انواع کاغذ کارت ویزیت

در حوزه عملی شبکه های حرفه ای، سنت مبادله کارت ویزیت، حتی در عصر دیجیتال، پابرجاست.
این فرشتگان به اندازه کف دست بیش از یک کاغذ با سطح براق خاص هستند – آنها بسط ملموسی از هویت حرفه ای هستند.

تجلی فیزیکی از اینکه چگونه می خواهیم در ذهن کسانی که با آنها تعامل داریم به یاد بیاوریم.

اما در پس پرداخت براق و چیدمان زیبا، تصمیمی نهفته است که می تواند به طرز نامحسوسی بر درک مشتریان و شرکای بالقوه تأثیر بگذارد: انتخاب کاغذ.
در مورد انواع مختلف کاغذ کارت ویزیت بیاموزید و درک کنید که چگونه انتخاب مواد کارت ویزیت می تواند به اندازه جزئیات داخل آن تأثیر بگذارد.

با ما همراه باشید تا یاد بگیرید از چه کاغذی برای تهیه کارت ویزیت استفاده کنید و آگاهانه تصمیم بگیرید.

از چه کاغذی برای کارت ویزیت استفاده کنیم


کاغذ کارت ویزیت کلاسیک
کارت‌های ویزیت کلاسیک معمولاً روی مقوای 14 نقطه (ضخیم)، کارت ویزیت 16 نقطه (ضخیم) و 100 پوند چاپ می‌شوند. پوشش براق (کوچک).

اینها 3 نوع رایج کاغذ کارت ویزیت هستند که برای ایجاد یک سبک و احساس زیبا استفاده می شوند. با این حال، گزینه های وزن کاغذ تجاری پیشرفته تری در دسترس هستند.
برای کمک به تفاوت بین 3 نوع کاغذ: 100 پوند. یک جلد براق نازک تر، چگالی کمتر و ضخیم تر از کاغذ 14 و 16 شماری است.
امروز در مورد انواع کاغذ محبوب برای چاپ کارت ویزیت خواهم نوشت. به این ترتیب می توانید ایده بهتری از آنچه شرکت های چاپ مختلف برای کارت ویزیت با اندازه استاندارد استفاده می کنند، به دست آورید.

کارت امتیاز 14/16 محبوب ترین کارت ویزیت است

کارت ویزیت شما اولین راهی است که یک مشتری یا ارتباط بالقوه شما را به یاد می آورد.

Printivity می‌خواهد مجموعه‌ای از کاغذهای با کیفیت بالا، مانند مقوای 14pt و مقوای بسیار ضخیم 16pt را برای کارت‌های ویزیت با قیمتی مقرون به صرفه ارائه دهد.

هر دو گزینه کاغذ ظاهری لوکس با احساسی بادوام ارائه می دهند.
کارت‌های ویزیت برای ماندگاری دارند، چه در جای کارت شناور باشند، چه داخل کیف پول شخص یا حتی در جیب یا کیف یک شخص. کاغذ کارت ویزیت جلد 100 پوندی به راحتی خم می شود و پاره می شود.

با این حال، ضخامت کاغذ کارت ویزیت 14 نقطه و 16 نقطه می تواند سایش و پارگی بیشتری را تحمل کند.

سهام کارت ویزیت سنتی سنگین و بدون روکش


ارائه یک کارت ویزیت منحصر به فرد راهی آسان برای ایجاد یک اثر ماندگار است انواع مختلفی از کارت ویزیت های لوکس موجود است.

اما گاهی اوقات، ممکن است یک ارتقا ساده تمام چیزی باشد که شما نیاز دارید! Printing Classic دو گزینه کاغذ روزنامه را به کارت‌های ویزیت اضافه کرده است: کارت ویزیت 24 امتیازی و کارت بدون روکش 32 نقطه.
برخلاف استوک کارت نیمه براق 16 و 14 نقطه ای، این گزینه های کاغذ جدید ضخیم تر، بادوام تر و سخت تر هستند.

کارت ویزیت های کلاسیک 24 امتیازی و 32 امتیازی بیشتر با روکش بدون روکش برجسته هستند. کارت ویزیت معمولاً روی کاغذ نیمه براق چاپ می شود. کاغذ بدون پوشش هیچ پوشش اضافی ندارد.

این ویژگی به شما این امکان را می دهد که بافت طبیعی را احساس کنید و هرگونه تابش خیره کننده یا خیره کننده را از بین می برد.

بافت کاغذ بدون روکش آن را به یک نوع کاغذ آسان برای نوشتن بدون لکه شدن با خودکار یا مداد تبدیل می کند.
یک کارت ویزیت موفق به عوامل زیادی از جمله اطلاعات مختصر، طراحی جذاب و کاغذ بادوام بستگی دارد. دوام یکی از مهمترین عناصری است که باید در کارت ویزیت خود در نظر بگیرید. هر چه کارت ویزیت شما مدت زمان بیشتری در برابر سایش و پارگی معمولی مقاومت کند، احتمال بیشتری وجود دارد که مشتری با شما تماس بگیرد.

وقتی یک کارت ویزیت کلاسیک با 24 یا 32 امتیاز تحویل می دهید، نشان دهید که کسب و کار شما برای دوام ساخته شده است.

ضخامت بسیار زیاد این وزنه کاغذهای کارت ویزیت نسبت به انواع کاغذهای نازک کمتر مستعد خم شدن یا ساییدگی است.

نحوه انتخاب بهترین وزن کاغذ کلاسیک برای کارت ویزیت

اگر می خواهید از طریق انبوهی از کارت ویزیت های شخصی که می شناسید نگاه کنید محبوب ترین گزینه کاغذی استوک کارت 14 امتیازی است.

شما می توانید تفاوت جزئی در ضخامت بین استوک کارت 14 امتیازی و 16 امتیازی را احساس کنید و می توانید کارت ویزیت مناسب را انتخاب کنید.
اولین چیزی که باید در نظر بگیرید بودجه شماست. 14 کارت جایگزین ارزان تری برای کارت ویزیت نسبت به 16 کارت است.

اگر پول کمی برای خرج کردن دارید و می خواهید کارت ویزیت لوکس بسازید، پیشنهاد می شود 16 شماره را انتخاب کنید. برای احساس حرفه ای تر، وزن کاغذ 24 یا 32 نقطه را در نظر بگیرید.

 

به کارت ویزیت ممتاز ارتقا دهید


اگر می‌خواهید کاغذ بیشتر از طراحی شما درباره برند شما بگوید، یک کارت ویزیت لوکس را انتخاب کنید. Printivity کارت ویزیت های متنوعی را در رنگ ها، اندازه ها، بافت ها و ضخامت های مختلف ارائه می دهد که می تواند برند شما را متمایز کند.
کارت ویزیت کرافت یک گزینه کاغذ بسیار منحصر به فرد در دسترس است زیرا رنگ قهوه ای طبیعی دارد و مانند کاغذ بازیافتی به نظر می رسد.

این کاغذ علاوه بر بی نظیر بودن، تنها نوع کاغذ موجود است که امکان چاپ با جوهر سفید را فراهم می کند.

کارت ویزیت کرافت دارای کارت ویزیت 18 امتیازی است که تضمین می کند کارت ویزیت بادوام ماندگاری داشته باشد.
با یک بافت متقاطع برجسته روی کارت‌های ویزیت سبک وزن 100 پوندی، حس لامسه مشتری خود را جلب کنید.

طرح های رنگارنگ روی کاغذ کتان سفید روشن خودنمایی می کنند. با جلوه های متالیک 14 نقطه ای مرواریدی مرواریدی کارت ویزیت مروارید، در نور بدرخشید.

این نوع کاغذ منحصر به فرد از سایر انواع کاغذ موجود متمایز است.
دو گزینه کارت ویزیت زیر دو برابر کارت ویزیت اصلی 16pt با ضخامت 32pt می باشد. با این حال، نحوه ایجاد این دو گزینه آنها را به طور قابل توجهی متفاوت می کند.
کارت ویزیت Painted Edge یک ورق کاغذ صاف و بدون پوشش با لبه‌های رنگ‌آمیزی دستی در رنگ‌های مختلف برای مطابقت با برند شما است.

برای داشتن ظاهری منحصربفرد تر، کارت ویزیت های سه لایه را انتخاب کنید که درست مانند آن ساخته شده اند. یک برگه رنگی مارک دار بین 2 کاغذ سفید قرار می گیرد تا ظاهری لایه ای داشته باشد.

چیزی که این کارت ویزیت ها را به متنوع ترین گزینه در میان کارت های لوکس تبدیل می کند این است که می توانید لمینیت ممتاز را اضافه کنید.

لمینت براق، مات یا لمسی نرم برای افزودن یک عنصر چشمگیر دیگر به کارت ویزیت سه لایه شما.

نکات کارت ویزیت


ایجاد یک کارت ویزیت عالی به چیزی بیش از انتخاب کاغذ مناسب نیاز دارد. این ترکیبی از طراحی، مواد و تجربه محکمی است که آنها ارائه می دهند.
اولین قدم شناخت انواع اسکناس است. هر گزینه از کتانی بافت دار تا مات سنگین را شامل می شود. این نشان دهنده جنبه خاصی از سبک برند شما است.

با یک فونت واضح شروع کنید تا مطمئن شوید اطلاعات شما برجسته است. لوگوی شما، نمایندگی برند مهم؛ شخصیت حرفه ای شما؛ باید با تعادل برند و ارتباط شرکتی متعادل باشد.
طرحی با وضوح بالا انتخاب کنید تا مطمئن شوید که تصاویر شما واضح و جذاب هستند تا از تاری چاپ جلوگیری شود. در مورد مواد، کیفیت کاغذ را به خطر نیندازید.

بهترین کاغذ کارت ویزیت مترادف با حرفه ای بودن است و می تواند قبل از اینکه یک کلمه به زبان بیاید حرف زیادی بزند.

استوک کارت جامد نشان دهنده تعهد شما به کیفیت و توجه به جزئیات است.

هنگام انتخاب روکش برای کارت ویزیت خود، گزینه های مات، براق یا بافت دار را انتخاب کنید تا بهترین مکمل کاغذ کارت ویزیت شما باشد.

یک کارت با دقت طراحی شده فقط اطلاعات را منتقل نمی کند. این یک تجربه لمسی است که به عنوان جلوه ملموس حضور حرفه ای شما در دنیای واقعی عمل می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *