کارت ویزیت پروانه ای سلفون مات

کارت ویزیت پروانه ای سلفون مات یکی از خاص‌ترین کارت ویزیت‌های قالب خاص بوده و بهترین انتخاب برای کسب و کارهایی که نیاز به کارت ویزیت خاص با برش پروانه‌ای دارند می‎باشد.

این محصول بر روی مقوا گلاسه ۳۰۰ گرم چاپ شده و سپس با روکش پلاستیکی نازک سلفون مات پوشش داده می‌شود. پس از مرحله چاپ و روکش کارت ویزیت توسط قالب برش پروانه‌ای برش می‌خورد.

روکش سلفون مات از انعکاس نور جلوگیری کرده و طرح شما بعد از چاپ و روکش کمی تیره‌تر جلوه می‌کند. همچنین این روکش باعث افزایش طول عمر، ماندگاری و مقاومت بیشتر کارت در برابر رطوبت، خش و تماس دست می‌شود.

برای جلوه زیباتر طرح بر روی این کارت بهتر است از طرح‌هایی با زمینه‌ها و تصاویر روشن استفاده نمائید. برش این کارت ویزیت بصورت پروانه‌ای است و در ابعاد 9 در 6 سانتی‌متر چاپ می‌شود.

پس از چاپ و سلفون‌کشی کارت ویزیت در ابعاد 8/5 در 5/5 سانتی‌متر برش می‌خورد.

کارت ویزیت پروانه ای سلفون مات براحتی تا می‌شود، اما بخاطر داشتن روکش سلفون، مقاومت زیادی در برابر پاره شدن دارد. کارت ویزیت پروانه ای سلفون مات بر خلاف کارت‌های براق ظاهری رسمی‌تر و جلوه‌ای مات و شیک دارند.

روکش سلفون مانند لمینت در دو نوع مات و براق موجود است اما سلفون قابل انعطاف‌تر و نازک‌تر می‌باشد. اگر می‌خواهید با خودکار بر روی کارت ویزیت خود بنویسند این محصول گزینه مناسبی برای شما می‌باشد.

اهمیت چاپ کارت ویزیت

کارت ویزیت(business card) یک کارت کاغذی کوچک است (معمولاً به اندازه یک کارت اعتباری) که اطلاعاتی روی آن چاپ شده است. این اطلاعات معمولا اطلاعات کسب و کار شماست.

اطلاعاتی از قبیل نام، لوگوی برند ، اطلاعات تماس و … روی آن چاپ  گردیده و قابل ارائه و مشاهده است.

طراحی و چاپ کارت ویزیت تبلیغاتی شما بسیار مهم و در واقع بخشی ضروری از برندسازی کسب و کار شماست و در واقع به عنوان هویت بصری برند شما اعمال گردد.

چاپ کارت ویزیت در دوران امروز ما یکی از ضروریات هر کسب کاری است. قطعا یک کارت ویزیت لوکس و زیبا می تواند نمایانگر پرستیژ کاری و اهمیت کار شما باشد.  

اطلاعاتی که باید در کارت ویزیت درج شوند:

هر چقدر هم که کارت ویزیت زیبا و شکیل باشد ولی نتواند اطلاعات لازم را در اختیار افراد قرار دهد،همانند این است که کاری برای پیشرفت کسب‌و‌کار خود نکرده اید.

بنابراین علاوه بر ظاهر کارت باید به محتوایی که روی آن چاپ می‌شود نیز توجه کنید. هر چه کارت ساده‌تر باشد بیشتر به چشم می‌آید بنابراین اطلاعات مفید و خلاصه شده را باید روی کارت چاپ کرد.

 از جمله این اطلاعات می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 نام شرکت یا برند، شماره تماس، لوگو یا آرم، آدرس شرکت یا محل کسب‌و‌کار.

یکی از خدمات ما به مشتریان عزیز طراحی کارت ویزیت مطابق با سلیقه شما است. چاپ بهار در این زمینه افراد حرفه ای و کار بلد را به یاری شما می‌فرستد.

پس می‌توانید به مجموعه ما اعتماد کنید تا شاهد یک طراحی مطلوب و رضایت بخش باشید.

تهیه شده در مجموعه چاپ بهار

vijhe

khasads

bazafar

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *