چرا بوست تلگرام بخریم؟

 

خرید بوست تلگرام و افزایش سطح کانال تلگرام باعث فعال شدن استوری کانال برای شما و افزایش نرخ تعامل (Engagement Rate) و در نتیجه افزایش بازدید پیام های کانال شما خواهد شد.

همچنین قابلیت استوری تلگرام برای کانال‌ها باعث ارتباط مجدد آن کانال با کاربران سایه خود (Shadow Users) نیز خواهد شد که ممکن است کانال شما را بی صدا (Mute) کرده باشند یا دیگر محتوای شما را مانند سابق دنبال نکنند!

همچنین با توجه به قدرت صفحات پرطرفدار در اینستاگرام، ممکن است در آینده نزدیک قصد حضور بیشتر در تلگرام را داشته باشند.

بنابراین اگر از این پس زمان کافی برای استوری کانال تلگرام خود صرف نکنید، در آینده جایگاه خود را از دست خواهید داد!

بوست تلگرام چیست؟

 

بوست قابلیت جدیدی است که برای کاربران تلگرام پرمیوم فعال است. کاربران پرمیوم با استفاده از این قابلیت می‌توانند به کانال‌های مورد علاقه خود بوست یا رای بدهند.

در واقع کلمه بوست به معنای تقویت کردن است. در نتیجه کاربران می‌توانند کانال شما را تقویت کنند و این تقویت کردن در حال حاضر در قالب استوری گذاشتن است.

هر کاربر پرمیوم می‌تواند ۴ بوست هدیه کند و تمامی این ۴ مورد می‌تواند به یک کانال ارائه شود.

به طور کلی خرید بوست ساده‌ترین روش برای مدیران کانال‌های تلگرامی است چراکه دریافت بوست از ممبرها نمی‌تواند به صورت طبیعی و به راحتی رخ بدهد.

برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در خصوص بوست تلگرام چیست؟ می‌توانید محتوای مخصوص این موضوع را مطالعه کنید. اما این خرید چه مزایایی برای شما و کانال تلگرامتان خواهد داشت؟ در ادامه خواهیم گفت.

 

بوست تلگرام برای استوری

 

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، فقط کاربرانی که تلگرام پریمیوم دارند، امکان استفاده از بوست تلگرام و استوری آن را خواهند داشت.

این در حالی است که این قابلیت برای کانال‌ها نیز فعال شده است و افرادی که به دنبال تعداد دنبال‌کنندگان و اعضای بیشتری برای کانال خود می‌گردند، می‌توانند از این روش استفاده کنند.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید اگر ادمین‌های کانال تلگرامی از طریق بوست، بتوانند تعداد اعضای کانال خود را افزایش دهند، کانال آنها ارتقای بسیار زیادی خواهد یافت.

البته باید گفت که بر اساس آپدیت جدید تلگرام، هر کانال در طول روز می‌تواند فقط یک استوری بگذارد.

این در حالی است که اگر بتواند به سطح بالاتری ارتقا پیدا کند، تعداد استوری‌هایی که می‌تواند در طول روز بگذارد هم افزایش پیدا می‌کند.

در نتیجه این امر، کانال‌هایی که محبوبیت خیلی زیادی در فضای مجازی دارند و اعضای تلگرامی، بیشتر در آنها فعالیت می‌کنند، در آینده نه چندان دور می‌توانند تعداد نامحدودی استوری در طول روز بگذارند.

این قابلیت علاوه بر این که می‌تواند باعث افزایش ممبر کانال شود، تاثیر زیادی در رشد کسب و کار شما هم دارد.

مزایای استفاده ازخرید بوست تلگرام

 

  • کمک به رشد کانال تلگرام
  • فعال کردن قابلیت استوری
  • حمایت از کانال‌های مورد علاقه
  • منتشر کردن استوری های بیشتری در روز

 

آیا همه کاربران میتوانند به استوری کانال (Channel Stories ) دسترسی پیدا کنند ؟

 

تلگرام اخیرا Channel Stories را معرفی کرده است، یک ویژگی جدید برای صاحبان کانال های تلگرام برای تعامل با مشترکین خود، اما همه نمی توانند به ان دسترسی پیدا کنند.

براساس این محدودیت هر کاربر پرمیوم در طول 24 ساعت فقط یکبار میتواند فقط یک کانال را بوست ( تقویت ) کند و انها  می توانند انتخاب خود را درطول 24 ساعت تغییر دهند.

محدودیت دیگری که وجود دارد این است که فقط کاربران پرمیوم میتوانند کانال را آن هم فقط در روز یک بار بوست کنند و کاربران پرمیوم تنها قادر هستند در طول 24 ساعت انتخاب خود را تغییر دهند.

به عنوان مثال بوست خود را از کانال اول برداشته و کانال دیگری را بوست کند و انتخاب خود را میتواند تغییر دهد اما این امکان وجود ندارد که بجز یک کانال را بتوان بوست کرد.

جمع بندی

 

بهترین راه برای فعال‌سازی بوست تلگرام و استفاده از ویژگی‌های آن، تهیه اکانت تلگرام پرمیوم است. با داشتن این اکانت، شما به 4 بوست رایگان دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید کانال خود را ارتقا دهید.

ما در سایت تلگرام پریمیوم با صداقت و امانت، تمام این امکانات را به شما ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید برای تهیه اشتراک پرمیوم و بهره‌مندی از این امکانات به سایت ما مراجعه کنید.

اگر می‌خواهید از روش دوم استفاده کنید، می‌توانید در کانال خود قرعه‌کشی کرده و با استفاده از اکانت‌های پرمیوم، ‌برای کانال خود بوست کسب کنید.

با تهیه اکانت تلگرام پرمیوم و بوست کانال، به ویژگی‌های جذابی مانند امکان قرار دادن اموجی در کنار اسم کانال، ویرایش بنر در فضای کانال و استوری‌نمودن پست‌های تلگرام دسترسی پیدا خواهید کرد.

این ویژگی‌ها به شما امکان تبلیغات موثرتر و جذاب‌تر را می‌دهند

 

 

منابع

Daneshyari

Majazite

Followdeh

Smmyar

telegrampremium

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *