چگونه یک بروشور به صورت رایگان بسازیم

ایجاد یک رویداد یا آگهی تجاری راهی عالی برای برجسته کردن اطلاعات و جذب مشتریان یا بازدیدکنندگان جدید است. و با ابزار مناسب، ایجاد یک آگهی حرفه ای به صورت رایگان آسان است! در اینجا دستورالعمل های گام به گام برای تنظیم گرافیک آگهی برای چاپ با استفاده از Microsoft Word، Publisher و Canva آورده شده است.


نرم افزار خود را انتخاب کنید:

ابتدا تصمیم بگیرید که می خواهید از چه نرم افزاری برای ایجاد هواپیمای خود استفاده کنید. مایکروسافت ورد و ناشر گزینه های خوبی هستند اگر قبلاً آنها را روی رایانه خود نصب کرده باشید. آنها انواع قالب ها و ابزارهای طراحی را ارائه می دهند تا به شما در ایجاد یک بروشور حرفه ای کمک کنند.
Canva یک ابزار طراحی آنلاین رایگان است که برای ایجاد بروشورها و سایر مواد بازاریابی عالی است. استفاده از آن آسان است و دارای طیف گسترده ای از الگوها و عناصر طراحی برای انتخاب است.

ساخت بروشور

در اینجا دستورالعمل های گام به گام برای ایجاد اسناد قابل چاپ خود با استفاده از Microsoft Word آورده شده است:

 1. یک الگو را انتخاب کنید:
  با انتخاب یک الگو برای بروشور خود شروع کنید. این به شما کمک می کند که چیدمان و عناصر طراحی را به درستی دریافت کنید. به منوی \”File\” بروید و \”New\” را انتخاب کنید. سپس کلمه \”flyer\” را در نوار جستجوی الگو جستجو کنید.
  اگر می خواهید طراحی خود را از ابتدا شروع کنید، یک سند خالی جدید باز کنید و آن را به اندازه بروشور دلخواه خود تغییر دهید – محبوب ترین اندازه ما A5 است!
 2. محتوای خود را اضافه کنید:
  سپس محتوای خود را به بروشور اضافه کنید. اینها می توانند شامل متن، تصاویر و گرافیک باشند. مطمئن شوید که تمام اطلاعاتی را که می خواهید منتقل کنید، مانند رویداد، تاریخ تبلیغات، مکان، جزئیات و غیره درج کنید.
  از ابزارهای قالب بندی برای تنظیم فونت، رنگ و اندازه متن خود استفاده کنید.
  مطمئن شوید که فقط از تصاویر با وضوح بالا برای بهترین کیفیت چاپ استفاده می کنید و سعی نکنید تصاویر خود را بیش از حد کشش دهید.3. طراحی خود را ذخیره و صادر کنید:
  هنگامی که طراحی بروشور خود را کامل کردید، وقت آن است که آن را ذخیره و برای چاپ صادر کنید. به منوی \”File\” بروید و \”Save As\” را انتخاب کنید. مکانی را برای ذخیره فایل خود انتخاب کنید و \”PDF\” را به عنوان نوع فایل انتخاب کنید. این یک PDF با کیفیت بالا از طرح شما آماده برای چاپ ایجاد می کند. تمام متن ها و تصاویر شما را در جای خود قفل می کند، بنابراین وقتی تست هنر رایگان 10 امتیازی خود را انجام می دهیم چیزی تغییر نمی کند!

  4. چاپ بروشور:
  اکنون که فایل بروشور شما آماده چاپ است، نوبت به چاپ آن رسیده است. اگر در خانه پرینتری دارید، می توانید خود بروشور را چاپ کنید. با این حال، برای بهترین کیفیت و پرداخت حرفه ای، توصیه می کنیم از خدمات چاپ مانند instantprint.co.uk استفاده کنید. ما طیف گسترده ای از گزینه های چاپ بروشور از جمله اندازه های مختلف، انواع کاغذ و گزینه های تکمیل را ارائه می دهیم. علاوه بر این، فرآیند سفارش آنلاین ما ساده و راحت است.

نحوه ساخت بروشور رایگان در Canva

 

در اینجا یک راهنمای گام به گام در مورد نحوه تنظیم آثار هنری صفحه قابل چاپ خود با استفاده از Canva آورده شده است.

1. یک مدل را انتخاب کنید:
با انتخاب سبک نامه خود شروع کنید. این به شما کمک می کند سبک و عناصر طراحی مناسب را پیدا کنید. به برگه \”Templates” بروید و \”flyer” را جستجو کنید. سبک های زیادی برای انتخاب وجود دارد، از طرح های ساده گرفته تا پیچیده.

اگر اندازه حرفی را که می‌خواهید ایجاد کنید می‌دانید، می‌توانید با استفاده از جستجوگر آن اندازه را به عنوان یک الگوی خالی جستجو کنید.

2. محتوای خود را اضافه کنید:
بعد، محتوای خود را به بروشور اضافه کنید. می تواند شامل متن، تصاویر و گرافیک باشد. مطمئن شوید که تمام اطلاعاتی را که می خواهید منتقل کنید، مانند تاریخ، مکان، و جزئیات رویداد یا تبلیغ خود را درج کنید.

برای افزودن و سفارشی کردن محتوای خود از برگه‌های \”Text\” و \”Elements\” استفاده کنید.

Canva از فونت‌های مختلفی استفاده می‌کند – توصیه می‌کنیم طرح خود را با سه قلم یا کمتر نگه دارید و مطمئن شوید که تمام متن در نگاه اول به راحتی قابل خواندن است.

3. برنامه خود را ذخیره و صادر کنید:
هنگامی که طراحی بروشور خود را به پایان رساندید، وقت آن است که آن را ذخیره کرده و برای چاپ صادر کنید. دکمه \”دانلود\” را باز کنید و \”PDF – Print\” را انتخاب کنید. این یک فایل PDF قابل چاپ از طرح ایجاد می کند.

4. بروشور خود را چاپ کنید:
اکنون که فایل خود را برای انتشار آماده کرده اید، زمان انتشار آن فرا رسیده است. اگر یک چاپگر در خانه دارید، می توانید بروشورهای خود را چاپ کنید. با این حال، برای بهترین کیفیت و پایان، توصیه می کنیم از خدمات چاپ مانند instprint.co.uk استفاده کنید. ما طیف گسترده ای از چاپ فلزات، از جمله انواع کاغذ را ارائه می دهیم.

نحوه ایجاد بروشور در Publisher

 

در اینجا یک راهنمای گام به گام برای تنظیم گرافیک بروشور برای چاپ با Microsoft Publisher آورده شده است:

1. یک مدل را انتخاب کنید:
با انتخاب قالب نامه خود شروع کنید. این به شما کمک می کند سبک و عناصر طراحی مناسب را در منطقه پیدا کنید. به منوی \”File\” بروید و \”New\” را انتخاب کنید و سپس \”Flyer\” را از لیست قالب‌های موجود انتخاب کنید.

2. محتوای خود را اضافه کنید:
سپس محتوای خود را به بروشور اضافه کنید. این ممکن است شامل متن، تصاویر و گرافیک باشد. اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعاتی را که می خواهید به اشتراک بگذارید، مانند رویداد، تاریخ تبلیغات، مکان، جزئیات و غیره را درج کنید.

از ابزارهای قالب بندی برای سفارشی کردن فونت، رنگ و اندازه متن خود استفاده کنید.

3. طراحی خود را ذخیره و صادر کنید:
هنگامی که طراحی بروشور خود را به پایان رساندید، وقت آن است که آن را ذخیره و برای چاپ صادر کنید. به منوی \”File\” بروید و \”Save As\” را انتخاب کنید. محل ذخیره فایل خود را انتخاب کنید، سپس \”PDF\” را به عنوان نوع فایل انتخاب کنید. این یک PDF با کیفیت بالا از طرح شما ایجاد می کند که آماده چاپ است.

4. صفحه خود را چاپ کنید:
اکنون که بروشور خود را برای چاپ آماده کرده اید، نوبت به چاپ آن رسیده است. اگر در خانه پرینتری دارید، می توانید خود بروشور را چاپ کنید. با این حال، برای بهترین کیفیت و پرداخت حرفه ای، توصیه می کنیم از خدمات چاپ مانند instantprint.co.uk استفاده کنید. ما طیف گسترده ای از گزینه های چاپ بروشور، از جمله اندازه های مختلف، انواع کاغذ و پرداخت را ارائه می دهیم. به علاوه، فرآیند سفارش آنلاین ما آسان و راحت است.

برترین نکات طراحی آگهی رایگان

علاوه بر مراحل بالا، نکاتی وجود دارد که باید هنگام طراحی بروشور خود در نظر داشته باشید.

1. ساده نگه دارید:
وقتی صحبت از طراحی تراکت به میان می آید، کمتر اغلب بیشتر است. سعی نکنید اطلاعات زیاد یا عناصر طراحی زیادی را در یک صفحه جمع کنید. در عوض، روی مهمترین جزئیات تمرکز کنید و از فونت ها و سبک های واضح و خوانا استفاده کنید.

2. از تصاویر زیبا استفاده کنید:
تصاویر را در فرم خود قرار دهید تا جالب شود، اما مطمئن شوید که از تصاویر با کیفیت بالا استفاده می کنید. عکس های تار یا روشن می توانند عکس شما را حرفه ای جلوه دهند.

3. از یک طرح رنگ ثابت استفاده کنید:
انتخاب یک طرح رنگ ثابت برای بروشور شما می تواند به منسجم و حرفه ای به نظر برسد. حداکثر به سه یا چهار رنگ بچسبید و مطمئن شوید که آنها را به طور مداوم در سراسر طراحی استفاده کنید.

4. شامل یک فراخوان برای اقدام:
چه برای تبلیغ یک رویداد یا تبلیغ یک محصول، آگهی شما باید هدف مشخصی داشته باشد. حتماً یک تماس برای اقدام اضافه کنید که به خواننده می‌گوید می‌خواهید بعداً چه کاری انجام دهد، چه \”اکنون ثبت نام کنید!\” یا \”برای اطلاعات بیشتر از وب‌سایت ما دیدن کنید.”

با پیروی از این نکات، می توانید یک بروشور حرفه ای ایجاد کنید که به طور موثر پیام شما را منتقل می کند و توجه مخاطبان هدف شما را جلب می کند.
با این مراحل ساده، می توانید یک بروشور تصویری رایگان برای رویداد یا کسب و کار خود ایجاد کنید! با استفاده از Microsoft Word، Publisher، یا Canva، می‌توانید یک بروشور طراحی و چاپ کنید که به انتشار کلمه و جذب مشتریان یا شرکت‌کنندگان جدید کمک می‌کند. و با Instantprint.co.uk، می توانید چاپ های با کیفیت بالا را به سرعت و به راحتی چاپ کنید. برای اطلاعات بیشتر، مرکز آثار هنری ما را بررسی کنید یا با استفاده از الگوهای مختلف، بروشورهای رایگان را به صورت آنلاین طراحی کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *