7 طرح خلاقانه پوستر کریسمس

مهم نیست که بازاریابی آنلاین چقدر پیشرفته می شود، یک پوستر قدیمی خوب همچنان می تواند خود را حفظ کند. از چاپ های بزرگ ارائه شده بر روی A0 توانا گرفته تا تبلیغات فروتنانه تر تولید شده در A3 مفید. هر اندازه ای که انتخاب می کنید، یک پوستر جذاب و خلاقانه که در یک مکان اصلی قرار می گیرد می تواند به سرعت آگاهی برند شما را افزایش دهد.

از آنجایی که کریسمس اغلب اوقات اوج بسیاری از مشاغل است، قطعاً ارزش دارد که از پوسترها برای تبلیغ پیشنهادات، معاملات و کمپین های جشن خود استفاده کنید. اگر برای کمک به شما به کمی الهام نیاز دارید، ما لیستی از پوسترهای کریسمس مورد علاقه خود را از برندهایی که در بازاریابی فصلی تسلط دارند، گردآوری کرده ایم. طراحی های چشم نواز آنها به خوبی نشان می دهد که چگونه خلاقیت، هوش سریع و تصاویری هوشمندانه کریسمس باعث ایجاد یک نتیجه بسیار موثر می شود…

 

استارباکس

 

استارباکس به طور گسترده ای به خاطر نوشیدنی های با مضمون کریسمس نسخه محدود خود شناخته می شود (جنجیربرید لاته کسی؟)، بنابراین تعجب آور نیست که آنها در بازی پوستر کمپین کریسمس خود شرکت کنند. استفاده آن‌ها از تگ‌های جذاب، تصاویر جشن و رنگ‌های قرمز و سبز برجسته، کار بسیار خوبی را در ترکیب همه چیز کریسمس در محصولات انحصاری قهوه‌های زنجیره‌ای انجام می‌دهد. این به خوبی باعث ایجاد احساس راحتی و گرما می شود، در حالی که ما را کاملاً باور می کند که در تمام طول سال منتظر طعم غذاهای فصلی آنها بوده ایم!

 

خیابان با کیفیت

 

به دلیل قرار دادن محصول نابغه خود در اینجا به Quality Street! پوشاندن شکلات ها به شکل گوزن شمالی به وضوح به مخاطب نشان می دهد که این یک تبلیغ کریسمس است. آن را با شعار “لحظه های جادویی” آنها (که با تبلیغات تلویزیونی کریسمس آنها با آهنگ جذاب برت باچاراچ معروف شده است) همراه کنید و پوستر عالی کریسمس را دریافت خواهید کرد.

 

یونیسف

 

پوسترهایی که توسط سازمان خیریه یونیسف ایجاد می‌شوند، در بیشتر مواقع بسیار تاثیرگذار هستند. به تصویر کشیدن تصاویر دلخراش و محتوایی که به سختی قابل بلعیدن است. این پوستر جهتی ظریف‌تر را دنبال می‌کند تا مطابق با کمپین تأثیرگذار کریسمس یونیسف باشد. با این حال، در زیر سطح، هنوز هم قادر است یک پیام پنهان بسیار قدرتمند را پخش کند. صحنه آرام، آرامش‌بخش و کریسمسی که می‌بینید، احتمالاً در تضاد کامل با محیط‌های خشن کودکانی است که یونیسف برای آنها بودجه جمع‌آوری می‌کند. از طریق درک مخاطب از این موضوع است که پوستر فوق‌العاده مؤثر می‌شود و نشان می‌دهد که همیشه مجبور نیستید از محتوای آزاردهنده برای رساندن هدف خود استفاده کنید.

 

شکاف

لازم نیست لوگو را ببینید تا بدانید که Gap این پوستر را طراحی کرده است. این کاملاً نشان‌دهنده چیزی است که شرکت در مورد آن با سرگرمی، آرامش و آماده بودن دلپذیر است. دانه های برف به سمت فصل جشن سر تکان می دهد و در به نمایش گذاشتن دامنه خود کار بسیار خوبی انجام می دهد. استفاده از سایه های مختلف قرمز در پس زمینه سفید تمیز بسیار خوب عمل می کند و اثر کلی یکی از جشن های خانوادگی سرگرم کننده است.

 

  ایکیا

 

اوه ایکیا، تو خوبی مانند Quality Street، Ikea به طرز درخشانی از قرار دادن محصول در اینجا برای ایجاد تصویری چشمگیر استفاده کرده است. ما دوست داریم که چگونه آنها یک درخت کریسمس را از کتاب درست کرده‌اند، و تنها چیزی که برای تمجید از آن لازم است یک «تبریک فصل» ساده است. براوو، ایکیا، براوو!

 

جزر و مد

 

شیرین، ساده اما اوه خیلی خوب. نام تجاری مواد شوینده Tide هنگام بازاریابی کریسمس امتیاز را می داند. آنها به جای اینکه همه چیز را با تصاویر جشن و جلوه های بصری بزرگ انجام دهند، پوستری ساده را انتخاب کرده اند که موفق می شود همه چیزهایی را که باید درباره برند بدانند به مخاطب بازگو کند. پیراهن سفید، خودکاری که چکه می‌کند، لکه‌ای به شکل درخت و شعار درخشان، ترکیبی رضایت‌بخش از تبلیغات نابغه را ایجاد می‌کند، همه در یک کمان کوچک هوشمندانه گره خورده است!

 

شکلات کیت کت

 

برای جمع‌آوری مجموعه، در اینجا یک صحنه گرم و کریسمس وجود دارد تا همه ما را در ذهنیت جشن قرار دهد! کیت کت با اجرای عبارت بسیار معروف خود “Have a break” کار باورنکردنی ای در ارائه روحیه کریسمس به مخاطبان خود انجام داده است. فکر اینکه بابانوئل ریشش را شلاق بزند و کیت کت را بگیرد در حالی که از یک غار لذت می برد، برای جلب لبخند گرینچ کافی است!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *