چرا برندسازی بصری عالی برای سازمان های غیرانتفاعی نتیجه می دهد؟

هرچه برند بصری غیرانتفاعی قوی تر باشد ، احتمال دریافت کمکهای مالی ، دستیابی به اهداف و تأثیرگذاری بیشتر است.

هنرمندان دوست دارند که بتوانند به خوبی طراحی کنند ، و کار با افراد غیرانتفاعی برای شکل دادن به مارک تجاری خود راهی عالی برای تأثیرگذاری است.

بنابراین بیایید ببینیم که چرا مارک تجاری برای افراد غیرانتفاعی بسیار مهم است و چگونه می توان از آن بیشترین بهره را برد.

مهمتر از همه، برندسازی برای سازمان های غیرانتفاعی باعث ایجاد اعتماد می شود.

شرکتی را تصور کنید که وب سایتی دارد که استفاده از آن آسان است و عالی به نظر می رسد.

سپس به دنبال چیزی آنلاین می‌گردید و به وب‌سایتی برخورد می‌کنید که ناقص به نظر می‌رسد، شاید تصاویر از دست رفته و رنگ‌بندی منسجمی داشته باشد، شاید استفاده از آن آسان نباشد.

وب‌سایتی است که مشخص نیست چیست.

برای هر چه که باشد، می توانید قبل از رفتن به هر جای دیگری در آن سایت بمانید تا آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید. همه چیز در مورد اعتماد به نفس است.

و برندسازی باعث ایجاد اعتماد می شود.هنگامی که یک شرکت دارای یک برند بصری خوب و یک ماموریت واضح است، مردم اعتماد دارند که می دانند چه کاری انجام می دهند و حامیان اعتماد دارند که پول آنها در دستان خوبی است.

و وقتی سازمان‌ها با چه کسی هستند ارتباط برقرار نمی‌کنند و نشان نمی‌دهند که چه کار می‌کنند، ما به آنها اعتماد نداریم.

به همین دلیل است که برندسازی بصری قوی به ویژه برای سازمان های غیرانتفاعی ضروری است.
برندسازی به همه زمینه های حضور یک سازمان می رسد: داشتن یک برند خوش ساخت نشان می دهد که منظور شما از تجارت است.

یک وب سایت قوی و کاربر پسند می تواند به اثبات شما مشروعیت کمک کند.

و پست های آموزنده رسانه های اجتماعی در مورد مأموریت شما می تواند به شما نشان دهد که می دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنید.

نکته اصلی این است که اطمینان حاصل کنید که هویت شما در تمام سیستم عامل ها سازگار است.

3 راه برای ایجاد برندسازی بصری خوب برای سازمان های غیرانتفاعی
1. یک محیط عادلانه را ترویج می کند

داشتن یک هویت برند قوی به جذب جامعه مناسبی که می خواهید از مأموریت خود حمایت کنید ، کمک می کند.

شما می خواهید جامعه ای از افراد علاقه مند و متعهد به همان مأموریت خود را پرورش دهید.
یک نظرسنجی در سال 2022 از 471 تصمیم گیرنده ارشد غیرانتفاعی در آمریکای شمالی، بریتانیا، استرالیا و نیوزلند نشان داد که 93 درصد از سازمان های غیرانتفاعی معتقدند که هویت برند قوی تأثیر مثبتی بر مشارکت اهداکنندگان دارد.

یاد گرفتم که به دادن ایمان دارم. علاوه بر این، بیش از دو سوم (68٪) از موسسات خیریه می گویند که یک برند بصری قوی، علاقه به کار داوطلبانه را افزایش می دهد.
افرادی که طراحی خوب را انتخاب می کنند، این کار را به خاطر پول انجام نمی دهند – آنها این کار را انجام می دهند زیرا به مأموریت سازمان غیرانتفاعی اعتقاد دارند.

شما می خواهید افراد با استعدادی را جذب کنید که می دانند چه کاری انجام می دهند. برای تأثیرگذاری به کارمندان قوی نیاز دارید و برندسازی می تواند به شما کمک کند .

ثابت کنید که شایسته اعتماد و ارزش سرمایه گذاری هستید. خط آخر: زمانی که سازمان شما حرفه ای به نظر می رسد، یک تیم قوی و تأثیری که می خواهید آسان تر است.

  1. مأموریت خود را به یک مارک ارتقا دهید

نام تجاری می تواند پیام شما را به سطح بعدی برساند. به جای اینکه به پالت رنگی خود فکر کنید، تصاویر و تایپوگرافی را به عنوان عناصر در نظر بگیرید

جدا از شخصیت ماموریت بشردوستانه خود، آنها را به عنوان یک تیم در نظر بگیرید. نام تجاری شما به صورت بصری با ماموریت شما ارتباط برقرار می کند و روشی که شما با ماموریت خود ارتباط برقرار می کنید می تواند برند شما را ارتقا دهد.
شما می توانید با ایجاد محتوایی که به حامیان شما کمک می کند تا تاثیری که می خواهید داشته باشید، ماموریت خود را تقویت کنید.

برای مثال، اگر برای یک سازمان غیرانتفاعی مانند صلیب سرخ کار می‌کنید، می‌توانید از TikTok برای کمک به خانواده‌های نیازمند یا نشان دادن سختی کار داوطلبان در پشت صحنه استفاده کنید.
اگر یک سازمان غیرانتفاعی Planned Parenthood وجود دارد که می‌توانید در اینستاگرام ایجاد کنید، روش‌های ایمن یا اطلاعات ارزشمند سلامت باروری را در اختیار مردم قرار دهید.

این به شما کمک می کند تا با جامعه ای که از آن حمایت می کنید اعتماد ایجاد کنید.
اگر سازمان غیرانتفاعی شما برای تهیه غذا به خانواده‌های نیازمند کار می‌کند، رنگ‌های شما می‌تواند رنگ‌های سالم باشد – مانند رنگ خوراکی و نارنجی – برای نشان دادن تأثیر مثبت شما، به جای سیاه، که می‌تواند همه حامیان را غمگین و ترسناک کند.

دلایل جالب غیرانتفاعی مانند شما.
اگر اطلاعاتی وجود دارد که می‌خواهید سازمان غیرانتفاعی شما در وب‌سایت یا بروشور شما برجسته شود، می‌توانید یک فونت بزرگ و پررنگ انتخاب کنید و اطلاعات تماس خود را جداگانه، با فونت کوچک‌تر و حرفه‌ای‌تر نگه دارید.
راه‌های زیادی برای همراه کردن پیام شما با تصاویر بصری وجود دارد که به طرفداران کمک می‌کند تأثیری را که می‌خواهند بگذارند ببینند.

اجازه دهید هویت برند قوی ارتباط شما را ظریف تر کند تا بتوانید پیام خود را ارتقا دهید و به مخاطبان خود نشان دهید که شایسته شنیده شدن هستند.

  1. باعث می شود بالاتر از رقبا بدرخشید

به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی، می‌خواهید رقبای دیگری را پیدا کنید که در جهت اهداف مشابه کار می‌کنند.

به وب سایت آنها و هر مقاله منتشر شده در مورد پروژه هایی که تکمیل کرده اند یا جوایزی که به آنها اهدا شده است نگاه کنید.

حتی ممکن است بتوانید برخی از رهبران آنها را در لینکدین جستجو کنید و از پیشینه مشترک آنها و اینکه از کجا آمده اند ایده بگیرید.

شما می خواهید تحقیق کنید که آنها چه کاری انجام می دهند و چگونه آن را انجام می دهند.

به سوالات زیر پاسخ دهید:

چه خدماتی ارائه می دهند؟
ماموریت های شما چگونه است؟

به عنوان مثال: اگر هر دو شما به یک جامعه خدمت می کنید، سازمان غیرانتفاعی آنها ممکن است بر ارائه خدمات بهداشتی تمرکز کند، در حالی که سازمان غیرانتفاعی برای ارائه منابع آموزشی کار می کند.
با نگاه کردن به آنچه سازمان های مشابه ارائه می دهند، می توانید دقیقاً مشخص کنید که ماموریت شما چقدر منحصر به فرد است و برای تحقق آن چه می کنید.

پس از تحقیق و شناسایی کارهایی که دیگران در حوزه کاری شما انجام می دهند، بر این تمرکز کنید که چگونه به اهداف ماموریت خود دست یابید و چگونه می توانید از طراحی برند بصری خود برای انتقال آن به جهان استفاده کنید.
مردم به سمت زیبایی شناسی و طراحی کشیده می شوند که چشم ها را به خود جلب می کند و ارتباط عاطفی را برمی انگیزد.

از مدل برند خود برای ایجاد ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید و از رقبای مورد تحقیق خود متمایز شوید. اگر شما یک سازمان غیرانتفاعی هستید که برای کمک به سیاره اختصاص داده شده است ، می توانید از تغییرات سبز در وب سایت خود و به عنوان رنگ قلم برای تقویت این امر استفاده کنید.

به طرح‌های رنگی، تایپوگرافی و عکاسی خود پایبند باشید تا به مردم نشان دهید که روی یک جلوه خاص تمرکز کرده‌اید.

شما همچنین می توانید این کار را با تصاویر پیشرفت انجام دهید تا ثابت کنید که کمک های مالی ارزشمند خواهد بود!

  1. به توسل به حواس 5 گانه فکر کنید.

برند شما باید به مردم نشان دهد که شما چه چیزی را می بینید. باید یک احساس ایجاد کند.

به عنوان مثال، اگر هدف شما تمیز کردن سواحل است، می‌توانید مشکلی را که با آن مواجه هستید به مردم نشان دهید.

اما می‌توانید از کلمات، رنگ‌ها و فونت‌ها استفاده کنید تا به معنای واقعی کلمه هوای شور را استشمام کنید، شن‌های نرمی را بین آنها احساس کنید.

انگشتان پاهایشان و دریای تمیز و زیبا را تصور کنند.
انجمن حفاظت از اقیانوس‌ها از کلیپ‌های ویدئویی از شنا کردن نهنگ‌ها و دیگر گونه‌های آبزی به عنوان پس‌زمینه صفحه اصلی وب‌سایت خود استفاده می‌کند.

و باعث می‌شود شما در زندگی زیر آب غوطه‌ور شوید.

در مورد اینکه چگونه می توانید تجربیات واقعی را در برندسازی بصری خود بگنجانید، خلاق باشید – می تواند به سادگی استفاده از ترکیب گرافیکی برای تکرار حرکت امواج باشد.

  1. طرح رنگ و فونت خود را انتخاب کنید

رنگ ها و فونت های شما یک تصمیم بزرگ است. آنها به شما می گویند که چگونه همه چیز را از وب سایت تا پست های رسانه های اجتماعی خود طراحی کنید.

شما می‌خواهید طیفی از رنگ‌ها را انتخاب کنید که حسی را که می‌خواهید حامیانتان از مواد بازاریابی شما دریافت کنند، پشتیبانی می‌کند.
یکی از ساده ترین راه ها برای انجام این کار این است که به یک سازنده وب سایت یا سازنده لوگو آنلاین بروید و با طرح بندی بازی کنید.

ببینید چه چیزی در هر گروه چشم شما را جلب می کند. با انتخاب رنگ هایی شروع کنید که به خوبی با هم کار می کنند و اهداف شما را در یک نور مثبت نشان می دهند.

هنگامی که در مورد رنگ ها و فونت های خود تصمیم گرفتید، یک سند بنویسید و راهنمای سبک لوگوی خود را شروع کنید.

  1. یک لوگو ایجاد کنید

نام تجاری شما به اندازه نام غیرانتفاعی شما مهم است. این چیزی است که مردم می توانند با آن همذات پنداری کنند.

مطمئن شوید که جالب است و تمام. اگر بودجه شما در حال حاضر محدود است، می‌توانید ایده‌های اصلی را امتحان کنید یا با یک گزینه D-I-Y، مانند Logomaker by Vista، یکی را به صورت آنلاین به صورت رایگان دریافت کنید.

چک کردن با یکی از آنها قبل از (یا به جای) کار با یک مثال به شما کمک می کند تا چگونگی اضافه کردن سبک های مختلف به ماموریت خود را تجزیه و تحلیل کنید.

  1. یک وب سایت جذاب و کاربر پسند ایجاد کنید

به دو وب سایت مختلف ذکر شده در بالا فکر کنید.

شما می خواهید وب سایت شما نشان دهد که قابل اعتماد هستید! و شما می خواهید وب سایت شما تا حد امکان کاربر پسند باشد تا مردم بتوانند به راحتی به ماموریت شما کمک مالی کنند و به روشی ساده با شما درگیر شوند.

Squarespace یکی از سایت های میزبانی آسان برای ساخت یک وب سایت است.
آنها ده ها الگو برای انتخاب دارند، و اکثر عملکردها به سادگی کشیدن و رها کردن تصاویر و متنی هستند که می خواهید استفاده کنید.

شما باید مقدار کمی پول برای راه اندازی سایت خود سرمایه گذاری کنید، اما آنها گزینه هایی متناسب با هر بودجه ای دارند.

  1. برند خود را ثابت کنید

داشتن یک هویت برند قوی با حفظ همه چیز انجام می شود. افراد باید بتوانند به راحتی شما را با رنگ و آرم خود شناسایی کنند. و مشابه بیشتراستوار.

مردم باید بتوانند به راحتی شما را بر اساس رنگ و لوگوی شما شناسایی کنند. و هر چه منسجم تر باشید، سازماندهی، حرفه ای و قابل اعتمادتر در چشم شریک بالقوه خود ظاهر خواهید شد.
یک راه عالی برای درگیر کردن افراد، ثابت نگه داشتن چیزها و بهره گیری بیشتر از محتوایی که ایجاد می کنید، استفاده مجدد از محتوا در چندین پلتفرم است.

برای مثال، سازمان غیرانتفاعی شما ممکن است یک پست وبلاگ طولانی و آموزنده بنویسد و سپس از نکات کلیدی مقاله برای ایجاد محتوا برای اینستاگرام، لینکدین و دیگر پلتفرم های رسانه های اجتماعی استفاده کند.

  1. از کالا برای تبلیغ کسب و کار خود و دریافت بودجه استفاده کنید

ایجاد کالا راهی عالی برای مرتبط ماندن با برندتان، جمع آوری پول و رشد مخاطبانتان است. یک مثال عالی از استفاده از کالا برای دریافت کمک های بیشتر، بنیاد ملی سرطان سینه است.

در پرتو ماه آگاهی از سرطان پستان، این سازمان غیرانتفاعی کالایی را برای مردم ایجاد کرده است تا از این مأموریت حمایت کنند و با افتخار از حمایت خود استفاده کنند.

آنها همچنین منبع خوبی برای الهام گرفتن از نام تجاری هستند – آنها همه چیز را از تقویم بصری در سایت رویداد خود گرفته تا روبان های صورتی و نام تجاری با تم صورتی برای ایجاد حمایت از زنان دارند.
برندسازی بصری سازمان غیرانتفاعی خود را در اولویت قرار دهید. از این به بعد برندسازی بصری برای سازمان‌های غیرانتفاعی به همان اندازه که برای شرکت‌های انتفاعی مهم است، اهمیت دارد.

برندسازی بصری به شما کمک می کند که قابل اعتماد، سخت کوش و حرفه ای باشید.

اگر می خواهید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید، کمک های مالی دریافت کنید و نفوذ خود را گسترش دهید، این یکی از مهم ترین چیزهایی است که می توانید از آن استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *