فلش مموری تبلیغاتی چیست؟

فلش مموری کارتی یک محصول کوچک است که از آن برای ذخیره سازی اطلاعات استفاده می شود. همچنین یکی از کاربردهای این محصول استفاده از آن در جهت تبلیغات است.

بنابراین بسیاری از صاحبان مشاغل و کسب و کارهای مختلف برای آشنایی افراد با کالا، خدمات یا برندشان از این محصول به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده می کنند.

برای انجام این کار آن چیزی که مهم است شکل ظاهری این فلش مموری ها است، به این صورت که آرم، لوگو یا تصویر مربوط به برند مورد نظر روی فلش حکاکی یا چاپ می شود.

فلش مموری تبلیغاتی از آن جایی که حجم کمی دارد و در عین حال برای تمامی افراد کاربرد دارد از بهترین محصولات تبلیغاتی به شمار می آید.

شما می توانید بنا به سلیقه خود تصویر لوگو، کارت ویزیت یا هر تصویر و نوشته ای را که تمایل دارید برای چاپ روی فلش مموری خود انتخاب کنید.

فلش کارتی تبلیغاتی، چقدر حافظه دارد؟

میزان حافظه فلش‌ های کارتی متفاوت است و شما می‌توانید بر اساس بودجه‌ای که مد نظر دارید یک حافظه را برای فلش کارتی خود انتخاب کنید، رده‌های موجود حافظه در این فلش‌ها به شرح زیر است:

  • فلش کارتی تبلیغاتی 8 گیگ

  • فلش کارتی تبلیغاتی 16 گیگ

  • فلش کارتی تبلیغاتی 32 گیگ

  • فلش کارتی تبلیغاتی 64 گیگ

فلش مموری تبلیغاتی | کاربرد های آن در افزایش فروش

یکی از کاربرد های مهمی که می توان برای این کالا نام برد در تبلیغات می باشد. در نتیجه بهتر است در تبلیغات خود از کالا هایی مانند این کالا ها که در ابعاد و شکل ها و ظرفیت های متفاوتی هستند برای جلب نظر مشتریان و متقاضیان استفاده کنید.

از آن ها می توان در قالب یک ست زیبای اداری برای همایش ها،کنفرانس ها،دانشگاه ها و سایر مکان ها و افراد استفاده کرد تا تبلیغات تاثیرگذارتر و پررنگ تر دیده شوند و بتوانند مخاطب را به خود جذب کنند.

یکی دیگر از مسائلی که در کنار انتخاب زیبا و خوش دست و پرکاربرد بودن باید به آن توجه داشت، مسئله چاپ رنگی یا لیزر تبلیغات کسب و کار شما بر روی فلش ها است، که این مسئله بر اساس نوع شکل ظاهری و یا جنس فلش مموری می تواند متفاوت باشد. در این زمینه بهتر است بهترین چاپ رنگی را انتخاب نمایید.

چرا باید از فلش مموری تبلیغاتی استفاده کنیم!

بنابر سخنان گفته شده فلش تبلیغاتی جز پرکاربرد ترین وسایل امروزی محسوب میشود. فلش ها در انواع مارک ها و برند های مختلف تولید میشوند.

همچنین این وسایل دارای حجم های مختلف و متنوعی هستند که هر کسی بسته به نیاز خود این وسیله را تهیه میکنند. کودکان برای دیدن انیمیشن از فلش استفاده میکنند.

دانشجویان برای ذخیره کردن اطلاعات پایان نامه و جزوات و سایر مطالب درسی از فلش بهره میگیرند. رانندگان برای گوش کردن به موسیقی و دانش آموزان برای ذخیره سازی اطلاعات درسی از این وسیله استفاده میکنند.

پس چنانچه مشخص است فلش وسیله ای همه فن حریف بوده که میتوان از آن استفاده های مفیدی داشت. با تمامی این تفاسیر میتوان نتیجه گرفت که برای تهیه هدیه تبلیغاتی بهتر است از وسایل محبوب و کاربردی استفاده کرد.

با این کار شما میتوانید تبلیغات را به بهترین شکل خود به اتمام برسانید و از آن نتیجه خوبی را نیز دریافت نمایید.

انواع فلش تبلیغاتی کدامند و هر کدام چه مشخصه هایی دارند؟

  1. فلش مموری فلزی تبلیغاتی

  2. فلش مموری کارتی تبلیغاتی

  3. فلش مموری پلاستیکی تبلیغاتی

  4. فلش مموری چرمی تبلیغاتی

جعبه فلش تبلیغاتی چیست ؟

فلش مموری یکی از ابزارهایی است که به خصوص گروه دانشجویان و کارمندان و در کل قشر جوانان امروزی بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.

جعبه فلش مموری را معمولا طوری می سازند که روی آن می توان طرح ها و عباراتی را پیاده کرد. به همین دلیل چاپ بر روی جعبه فلش مموری یکی از گزینه هایی است که می توان از طریق آن به تبلیغات نوین و هدایای ارزشمندی رو آورد. برای همین در صورتی که می خواهید هدیه ای به دوستان و آشنایان خود بدهید و در عین حال می خواهید کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنید؛ می توان با استفاده از امکان چاپ بر روی جعبه فلش مموری هر گونه تصویر، لوگو، عبارت فارسی و انگلیسی یا به طور کلی هر طرح و برنامه دیگری را روی آن ها درج کنید.

​برای تاثیرگذاری بیشتر فلش کارتی تبلیغاتی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

همان‌طور که قبلاً به آن اشاره کردیم، روی فلش کارتی تبلیغاتی معمولاً فضای کافی برای چاپ طرح‌ها و نوشته‌های تبلیغاتی وجود دارد.

برای این‌که این فلش‌ها تاثیرگذاری خوبی داشته باشند، باید در طراحی و چاپ آن‌ها به نکات مهمی توجه شود. بدون شک تنها چیزی که می‌تواند تبلیغات را در این روش تأثیرگذار کند، طرحی است که بر روی فلش کارتی چاپ می‌شود، به همین دلیل طرح موردنظر از اهمیت بالایی برخوردار است و می‌تواند نشان‌دهندهٔ کیفیت و جایگاه شرکت یا برند مربوطه باشد، ازاین‌رو می‌توانیم بگوییم که برای طراحی تصاویر و متن‌ها، باید توسط گرافیست‌های حرفه‌ای انجام شود.

در طراحی این ابزار کاربردی باید به نکات زیر توجه شود:

نوشتن نام تجاری برند یا کسب‌وکار

یکی از کاربردهای فلش کارتی تبلیغاتی، برندسازی و معرفی کسب‌وکارهاست، به همین دلیل نوشتن نام برند یا کسب‌وکار روی فلش کارتی ازجمله نکات مهمی است که حتماً باید رعایت شود. مشتریان با هر بار استفاده از فلش کارتی، نام برند نوشته‌شده روی آن را می‌خوانند و به این ترتیب نام برند در ذهن آن‌ها می‌ماند. اندازه و فونت استفاده‌شده برای نوشتن نام تجاری کسب‌وکارها از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به آن توجهٔ ویژه‌ای شود.

چاپ لوگو و نشان تجاری

چاپ لوگو و نشان تجاری یکی دیگر از نکات مهمی است که باید به آن توجه شود. هنگام طراحی و چاپ لوگو باید به کیفت و وضوح آن روی فلش کارتی توجه شود.

همچنین اندازه و ابعاد لوگو روی فلش کارتی و محل قرارگیری آن از اهمیت بالایی برخوردار است. لوگوی چاپ‌شده نباید خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشد. همچنین محل قرارگیری لوگو معمولاً وسط کارت یا در قسمت بالایی آن است.

استفاده از طرح‌های ساده و زیبا

طراحی گرافیکی زیبایی فلش کارتی تبلیغاتی را دو برابر می‌کند، به همین دلیل باید به‌طراحی آن نیز توجه‌ٔ ویژه‌ای شود. استفاده از رنگ‌های جذاب و هماهنگ با رنگ‌ سازمانی شرکت یا برند مربوطه می‌تواند تأثیرگذاری این ابزار را بیشتر کند. شایان ذکر است که باید از چاپ طرح‌های پیچیده و شلوغ روی فلش کارتی پرهیز شود، زیرا در این صورت تأثیرگذاری آن بر مخاطب کمتر می‌شود.

استفاده از جملات و متن‌های تبلیغاتی مناسب

نوشتن جملات تبلیغاتی بر روی فلش کارتی تبلیغاتی تأثیر خوبی بر مخاطبان دارد، به همین دلیل نباید نوشتن جملات و متن‌های تبلیغاتی را به‌هیچ‌وجه فراموش کرد.

جملات به‌کاررفته باید در حد ممکن کوتاه و مختصر و مفید باشند که در ذهن خوانند بمانند. از نوشتن جملات بلند و توضیحات اضافه باید پرهیز شود.

استفاده از رنگ‌های جذاب

رنگ‌ها تأثیر بسیار زیادی بر ذهن افراد دارند، به همین دلیل استفادهٔ درست از آن‌ها می‌تواند تأثیرگذاری فلش کارتی تبلیغاتی را دوچندان کند. استفاده از رنگ‌های سازمانی بهترین گزینه برای طراحی فلش کارت تبلیغاتی هستند.

برای مثال، همهٔ ما با دیدن رنگ زرد به یاد شرکت مخابراتی ایرانسل می‌افتیم. درواقع رنگ زرد رنگ سازمانی این شرکت است و در معرفی و شاته‌شدن آن در بین مشتریان تأثیر زیادی دارد.

معمولاً برندها و شرکت‌های بزرگ دارای رنگ سازمانی مشخصی هستند.

طرح خوب بدنه
اگر لوگو و طراحی کارهای گرافیکی شرکتتان بی‌نقص و چشم‌گیر باشد، یک بدنه‌ی نامناسب می‌تواند تمام زیبایی آن را از بین ببرد. حتی ممکن است طراحی بدنه زیبا باشد، اما متناسب با سلیقه‌ی شما و شرکتتان نباشد.
برای همین باید هنگام سفارش مطمئن شوید که فلش با طرح دلخواه شما هماهنگی دارد. فلش مموری تبلیغاتی می‌تواند از بدنه‌ی فلزی، پلاستیکی و یا حتی کریستالی ساخته شده باشد.
فلش‌های کریستالی که معمولا مکعب شکل هستند یک ویژگی عالی دارند و آن این است که لوگو داخل مکعب لیزر می‌شود.
نکته مهم در خصوص بدنه فلش مموری‌های تبلیغاتی فلزی و پلاستیکی این است که باید بدنه حتما جای مناسبی برای درج لوگو داشته باشد.

کیفیت سوار شدن chipset به بدنه
احتمالا برای شما هم پیش آمده که وقتی فلش را از دستگاهتان جدا می‌کنید، چیپست از بدنه جدا شود. مشکلی که بسیاری از فلش مموری‌ها دارند این است که برای چسباندن قسمت‌های مختلفشان از مواد مناسبی استفاده نشده است.
این اتفاق باعث می‌شود که بعد از چند بار وصل کردن و جدا کردن فلش از دستگاه، چیپست از بدنه خارج شود. این اتفاق حتی اگر باعث ناراحتی مشتری شما نشود، باعث می‌شود که بدنه‌ای که روی آن برند شما حک شده دور انداخته شود و مطمئنا این چیزی نیست که به دنبال آن باشید.

سعی کردیم در این نوشته توضیح دهیم که فلش مموری تبلیغاتی چیست و یک فلش مموری تبلیغاتی خوب چه ویژگی‌هایی دارد.
به طور خلاصه می‌توانیم بگوییم در هنگام سفارش دادن یک فلش مموری تبلیغاتی، باید کیفیت و برند چیپست، طراحی و ساخت بدنه‌ی فلش و کیفیت سوار شدن و چسبیدن چیپست به بدنه دقت کرد.
با در نظر داشتن این نکات می‌توانید مطمئن شوید که روند برندسازی شما به درستی در جریان است.

تهیه شده در چاپ بهار

virgool.io

modirgifts

artin-gift

mojrian

jopenza

zoomtech

pishkeshgift

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *