی که بخواهید متن بیشتری اضافه کنید، شیرین و ساده نگه داشتن سمت دیگر مفید است. زیبایی چاپ کارت ویزیت این است که می توانید یک رو یا دو رو انجام دهید. بنابراین می توانید یک طرف را برای اطلاعات مهم خود نگه دارید و در طرف دیگر مهارت های طراحی خود را نشان دهید!

ما به خصوص این ایده را دوست داریم که یک طرف واقعاً رنگارنگ و طرف دیگر حداقل باشد. این یک کنتراست عالی و چشم نواز است که به خوبی در کارت ویزیت این شکل خودنمایی می کند.

  1. از شکل ها لذت ببرید

 

طرح های هندسی روی کارت ویزیت مینی عالی به نظر می رسند – و هر چه رنگ بیشتری استفاده کنید، کارت شما چشم نوازتر می شود. ما عاشق این هستیم که چگونه این طراحی قسمت جلویی را واقعا مینیمال نگه می دارد و سپس از اشکال هندسی (بسیار مرسوم) برای اضافه کردن یک عنصر سرگرم کننده به پشت استفاده می کند.

ما یک قدم جلوتر می رویم و لوگوی شرکت را نیز به قسمت طراحی اضافه می کنیم، فقط برای اینکه مشخص شود با چه کسی باید در تماس باشیم. در اینجا نحوه طراحی لوگوی شرکت خود آورده شده است.

 

  1. سیاه و سفید

 

اگر رنگ فنجان چای شما نیست، مینی کارت می تواند سیاه و سفید را به سبک طراحی کند! ما عاشق پس‌زمینه سیاه بلوک مورد استفاده در اینجا هستیم. ما شما را نمی دانیم، اما ما آن را با یک لمینت مخملی نرم روی یکی از کارت های ضخیم خود تصور می کنیم. طرح‌های سیاه و سفید برای ایجاد حسی عالی هستند و این نمونه‌ای عالی از آن است.

سیاه و سفید با Spot UV نیز باورنکردنی به نظر می رسد. این یک لاک براق است که قسمت‌های خاصی از کارت شما را می‌پوشاند تا طرح را بالا ببرد یا به اطلاعات مهم توجه کند. برای چاپ نقطه ای اشعه ماوراء بنفش، هنگام سفارش کارت، لمینیت مات را انتخاب کنید.

 

چگونه یک کارت ویزیت مینی طراحی کنیم

 

احساس الهام گرفتن؟ چرا قدم بعدی را در سفر چاپ کارت ویزیت کوچک خود بردارید و طرح خود را شروع نکنید! برای طراحی کارت ویزیت مینی چه کاری باید انجام دهید.

اندازه – اندازه سند خود را روی 85 میلی متر در 25 میلی متر تنظیم کنید، سپس 3 میلی متر اضافی به هر طرف برای ناحیه خونریزی خود اضافه کنید (اندازه کلی بوم خود را 91 میلی متر در 31 میلی متر کنید).

رنگ – طیف رنگی که ما در آن چاپ می کنیم (CMYK) با رنگ هایی که روی صفحه کامپیوتر خود می بینید (RGB) متفاوت است. برای درک بهتر نحوه چاپ طرح کارت ویزیت مینی خود، حالت رنگ را در نرم افزار طراحی خود به CMYK تغییر دهید.

وضوح – کارت ویزیت کوچک شما ممکن است اولین برداشتی باشد که مشتری یا مشتری از برند شما می گیرد. اطمینان حاصل کنید که از تصاویر و لوگوهای با کیفیت بالا استفاده می کنید و فایل خود را با وضوح حداقل 300dpi ذخیره می کنید.

جاسازی فونت ها – ما یک بررسی رایگان 10 امتیازی آثار هنری را به عنوان استاندارد در هر سفارش اضافه می کنیم، به این معنی که فایل خود را باز کنید تا بررسی کنید که درست تنظیم شده است. توصیه می کنیم طرح نهایی خود را به عنوان یک فایل JPEG یا PDF ذخیره کنید تا فونت ها و تصاویر خود را در جای خود قفل کنید (یا جاسازی کنید) تا وقتی آن را باز می کنیم هیچ چیز حرکت یا تغییر نکند.

چگونه مینی کارت ویزیت آنلاین طراحی کنیم

 

فکر می کنید طراحی یک کارت ویزیت کوچک خارج از منطقه راحتی شماست؟ با ابزار طراحی آنلاین رایگان ما دوباره فکر کنید. ما تعداد زیادی قالب رایگان داریم، یا با یک لوح خالی برای چیزی کاملاً منحصر به فرد برای کسب و کار شما شروع کنید. می‌توانید متن، تصویر اضافه کنید و رنگ‌ها را تغییر دهید – چرا الگوهای طراحی کارت ویزیت مینی رایگان ما را هم‌اکنون به چرخش ندهید؟

 

نکات برتر

 

در اینجا چند نکته مهم برای طراحی مینی کارت ویزیت خود آورده شده است.

برای متن خوانا، فونت‌ها را بالاتر از 7pt نگه دارید

همیشه از رنگ ها و فونت های برند خود استفاده کنید

لوگوی خود را اضافه کنید!

اطلاعات کلیدی مانند نام، آدرس ایمیل و URL وب سایت را درج کنید

دو طرفه بروید تا از طراحی خود نهایت استفاده را ببرید

یک روکش لمینت را انتخاب کنید تا حس منحصر به فردی به کارت خود بدهید

متن غیر ضروری را به حداقل برسانید

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *