چاپ لیوان سرامیکی (ماگ)

برای بیشتر افراد، زمان صرف چای یکی از آرامش‌بخش‌ترین اوقات در روز است.

این لحظات ناب می‌‌توانند با در دست گرفتن لیوانی منحصر به فرد که تصویری از یک صحنه دل‌‌انگیز، یک خاطره ثبت شده و یا عزیزترین آدم‌‌های زندگی شخص مورد نظر بر روی آن چاپ شده‌‌است، لطف چندین برابری پیدا کنند.

تکنولوژی پیشرفته امروز این فرصت را در اختیار ما قرار داده که بتوانیم به راحتی هر تصویری را بر روی یک لیوان ثبت کنیم و با هر بار چای نوشیدن از آن لیوان، حس دلپذیری را در وجود خود احساس کنیم.

لیوان‌‌هایی با چاپ دیجیتال تصاویر موردعلاقه شما، می‌‌توانند بهترین هدیه ممکن برای دوستان و خانواده شما باشند. قیمت مناسب و امکان چاپ انواع طرح و نقش‌‌ها از مزیت‌‌های خریدن لیوان با چاپ دیجیتال به عنوان هدیه و برای مناسبت‌‌های مختلف محسوب می‌شود.

چاپ روی لیوان سرامیکی

در دنیای تبلیغات خیلی از شرکتها وقتی که در یک همایش، ایوند و یا نمایشگاهی شرکت می‌کنند؛ برای اینکه در ذهن ها ثبت شوند، به مخاطبان خود، لیوان‌های سرامیکی را اهدا می‌کنند؛ که لوگوی سازمان بر روی آن درج شده است.

حتی به مناسبت‌های خاص مانند تولد مشتریان و یا حتی کارمندان، لیوان‌های سرامیکی که عکس فرد و یا سازمان بر روی آن درج شده باشد، اهدا می‌کنند. این موضوع باعث می‌شود، که افراد احساس کنند، که سازمان به آنها اهمیت می‌دهد.

اگر مشتری باشند، به خاطر این هدیه ارزشمند، احساس بهتری نسبت به آن سازمان پیدا کرده و آنها را به مشتریان وفادار تبدیل میکند.

اگر کارمند آن سازمان باشد، که احساس میکند، خدماتی که به سازمان ارائه میدهد، برای آن شرکت مفید بوده و به خاطر قدردانی ویژه ایی که سازمان انجام داده، احساس بهتری نسبت به آن شرکت پیدا خواهد کرد.

لیوان سرامیکی دسته ساده

برخی از افراد دوست دارند که فقط بدنه لیوان دارای چاپ باشد و دسته ساده باشد. به همین دلیل هیچ گونه چاپی بر روی دسته این نوع لیوان یا ماگها انجام نمی شود.

لیوان سرامیکی دسته رنگی

برخی افراد نیز دوست دارند، که علاوه بر بدنه، دسته لیوان نیز دارای رنگ باشد. به طور مثال اگر از رنگ قرمز برای چاپ بدنه استفاده شده، میتوان از همان رنگ نیز بر روی دسته سرامیکی لیوان چاپ شود.

لیوان سرامیکی حرارتی

چاپ حرارتی کمی گرانتر از چاپ معمولی بر روی لیوان سرامیکی است. اما یک لیوان سرامیکی حرارتی هدیه بسیار زیبا برای اعضای خانواده و یا دوستان شما خواهد بود.

آنها با دریافت این لیوان سرامیکی، بسیار سوپرایز شده و هرگز این هدیه متفاوت را فراموش نخواهند کرد.

چاپ روی لیوان حرارتی جادویی

ماگ حرارتی که به صورت چاپ لیوان حرارتی جادویی ثبت می‌شود ، به دلیل تغییر رنگ ناشی بدنه رویی آن که از گرما ناشی می‌شود، نوع جالب و خاصی از انواع چاپ لیوان به شمار می‌رود.

در حالت عادی بدنه لیوان حرارتی به رنگ مشکی است، اما به هنگام افزایش دما که عموما از ریختن مایعی داغ مانند چای و یا قهوه ناشی می‌شود پوشش سیاه رنگ محو شده و بدنه اصلی که سفید رنگ بوده و  چاپ روی آن انجام می‌گردد، مشخص خواهد شد.

چاپ عکس روی لیوان حرارتی  مانند سایر موارد از طریق چاپ سابلیمیشن که به صورت ترنسفر حرارتی طرح است انجام می‌شود. که به همین دلیل دارای کیفیت چاپ و ماندگاری بالایی است.  

چاپ ماگ تبلیغاتی دسته داخل رنگی

لیوان دسته داخل رنگی،  همان لیوان سرامیکی ساده بوده با این تفاوت که دسته و داخل لیوان، رنگی متفاوت از بدنه که سفید است را دارا است.

تنوع رنگی چاپ ماگ تبلیغاتی رنگی شامل رنگ‌های اصلی است که قدرت انتخاب رنگ جهت هماهنگی با طرح چاپ روی لیوان را به مشتری می‌دهد.

این نوع از لیوان برای یکدست‌سازی زمینه رنگی (پوسته گرافیکی) با هویت سازمانی کسب و کارهای مختلف بسیار گزینه ایده عالی است.

چاپ لیوان دسته داخل رنگی مشابه با نوع سفید آن بدون محدودیت رنگ و چاپ انجام می‌شود و به دلیل جنس سرامیکی خود از مقاومت بالایی برخوردار است.

در صورتی که بخواهیم یک همگونی رنگی بین چاپ عکس روی لیوان رنگی و رنگ دسته و داخل بر قرار کنیم می‌توانیم با در نظر گرفتن کلیت عکس انتخابی با رنگ ماگ، خروجی جذابی را ایجاد نماییم.

چاپ روی لیوان برای کسب و کار شما

ارائه لیوان به مشتریان، یک استراتژی بازاریابی کارآمد است. لیوان‌های چاپی شامل نام تجاری، نام شرکت، برند، لوگو و اطلاعات تماس شما می‌باشند و می‌توانند به عنوان یک ابزار خوب به مشتریان بالقوه شما کمک کنند.

چاپ لیوان‌های تبلیغاتی

ماگ‌های چاپی یک ابزار تبلیغاتی عالی هستند. هر محصول و خدمتی می‌تواند از این طریق تبلیغ شود. امروز اکثر مجموعه‌ها به دنبال راهی برای تبلیغات کم هزینه هستند. چاپ تبلیغات شما روی لیوان، یکی از کم هزینه‌ترین روش‌های تبلیغات است.

چاپ لیوان برای مناسبت‌ها
اگر در حال برگزاری یک رویداد و یا یک جشن خانوادگی هستید، می‌توانید از لیوان‌های چاپ شده برای هدیه به مخاطبان و مهمانان خود استفاده کنید.
هدیه را همه دوست دارند و یک لیوان، هدیه‌ای است که مورد بی‌توجهی قرار نمی‌گیرد و دائما استفاده می‌شود.
چاپ ماگ‌های دکوری
یکی دیگر از کاربرد چاپ روی لیوان و ماگ، استفاده به عنوان دکوری است. تصویر روی این ماگ‌ها می‌تواند عکس چهره فرد مورد علاقه، تصویر یک منظره و یا یک طرح متناسب با دکوراسیون شما باشد.

چاپ روی لیوان سخنگو
لیوان سخنگو در واقع به معنی لیوانی که صحبت می‌کند نیست! اما می‌توان با اضافه کردن یک کد QR روی لیوان، هر صدایی که شما می‌خواهید را به گوش مخاطب رساند.
در واقع فایل صوتی مورد نظر شما (موسیقی، سخنرانی، صدای شخصی و…) را شما در اختیار چاپ بهار قرار می‌دهید، QR Code توسط چاپ بهار  طراحی و روی لیوان چاپ می‌شود. مخاطب شما هر زمان که لیوان را در دست می‌گیرد، در صورت تمایل می‌تواند کد را با موبایل خود اسکن کرده و صدای مورد نظر شما را بشنود. اتفاق جذابی است.
چه برای مناسبت‌های مختلف و چه برای هدیه روز تولد، ماگ و لیوان با عکس دلخواه، هدیه‌ای فوق‌العاده برای همه افراد خواهد بود.
مقرون به صرفه و با قابلیت سفارشی کردن بسیار آسان. یک ماگ با طرحی ویژه مراسم شما، برند کسب و کار، یا عکسی از افراد مورد علاقه، تعطیلات و سفری خاص یا مکان‌های مورد علاقه، یادگاری‌های خوبی برای دوستان و عزیزان می‌سازد.

لیوانی با عکس دلخواهی از نوزاد و کودک، هدیه‌ای ارزشمند برای پدربزرگ و مادربزرگ خواهد بود. اگر دوست یا یکی از عزیزانتان از حیوانی خانگی نگهداری می‌کند، عکس آن حیوان خانگی می‌تواند هدیه‌ای دوست‌داشتنی برای دوست شما باشد.
دوست دارید کمی هم چاشنی به کار اضافه کنید؟ می‌توانید یک پیام صمیمانه یا یک موضوع خنده‌دار که بین خودتان است را روی لیوان اضافه کنید که هر بار که به دنبال نوشیدنی می‌روند، لبخندی روی لبانشان بنشیند.
برای شروع ایجاد لیوان سفارشی خود، اگر قصد دارید برای مناسبتی عمومی مثل روز زن یا روز مرد، نوروز، یلدا و… لیوانی تهیه کنید.

تهیه شده در مجموعه چاپ بهار

irankohan

Tikprint

parsiaideh

recordsd

chaprang

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *