اﺳﺘﻨﺪ ﺗﺒﻠﯿﻐﺎﺗﯽ ﻧﻮﻋﯽ ﺳﺎزه ﭘﺮﺗﺎﺑﻞ و ﺳﺒﮏ اﺳﺖ ﮐﻪ اﻧﻮاع ﭼﺎپ ﺑﺎ ﻣﺘﺮﯾﺎﻟﮭﺎی  ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺑﺎ اﻧﻮاع ﺳﺎﯾﺰ ھﺎی ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺑﺮ روی آن ﻧﺼﺐ ﺷﺪه و اﯾﻦ اﻣﮑﺎن را ﺑﻪ ﮐﺴﺐ و ﮐﺎر ﺷﻤﺎ ﻣﯽ دھﺪ ﮐﻪ ﺗﺒﻠﯿﻐﺎت ﺧﻮد را ﺑﺎ وﺿﻮح  ﺑﯿﺸﺘﺮ و در ﻣﻌﺮض دﯾﺪ ﻣﺨﺎطﺐ  ﻗﺮار داده و ﺑﺮاﺣﺘﯽ ﺣﻤﻞ و ﻧﺼﺐ ﮐﻨﯿﺪ. اﯾﻦ ﺳﺎزه ﮐﺴﺐ ﮐﺎر ﺷﻤﺎ را در  دﺳﺘﯿﺎﺑﯽ ﺑﻪ اھﺪاف ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ و ﻣﺎرﮐﺘﯿﻨﮓ ﮐﻤﮏ ﻣﯽ ﻧﻤﺎﯾﺪ.
در ﻣﺠﺘﻤﻊ ﭼﺎپ بهارﺑﺎ ﺑﮭﺮه ﮔﯿﺮی از ﺑﺮوزﺗﺮﯾﻦ دﺳﺘﮕﺎه ﭼﺎپ اﺳﺘﻨﺪ ﺗﺒﻠﯿﻐﺎﺗﯽ ﺷﻤﺎ ﻣﯽ  ﺗﻮاﻧﯿﺪ ﭼﺎپ  اﺳﺘﻨﺪ ﻓﻮر ی را ﺑﺎ اﻧﻮاع ﻣﺘﺮﯾﺎل از طﺮﯾﻖ  ﺳﻔﺎرش ﭼﺎپ ﺑﻨﺮ   در ﺳﺎﻣﺎﻧﻪ ﺛﺒﺖ ﺳﻔﺎرش آﻧﻼﯾﻦ چاپ بهار ﺳﻔﺎرش و در اﺳﺮع وﻗﺖ ﺑﺎ ﺑﮭﺘﺮﯾﻦ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ.
ﻻزم ﺑﻪ ذﮐﺮ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ  ﯾﮑﯽ از روﺷﮭﺎی ﭼﺎپ اﺳﺘﻨﺪ ارزان  ﻣﺮاﺟﻌﻪ ﺑﻪ ﺳﺎﯾﺖ و ﺳﻔﺎرش آﻧﻼﯾﻦ اﺳﺘﻨﺪ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ.

استند ایکس بنر
استند ایکس ‏‎ (x-stand)‎یا استند ایکس بنر، سازه ای بسیار سبک برای نمایش اعلانات، طرح ها و ‏تصاویر است که از یک استند ساده و بنری که با طرح عمودی روی آن قرار می گیرد، ‏تشکیل شده است. استند ایکس ساده ترین و پر کاربردترین سازه‌ی تبلیغاتیِ پرتابلِ نمایشگاهی است. ‏اندازه معمول استند ایکس 60*170 و 200*90 می باشد. استندها با توجه به قابلیت تعویض بنرشان از نظر اقتصادی به ‏صرفه هستند. چاپ استند در فضاهای نمایشگاهی، غرفه ها، فروشگاه ها، همایش ها و دیگر اماکنی که اطلاع ‏رسانی و تبلیغ برای مخاطبین عبوری مورد نظر است به کار می رود.‏ این اسنتدها که به آن ها بنرهای ایکس فریم نیز می گویند از یک ساختار X مانند طراحی شده اند. اگر طرحی را روی این قالب ها نصب کنید، قطعا متوجه می شوید که گوشه ها از چهار نقطه کشیده می شوند. این بنرها مشتری های بالقوه را خیلی خوب جذب می کنند. بنرهای ایکس مزایای خیلی زیادی دارند که مهمترین آن ها ارزان قیمت بودن و راحتی استفاده از آن هاست. به همین سبب از گزینه های خوب برای معرفی کسب و کار محسوب می شوند. استند ایکس ها خیلی کم وزن هستند و به راحتی نصب می شوند و سال های درازی را می توان از آن ها استفاده کرد.

 پایه بنر با فک متحرک

نصب بنر برروی پایه بنر با فک متحرک به اندازه حد اکثر 3 متر در 4متر میباشد ولی سبب متحرک بودن فک بالا و جابجایی آن از قابلیت های پایه بنر با فک متحرک می باشد.  فک متحرک با استفاده از سیستم ریلی مجهز به وینچ ، امکان نصب و اکران بنر در ابعاد آزاد تا 12 متر مربع بدون نیاز به بالابر و نردبان را به کاربر فراهم می سازد بطوریکه کاربر میتواند پس از پایین آوردن فک بالا به تنهایی نسبت به تعویض و اکران بنر مورد نظر در کمترین زمان ممکن اقدام کند.تابلو تبلیغاتی با فک متحرک (پرتابل)، به منظور ساماندهی و اکران تبلیغات محیطی موقت و پرهیز از ایجاد ناهنجاریهای بصری داربستها از پبکره شهر طراحی شده است.

فک متحرک با استفاده از سیستم ریلی مجهز به وینچ ، امکان نصب و اکران بنر در ابعاد آزاد تا 12 متر مربع بدون نیاز به بالابر و نردبان را به کاربر فراهم می سازد بطوریکه کاربر میتواند پس از پایین آوردن فک بالا به تنهایی نسبت به تعویض و اکران بنر مورد نظر در کمترین زمان ممکن اقدام کند.

استندهای تبلیغاتی در مکان های عمومی مانند فروشگاه ها به کار می روند و استندهای محصولات نیز حاوی محصولات از برند خاصی هستند که طراحی بسیار زیبا و چشمگیر دارند. استند می تواند به فروش و برندسازی کمک شایانی کند. حتما شما هم استندهای محصولات را دیده اید و به سمت آن برای دیدن محصولات رفته اید و به خرید هم منجر شده است. طراحی استند بر عهده شرکت های تبلیغاتی است، به کار بردن رنگ های جذاب و مربوط به محصول مورد نظر در درجه اول اهمیت طراحی استندهای تبلیغاتی قرار دارند.

جنس بنر و استند

بنر ها را می توان در جنس دلخواه و با سایز دلخواه چاپ کرد. جنس معمول و پر مصرف برای بنر، نوع پلات و لمینت است. بنر ها را در دو مدل براق و مات می توان سفارش داد. استند ها جنس های متنوعی دارند. متداول ترین جنس به کار رفته برای استند آلومینیوم و پلاستیک است. آلومینیوم به کار رفته بسیار سبک است اگر پلاستیک هم باشد به صورت فشرده و سبک ساخته می شود. این عامل باعث می شود تا حمل و نقل آسانتری داشته باشد.
قیمت بنر و استند آن تعرفه خاص و ثابتی ندارد. بر اساس نوع متریال به کار رفته و ابعاد آن هزینه متفاوتی خواهد داشت.

مزایای بنر استندی

مقرون به صرفه بودن
بنر ها قیمت مناسب و کمی نسبت به دیگر محصولات مشابه دارند. از این رو در موارد مصرف مشابه می توان بنر ها را ترجیح داد.
نصب سریع و آسان
به آسانی قابل نصب، حمل و نقل و جابجایی هستند. نصب بنر های استندی نیاز به مهارت یا آموزش خاصی ندارد و هر کسی می توان بنر را بر استند سوار کرده و مورد استفاده قرار دهد.


وزن مناسب
وزن بنر همراه با استند بسیار سبک است و هر کسی با هر سنی به راحتی می تواند آن را جابجا کرده و در محل دلخواه قرار دهد.
زمان آماده شدن برای استفاده
زمان چاپ بنر بسیار کوتاه است. طرح مورد نظر به سرعت چاپ شده و در موقعیت های ضروری بسیار کاربردی است.
امکان طراحی طرح دلخواه
هر طرحی با هر رنگ بندی به سادگی بر روی بنر چاپ می شود و هیچ محدودیتی نخواهید داشت.


قابلیت استفاده مجدد
استند بنر برای استفاده به صورت طولانی مدت در دسترس است. می توان بنر با موضوعات متفاوت چاپ کرده و بر همان استند قبلی استفاده کرد. در صورت استفاده صحیح می توان استند را به مدت طولانی نگهداری کرد.

محل لازم برای نصب
بنر پایه دار محل زیادی اشغال نمی کند. در کمترین محل هم می توان آن را نصب کرده و مورد استفاده قرار داد. ویژگی خاص بنر پایه دار این است که مانند بنر های معمولی لازم نیست که حتما بر دیوار نصب شوند. فرض کنید محل مورد استفاده فاقد دیوار یا تکیه گاه است، در این حالت بنر استندی بهترین انتخاب است.
مقاوم بودن در برابر شرایط محیطی خاص
بنر ها معمولا در برابر باد و باران مقاوم هستند و خراب نمی شوند. اگر بنر چاپ شده از جنس کوتد یا دیگر جنس های مشابه باشد می توان بر آن یک لایه روکش براق یا مات زده و مقاومت آن را افزایش داد.
انعطاف پذیری و قابلیت ارتجاع
جنس استند ها معمولا به گونه ای ساخته می شود که قابلیت ارتجاع داشته باشد و به راحتی خم یا شکسته نمی شود.

centralchap

jahanpark

irankohan

digikala

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *