ست مدیریتی چیست؟

ست مدیریتی تبلیغاتی به محصولاتی میگویند که در یک بسته بندی 2 و بیش از 2 محصول در آن قرار دارد.

ست های مدیریتی شرکتی که برای مدیران میباشند ست های شیک و لوکسی هستند. این ست ها میتوانند شامل سررسید، خودکار تبلیغاتی، پاورباک، شارژ فندکی، عینک، ماگ و غیره باشند.

چرا خرید ست مدیریتی مهم است؟

برقراری ارتباط و روابط عمومی یکی از نکات مهم در کسب و کار است. شما میتوانید با هدیه به مدیران میانی و مدیران ارشد به پیشرفت کاری خود بیش از پیش فکر کنید.

همچنین برای جلب اعتماد در محیط کار با همکاران و رقبا و مشتریان خود هدیه تبلیغاتی بسیار توصیه میشود. البته اگر میخواهید هدیه شما برای شما سودآور باشد باید ست مدیریتی با کیفت را خریداری نمایید.

ست‌های مدیریتی کاربردی

انواع دیگری از ست‌های مدیریتی هستند که به شکل کیف می باشند. به آنها ست مدیریتی کیفی یا به اصطلاح ارگانایزر نیز می‌گویند.

در ادامه به شرح آن ست ارگانایزر خواهیم پرداخت.

نوع دیگری از ست‌های مدیریتی هستند که به عنوان هدیه مدیریتی تبلیغاتی شناخته می شوند.

این نوع ست ها دارای ویژگی های خاصی هستند که می توان آنها را با سلیقه خود شخصی سازی نمود و قابل سفارش طبق خواسته مشتری هستند.

عموماً سازمان ها و شرکت ها از این نوع ست ها به عنوان یک هدیه تبلیغاتی استفاده می کنند.

حال می دانیم که ست مدیریتی اگر چه کالایی مشخص و به ظاهر معمولی و ساده می باشد اما دارای ابعاد وسیعی است.

البته این موارد تنها ویژگی های یک هدیه مدیریتی نیست و می تواند ویژگی های جزئی تر و دقیقتری را برای آن ارائه نمود. اما ما سر شما را درد نخواهیم آورد! . در ادامه به توضیح ویژگی های مهم بسنده خواهیم کرد.

قطعاً زمانی که می خواهیم یک ست مدیریتی خاص را هدیه دهیم، کارمندان رده بالا و مدیران مخاطب ما هستند.

دارا بودن فاکتور هایی از جمله زیبایی و امکانات کاربردی ست مدیریتی، خصوصاً جنس مورد  استفاده از مواردی است که این افراد به آنها توجه می‌کنند.

رعایت این موارد می تواند آن را به یک هدیه مدیریتی نفیس تبدیل نماید و اینگونه خاطره شما همیشه در ذهن مخاطبتان نقش می‌بندد.

چرا باید هدایای تبلیغاتی درخور مدیران را تدارک ببینیم؟

انتخاب هدایای مدیریتی مناسب برای مدیران و صاحبان مشاغل از چند جهت حائز اهمیت است که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت:

 • ماندگاری برند شما در ذهن مدیران

اصلی‌ترین دلیل ارائه هدایای تبلیغاتی، ماندگار کردن نام برند شما در ذهن این افراد است. هنگامی که هدایای تبلیغاتی به درستی و درخور شان مدیران تهیه شوند، این افراد هرگز نام برند شما را فراموش نخواهند کرد.

 • معرفی برند

هدف از ارائه ست مدیریتی، معرفی برند و محصولات شما خواهد بود. هدایای تبلیغاتی مدیریتی معمولاً شامل وسایل کاربردی و لوکس برای مدیران هستند.

در صورتی که امکان استفاده از محصولات برندها در این هدایا وجود داشته باشد، فرایند معرفی برند و محصولات آن بسیار ساده‌تر خواهد بود.

 • فراهم کردن بستر همکاری

یکی از راهکارهای پیش‌رو برای همکاری با برندها و تجارت‌های بزرگ‌، در نظر گرفتن ست مدیریتی برای مدیران این شرکت‌ها است.

در صورتی که هدایای مدیریتی به گونه‌ای صحیح انتخاب شده باشند، این امکان وجود خواهد داشت که همکاری‌های گسترده‌ای در زمینه کاری صورت گیرد و کسب‌وکارها از این طریق به سود مورد نظر خود دست یابند.

مزایای ست مدیریتی تبلیغاتی

زمانی که برای مدیر یک شرکت ست مدیریتی تبلیغاتی را به عنوان هدیه در نظر می گیرید، به وی اعلام می کنید که برای همکاری خود ارزش قائل هستید.

این ست های مدیریتی علاوه بر تاثیری که روی فرد دارند معمولا از خرید هدایا به صورت تک تک هزینه مناسب تری دارند زیرا که مجموعه از آیتم ها را همزمان تهیه می کنید و در صورتی که از یک مرکز تهیه کنید در تعداد بالا می توانید با قیمت تمام شده پایین تری این آیتم را داشته باشید.

ست مدیریت تبلیغاتی چرا بهترین هدیه تبلیغاتی به شمار می آید؟

خرید و عرضه ست مدیریت تبلیغاتی در سراسر جهان عموما برای تبلیغ یک شرکت، معرفی یک برند سازمانی و یا نام تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصولات همچنین به عنوان هدیه در رویدادها و یا در نمایشگاه های تجاری، کنفرانس ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین ست مدیریت تبلیغاتی آن هایی هستند که علاوه بر کاربردی بودن به خوبی نشان می دهند که خریدار هدیه، گیرنده هدیه را می شناسند.

اصولا هدایایی که کاربردی باشند و بتوانند یک نیاز از طرف مقابل برطرف کنند مورد استقبال قرار می گیرند.

ست هدیه مدیریتی شامل چه مواردی است؟

ست های مدیریتی از جمله هدایای تبلیغاتی بسیار با ارزش و نفیس محسوب می شوند و معمولا شامل اقلامی هستند که مناسب افراد رده های بالای مدیریتی بوده و بسیار شکیل و نفیس می باشند.

معمولا در اغلب ست های مدیریتی، سررسید وجود دارد و همچنین لوازمی مانند خودکار و خودنویس و… که این نوع آیتم ها معمولا متغیر بوده و به انتخاب و سلیقه خریدار بستگی دارد.

شما به عنوان صاحب یا مدیر یک برند و شرکت می‌توانید مجموعه ست مدیریتی را مطابق میل خود تهیه کرده و هر یک از موارد زیر را داخل ست مدیریتی تبلیغاتی خود قرار دهید:
خودکار
روان نویس
جا کارتی
جای آی دی کارت
جا سوئیچی
کیف دستی
کیف جیبی
پاوربانک
سررسید ( سررسید اروپایی , سررسید وزیری و…)
و….

درج مشخصات روی ست هدیه

معمولا بر روی جعبه ست مدیریتی امکان درج مشخصات شرکت وجود دارد اما می توان بر روی تمام لوازم موجود در ست تبلیغاتی لوگو و دیگر مشخصات شرکت مورد نظر خود را به صورت حکاکی یا چاپی درج کرد.

معمولا اغلب از حکاکی برای این کار استفاده می‌کنند اما در صورتی که طراحی خاصی مد نظر داشته باشید می‌توانید آن‌را بر روی ست مدیریتی هدیه پیاده نمایید.

البته بهتر است در ست مدیریتی هدیه حجم متون تبلیغاتی را کم کرده و بیشتر بر روی سایر نمادها و المان‌ ها که دارای تاثیرگذاری و تاثیرپذیری بیشتری است، تمرکز کنید.

پیشنهاد می شود خلاقیت خودتان را بر روی این هدایای تبلیغاتی، نوع آنها و ایده های جدید پیاده کنید.

مزایای استفاده از ست مدیریتی
مزایای استفاده از ست مدیریتی جهت هدیه دادن به مدیران شامل موارد زیر است:
 • هزینه مناسبی که می‌توان برای تهیه این هدایا پرداخت کرد.
 • ارزش معنوی این هدایا یکی از مزیت‌های ست‌های مدیریتی است. در واقع وقتی به کسی هدیه می‌دهیم برای ما قابل‌احترام و باارزش است و زمانی که فرد مقابل این را درک کند احساس خوشایندی خواهد داشت.
 • انعطاف‌پذیری در تنوع ست‌ها؛ واقعاً با یک بودجه محدود می‌توانید هدیه مناسب تهیه کنید و بر جذب بازار هدف خودتان سرمایه‌گذاری کنید.
 • ماندگاری تصویر برند و شرکتتان در ذهن مخاطبان و مدیران
 • ایجاد انگیزه در مدیران برای برقراری ارتباط در حوزه کاری
 • افزایش شناخت و آگاهی از حوزه کاری شرکت و یا ارگان در مدیران دیگر
 • برقراری رابطه دوستانه و همکاری با دیگر شرکت‌های همکار یا غیر همکار
 • کاربردی بودن این ست‌ها برای کسانی که از آنها استفاده می‌کنند
 • جز هدایای شیک و مناسب بشمار می‌آیند

جمع‌بندی
در این مقاله به معنای ست مدیریتی پی بردید. با انواع این ست‌ها برای مدیران شرکت و سازمان‌ها آشنا شدید. اینکه چرا باید به مدیران هدیه داد؟ مزایای سرمایه‌گذاری برای این‌گونه هدایا چیست؟
در نهایت به این نتیجه رسیدیم ست‌های مدیریتی که یکی از هدایای تبلیغاتی است به پیشرفت شغلی ما کمک خواهد کرد و ما برای معرفی شرکت و کسب کارمان می‌توانیم از آنها بهره ببریم.
اگر سؤال و یا مسئله‌ای در این مورد (ست مدیریتی تبلیغاتی) دارید حتماً آن را با ما در میان بگذارید تا در اولین زمان ممکن پاسخ‌گوی شما باشیم.

تهیه شده در مجموعه چاپ بهار

shahregift

padidehnaghsh

pishkeshgift

chapkhone

mojrian

nobelgift

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *