نکات برنامه بازی برای چاپ

برنامه های ورزشی نقش مهمی در هر رویداد ورزشی دارند. آنها تیم هستند، بازیکنان اطلاعات کلیدی در مورد مکان ها و خود بازی را به طرفداران ارائه می دهد.

نه تنها این، بلکه آنها به عنوان نگهبان خدمت می کنند و خاطرات این رویداد را برای سال های آینده حفظ می کنند. این که آیا شما یک برنامه ریز رویداد هستید یا چه مربی باشید و چه صرفاً طرفدار ورزش.

دانستن نحوه طراحی برنامه های ورزشی آموزنده و جذاب از نظر بصری ضروری است. در اینجا چند نکته برای چاپ برنامه های ورزشی قابل چاپ آورده شده است .

که به شما کمک می کند برنامه جذابی را تهیه کنید که مردم می خواهند سال های آینده آن را حفظ کنند.

مخاطب خود را درک کنید

شناخت مخاطبان کلید تولید یک برنامه ورزشی موفق است. مواردی مانند محدوده سنی، ترجیحات و سطح دانش ورزشی که مخاطبان شما دارند را در نظر بگیرید.

این گردهمایی ممکن است شامل خانواده های دارای فرزند، مردان میانسال و غیره باشد. دیدگاه ها و نظرات جالب متناسب با گروه های خاص را درج کنید که بهتر به نظر می رسد.

خانواده ها و کودکان ممکن است داستان ساده تری نسبت به یک ورزشکار سی ساله بخواهند. اگر اکثر مخاطبان شما طرفداران سرسخت هستند، می توانید روی آمار بازیکنان و تاریخچه تیم تمرکز کنید.


قالب خود را انتخاب کنید

قالبی که برای برنامه ورزشی خود انتخاب می کنید نقش بسزایی در موفقیت و جذابیت آن خواهد داشت. اندازه ای را انتخاب کنید که برای حمل هواداران راحت باشد و برای تماشای آن نیز جذاب باشد. مردم نمی خواهند در حین بازی، چاپ های بزرگ را با خود حمل کنند.

اندازه های رایج برای برنامه های ورزشی شامل 8.5 اینچ 11 اینچ یا اندازه های جیبی کوچکتر مانند 5.5 اینچ در 8.5 اینچ یا 5 اینچ در 7 اینچ است.

بهترین چیز در مورد چاپ برنامه های ورزشی خود این است که می توانید هر فرمت و اندازه ای را که می خواهید انتخاب کنید. پس از تصمیم گیری در مورد شکل، به موادی که می خواهید استفاده کنید فکر کنید. برای اطمینان از اینکه برنامه های شما طولانی مدت و حرفه ای به نظر می رسند، کاغذ با کیفیت بالا را انتخاب کنید.

Printivity گزینه های مختلف اندازه و مواد را ارائه می دهد، از جمله اندازه جیبی محبوب و گزینه های پوشش براق و مات.

یک پوشش چشم نواز ایجاد کنید

جلد اولین چیزی است که همه می بینند، پس برای طراحی آن وقت بگذارید. نکته کلیدی این است که آن را چنان جذاب کنید که توجه کسی را جلب کند و آنها را وادار کند که آن را باز کنند و بیشتر بخوانند.

ما عکس های باکیفیت بازیکنان کلیدی و لحظاتی از مسابقات گذشته را ارائه می دهیم که توجه هواداران را به خود جلب می کند.

فونت های برجسته و جذاب از نظر بصری را به نام ها و تاریخ های رویداد خود اضافه کنید تا در یک نگاه دقیقاً بدانید برنامه شما در مورد چیست.

جلد لحن و اولین برداشت از برنامه شما را تعیین می کند، بنابراین از این فرصت عاقلانه استفاده کنید.

 

ظاهر خود را تنظیم کنید

هنگامی که توجه مخاطبان خود را با پوشش خود جلب کردید، مطمئن شوید که می توانید آن را با یک چیدمان منظم در برنامه خود حفظ کنید.

سهولت ناوبری در اینجا کلیدی است. از عناوین روشن، زیرعنوان ها و نقاط گلوله استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که خواندن و هضم اطلاعات آسان است.

داشتن جزئیات مهم مانند فهرست تیم ها، پروفایل بازیکنان و برنامه بازی ها به راحتی برنامه ورزشی شما را موفق تر می کند.


نمایه بازیکنان و تاریخچه تیم را برجسته می کند

یک راه عالی برای برجسته کردن همه بازیکنان، گنجاندن پروفایل های بازیکن فردی است.

اطلاعاتی مانند نام بازیکنان، جدول رده بندی، آمار و بیوگرافی مختصر چیزهای خوبی برای کمک به هواداران برای شناخت تیم هستند.

تاریخچه مختصری از دستاوردها و نقاط عطف تیم ارائه دهید و به ایجاد ارتباط عاطفی بین تماشاگران و بازیکنان کمک کنید.

از تصاویر چشم نواز استفاده کنید

مانند هر کار انتشاراتی، چیزهایی را صرفاً برای قرار دادن آنها و استفاده از فرصت درج نکنید. در مورد مطالبی که پست می کنید، به خصوص در مورد تصاویر مراقب باشید.

از تصاویر باکیفیت برای ثبت روحیه و هیجان بازی و تیم استفاده کنید. رویدادها و نمایش های افتخاری نمایش های خوبی هستند که می توانید در برنامه ورزشی خود بگنجانید.

به عنوان بهترین روش، اطمینان حاصل کنید که تمام تصاویر حداقل 300 نقطه در اینچ هستند تا بهترین کیفیت چاپ را تضمین کنید.

همکاری با حامیان مالی

برنامه های ورزشی فرصتی عالی برای حمایت مالی با مشاغل محلی فراهم می کند. با سازمان ها یا حامیان محلی شریک شوید و لوگوها و تبلیغات آنها را در برنامه های خود بگنجانید.

این یک راه عالی برای انتشار اخبار در مورد کسب و کار و آوردن پول نقد اضافی برای تیم شما است. کلید حمایت مالی این است که مطمئن شوید کل برنامه را تحت تأثیر قرار نمی دهند.

آنها را تا حد امکان به حداقل برسانید و در عین حال املاک و مستغلات زیادی در طراحی ارائه دهید.


محصولات و امتیازات را تبلیغ کنید

آخرین چیزی که می توانید بگنجانید، محصولات یا مزایای موجود برای خرید است. پیشنهادات ویژه، تخفیف‌ها یا محصولاتی را که طرفداران می‌توانند در این رویداد خریداری کنند، برجسته کنید.

اگر چیزی شبیه به این ندارید، می توانید از آن صرف نظر کنید و فضا را با چیز دیگری پر کنید یا یک برنامه کوچکتر ایجاد کنید.

درخواست خود را دوباره بخوانید

پس از اینکه محتوا و طراحی برنامه ورزشی خود را نهایی کردید، همه چیز را مرور کنید و دوباره به آن نگاه کنید.

اشتباهات می توانند قابل توجه و غیرحرفه ای باشند، بنابراین اقدامات لازم را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که یک برنامه صیقلی و بدون خطا برای رویداد خود چاپ می کنید.

همیشه یک جفت چشم تازه داشته باشید تا اشتباهاتی را که ممکن است نادیده گرفته اید، تشخیص دهید.
یک برنامه ورزشی خوب طراحی شده می تواند تجربه کلی رویداد را افزایش دهد. با درک مخاطبان خود و ایجاد یک برنامه ورزشی متفکرانه که مطابق با رویداد باشد.

می توانید تجربه ای به یاد ماندنی را برای طرفداران ایجاد کنید که برای مدت طولانی در یادها باقی بماند. توجه به جزئیات و خلاقیت کلید چاپ یک برنامه ورزشی عالی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *