15 نمونه کارت ویزیت مربع الهام بخش

 

به عنوان یک جایگزین عجیب و غریب برای شکل سنتی، هیچ چیز به اندازه کارت ویزیت مربعی چشمگیر نیست. علیرغم اندازه کوچکشان (55×55 میلی متر)، آنها می توانند بیانیه بزرگی داشته باشند، و می توانند با بیان اینکه به مشتریان بالقوه اعتماد به نفس بیشتری نسبت به سایرین در بخش خود دارند، شما را در یک مزیت خلاقانه قرار دهند.

کارت ویزیت مربعی یک ابزار همه جانبه ارزشمند است. آنها خنک و جمع و جور، کوچک و چشمگیر هستند، و با این حال هنوز فضای کافی برای نشان دادن پیام شما در اختیار شما قرار می دهند. چه تعداد انگشت شماری را در ویترین کافی شاپ رها کنید یا از آنها به عنوان یک ابزار شبکه در رویدادها و نمایشگاه ها استفاده کنید. کارت ویزیت مربعی به شما کمک می کند تا قالب را بشکنید و شما را فراموش نشدنی کند.

برای اینکه مزه کارهایی را که می توانید با یک کارت ویزیت مربع انجام دهید به شما نشان دهیم، به نمونه های خیره کننده زیر نگاهی بیندازید…

 

 1-تاپ داگ

 

هرگز نیازی نیست که طراحی کارت ویزیت مربعی خود را بیش از حد پیچیده کنید. تصویر زیر ساده، شیرین و به زیبایی چیده شده است و فقط یک پرتقال چشم را جلب می کند. همچنین، گروه بازی سگ؟ سرگرم کننده!

کارت‌های مربعی ما یک‌طرفه یا دو طرفه هستند، اما Lashes & Leashes با دو ضلع بهترین استفاده را از فضا کرده‌اند – یکی برای لوگوی خود، دیگری برای جزئیات تماس.

  2-دو برابر جذابیت

 

مثال دیگری از این که چگونه انتخاب چاپ دو طرفه به شما فضای بیشتری برای خلاقیت می دهد. کارت زیر نمونه ای عالی از این است که چگونه چاپ کارت ویزیت مربعی دو طرفه می تواند بهترین استفاده را از یک تم قوی داشته باشد. برای کارتی با ویبرهای مشابه، توصیه می کنیم از لمینیت مات استفاده کنید. این یک لمس نرم و بدون درخشش ایجاد می کند که کیفیت و حرفه ای بودن را از بین می برد.

 All-In-One – 3

 

با گفتن این، چاپ یک طرفه نیز می تواند بسیار عالی باشد! ممکن است روی سطح کوچک یک کارت ویزیت مربعی چشم‌انداز دلهره‌آوری به نظر برسد، اما همانطور که کارت زیر نشان می‌دهد، برای شگفت‌انگیز به نظر رسیدن لازم نیست پیچیده باشد. کمتر است اغلب بیشتر!

  4-هنر هوشمند

 

خیلی نوآورانه خیلی باحال. کارهای زیادی می توانید با یک کارت ویزیت مربع انجام دهید، فقط باید خارج از چارچوب فکر کنید. کارت ویزیت این نوازنده و تهیه کننده از شکل مربعی برای تکرار یک iPod shuffle استفاده می کند.

5-قاب بندی مناسب

 

اما زمانی که برای ایده ها تلاش می کنید، از خود شکل مربع الهام بگیرید. ایجاد یک مربع از فونت به این طرح جلوه ای ساده اما خیره کننده می دهد. استفاده از یک مربع در یک مربع یک راه فوق العاده برای ایجاد یک طراحی چشم نواز است.

6-در یک نام چیست؟

 

ایجاد یک لوگو از حروف اول خود یا حروف اول شرکت شما نیز می تواند معجزه کند. حرف اول روی این کارت به زیبایی ارائه شده است و در مربعی که در آن قرار دارد عالی به نظر می رسد.

7-جوهر و لاستیک

 

کارت های مربع و مهرهای دایره ای یک ترکیب رویایی هستند، فکر نمی کنید؟ استفاده از روش سنتی تمبر، مانند روش زیر، برای افزودن رنگ وینتیج به طراحی کارت ویزیت مربعی خود، ضرری ندارد.

 8-حداقل برهان

 

قدرت در طراحی شما می تواند یک کارت مینیمالیستی را فراموش نشدنی کند. برش درابل اغلب می تواند آزاد کننده و موثر باشد. چاپ تمام رنگی روی استوک های بدون پوشش و بازیافتی به این معنی است که می توانید به راحتی این ظاهر پر جنب و جوش و بافت را برای خود بازسازی کنید!

9-صحنه را تنظیم کنید

 

برای افزودن جذابیت بیشتر به یک طراحی بی مزه، به راه های سرگرم کننده ای فکر کنید که بتوانید آن را به صورت فیزیکی ارائه دهید. این تصویر نشان می دهد که چگونه حتی ساده ترین کارت ویزیت مربعی را می توان نمایش داد تا ما را وادار به ایستادن و توجه کند.

10-در کشش

 

این کارت نشان می دهد که چگونه می توان فونت را به صورت هوشمندانه دستکاری کرد تا شکل مربع کارت ویزیت شما را تکمیل کند. قابل توجه است، درست است؟

11-خط شلیک

 

آیا این فقط ما هستیم یا این کارت واقعاً باعث می شود که بخواهید آشفتگی خود را به رخ بکشید؟ یک خط یا عبارت سرگرم کننده می تواند جایگزینی عالی برای عبارت عمومی باشد. در اینجا نام شرکت را درج کنید… رهگذران ممکن است تمایل بیشتری داشته باشند که کارت شما را بردارند و برای جزئیات آن را برگردانند، اگر قسمت بالایی آن منحصر به فرد است.

12-وضعیت هنر

 

این آمیزه رویایی از هنر و سادگی باعث می شود ما غمگین شویم. بله، غمگین! هنگام ایجاد یک کارت ویزیت که می خواهید مردم آن را بردارند و نگه دارند، همیشه برای جذابیت بصری آن مفید است. البته، با یک کارت مربع شیک، نیمی از راه را دارید!

13-الماس ها همیشه هستند

 

کی گفته باید تو صف باشی؟ از طرح های زیر سرنخ بگیرید – مانند یک الماس بسازید و آن را کج کنید!

14-توهم نوری

ما دوست داریم که چگونه این طرح با حروف اول نام صاحبان کارت ویزیت برای ایجاد یک تصویر الهام بخش بازی می کند. ترکیب و سازگاری شکل “M” آن را به یاد ماندنی می کند (بله، ما به آنجا رفتیم!).

15-آن را مخلوط کنید

 

و در نهایت، در اینجا مدرکی وجود دارد که نشان می دهد همیشه مجبور نیستید از کارت ویزیت مربعی شکل به عنوان کارت ویزیت واقعی استفاده کنید! آنها به همان زیبایی که دعوت می شوند با پیچ و تاب کار می کنند! اگر می‌خواهید این ظاهر را از نو خلق کنید، گزینه طلای یخی ما را انتخاب کنید – یک درخشش کوچک مرواریدی برای دادن رنگ نهایی به دعوت‌های شما ایده‌آل است.

ما امیدواریم که این کارت ویزیت های مربع الهام بخش به شما الهام زیادی برای ایجاد کارت ویزیت خود بدهد. طراح گرافیک نیستی؟ الگوهای کارت ویزیت رایگان ما را بررسی کنید و همین امروز طراحی آنلاین را شروع کنید!

یا، اگر هنوز مطمئن نیستید که مربع مناسب شماست، بسته نمونه رایگان ما را امتحان کنید. ما تمام شکل‌ها و اندازه‌های کارت ویزیت خود را گنجانده‌ایم تا به شما این امکان را بدهیم که چاپ خود را احساس کنید و قبل از خرید امتحان کنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *