نحوه ایجاد پوستر آنلاین به صورت رایگان

بنرها راه بسیار خوبی برای تبلیغ رویدادهای آینده و معرفی برند شما هستند. چاپ پوستر آنلاین نه تنها برای مشاغل در هر اندازه قابل دسترسی است، بلکه طراحی رایگان پوستر آنلاین نیز بسیار آسان است.
در اینجا در Instantprint ما چند الگوی بروشور رایگان ایجاد کرده‌ایم که می‌توانید با ابزار طراحی آنلاین ما آن‌ها را سفارشی کنید. هر قالبی که ما ارائه می دهیم با در نظر گرفتن چاپ طراحی شده است، بنابراین می توانید مطمئن باشید که آگهی های شما همیشه عالی چاپ می شوند. در اینجا نحوه استفاده از ابزارها و قالب‌های رایگان ما برای ایجاد طرح‌بندی تبلیغات آنلاین رایگان خود آورده شده است.

نمونه رایگان خود را انتخاب کنید

اول از همه، شما باید یک قالب را برای شروع سفارشی سازی انتخاب کنید.
ما صدها قالب پوستر برای انتخاب داریم، از طرح های افتتاحیه کریسمس گرفته تا برنامه ریزهای دیوار و تبلیغات.
آیا می خواهید طرح پوستر خود را به صورت آنلاین از ابتدا ایجاد کنید؟ گزینه blank template به شما این امکان را می دهد که این کار را انجام دهید.


قالب خود را سفارشی کنید

هنگامی که تصمیم گرفتید از کدام قالب پوستر رایگان استفاده کنید، گام بعدی این است که شروع به سفارشی کردن آن برای مطابقت با برند تجاری خود و جزئیات تبلیغات خود کنید.
در اینجا یک چک لیست از همه چیزهایی که توصیه می کنیم، از جمله طراحی پوستر وجود دارد.

نام برنامه شما

نام و لوگوی شرکت شما

تصویر در وسط

تاریخ و زمان رویداد شما

مکان رویداد شما

یک پیوند یا کد QR برای اطلاعات بیشتر در مورد رویداد یا تبلیغات
یک CTA واضح (Call-to-Action) به بینندگان می گوید که می خواهید بعد از دیدن تبلیغ شما چه اقدامی انجام دهند – به عنوان مثال، “به یاد داشته باشید” “خرید”
در اینجا چند نکته برای طراحی چاپ پوستر عالی آورده شده است.
با استفاده از پوستر ساز رایگان ما، می توانید متن، تصاویر و نمادهایی را به طرح خود اضافه کنید تا آن را برای برند خود منحصر به فرد کنید. در اینجا یک راهنمای سریع برای ویژگی‌های مختلف ابزار طراحی ما برای کمک به شما در ایجاد طرح‌های پوستر حرفه‌ای به صورت آنلاین و رایگان در هر زمان آورده شده است.


طرح پوستر خود را برای چاپ اصلاح کنید

زمانی که طرح خود را به پایان رساندید، نوبت به چاپ می رسد. بر روی دکمه “ادامه” کلیک کنید تا یک اثر هنری اثبات شود – این به شما نشان می دهد که طراحی پوستر هنگام چاپ چگونه به نظر می رسد. این همچنین آخرین فرصت را به شما می دهد تا هر نسخه ای را که در طرح خود قرار داده اید تأیید کنید – تاریخ و زمان رویدادها را دوباره بررسی کنید و آدرس صحیح را درج کنید.

ویژگی های برچسب خود را انتخاب کنید

هنگامی که طرح خود را تأیید کردید، نوع پوستری را که می خواهید ایجاد کنید، انتخاب خواهید کرد. این بستگی زیادی به جایی دارد که قصد دارید تبلیغ خود را درج کنید.
برای پوسترهای داخلی، توصیه می کنیم یک استاک ابریشم کلاسیک را انتخاب کنید. این یک استاک مبتنی بر کاغذ با روکش ابریشمی است که به طرح شما درخشندگی سبکی می بخشد. این گزینه علاوه بر اینکه از تامین کنندگان پایدار و دارای گواهی FSC تهیه می شود، ساده ترین گزینه برای بازیافت نیز می باشد.
اگر می خواهید در فضای باز تبلیغ کنید یا پوستر طولانی تری می خواهید، ما دو گزینه PVC را ارائه می دهیم.
علاوه بر کمیت، می توانید گزینه چرخش خود را نیز در این زمان انتخاب کنید. ما دو گزینه تحویل پوستر را ارائه می دهیم – 2 روز کاری و 3-4 روز کاری. هرچه گزینه بازگشت شما طولانی تر باشد، قیمت سفارش شما ارزان تر خواهد بود. اگر می‌خواهید بودجه خود را حفظ کنید، توصیه می‌کنیم تا حد امکان گزینه بلندمدت را انتخاب کنید.

پس از انتخاب گزینه های محصول خود، لطفا گزینه های خود را به سبد خرید خود اضافه کنید تا سفارش خود را ثبت کنید.

بعد از این چه خواهد شد؟

پس از ثبت سفارش، طرح پوستر شما به تیم استودیو ما می آید. در اینجا، یک شخص واقعی قبل از ارسال اثر هنری شما برای چاپ، از بررسی 10 امتیازی معروف ما استفاده می کند!
این همان چیزی است که ما در کار شما به دنبال آن هستیم.
سپس طرح پوستر شما وارد مرکز چاپ پیشرفته ما واقع در یورکشایر جنوبی می شود، جایی که تیم تولید متخصص ما با دقت به چاپ شما جان می بخشد. ما پوستر را روی یکی از دو دستگاه چاپ می کنیم. پوسترهای بزرگتر بر روی چاپگر HP Scitex ما چاپ می شوند، در حالی که پوسترهای کوچکتر روی چاپگر Indigo ما چاپ می شوند.
سپس تمام محصولات با دست بسته بندی می شوند و آماده تحویل می شوند.

طراحی پوستر خود را بصورت آنلاین بصورت رایگان شروع کنید
برای شروع طراحی آماده اید؟ چه در حال برگزاری یک فروش باشید، چه تبلیغ افتتاح فروشگاه خود را انجام دهید یا به مشتریان اطلاع دهید که ساعات کاری خود را به اطلاع مشتریان می رسانید، پوسترها راهی عالی برای دستیابی به اهداف بازاریابی شما هستند – و با داشتن گزینه طراحی پوستر آنلاین به صورت رایگان، مطمئناً موفق خواهید شد. . بازگشت سرمایه گذاری. الگوی خود را برای طراحی پوستر خود به صورت آنلاین امروز انتخاب کنید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *