پارک فون چیست؟

پارک فون یک وسیله زیبا، بادوام و کارآمد است که در یک بسته بندی شیک حاوی اصل قطعه و پنج سری اعداد از 0 تا 9 ارائه می گردد.

کاربران، شماره تلفن خود را از میان اعداد، جدا نموده و در خشاب مخصوص داخل قطعه قرار می دهند. این خشاب قابلیت جدا شدن از اصل قطعه را دارد و به همین دلیل امکان تغییر شماره های مختلف تلفن را برای استفاده کنندگان به راحتی فراهم می نماید.

خشابی که با شماره تلفن پر شده، در پارک فون جا داده می شود و از داخل اتومبیل بر روی شیشه و در گوشه سمت چپ فرمان با دو قطعه چسب، الصاق می شود.

در هنگام ضرورت (زمانی که به ناچار در جای نامناسبی پارک نموده اید یا زمانی که اتومبیلتان در تعمیرگاه تعمیر شده و مکانیک برای اطلاع به شما نیازمند شماره تلفنتان است و یا در مواقع ضروری دیگر که دسترسی به شما ضروری است) روپوش را چرخانیده و شماره تلفن شما آشکار می گردد و در سایر موارد با چرخاندن روپوش به حالت اول، شماره تلفن پنهان می شود.

این قطعه شما را از زحمت هر بار نوشتن شماره بر روی کاغذ و گم شدن پیاپی آن آسوده می سازد.

روش استفاده از پارک فون:

پارک فون و شانه اعداد را از بسته بندی خارج کنید و متناسب با شماره موبایل تان عددها را یکی یکی از شانه اعداد جدا کنید و سپس داخل خشاب پارک فون کنار هم بچینید تا شماره موبایل تان کامل شود.

بعد از تمیز کردن قسمتی از شیشه جلوی ماشین از داخل، روکش چسب‌های پارک فون را جدا کنید و در جای مناسب پشت شیشه ماشین نصب کنید و هر زمان که خواستید آن را باز کنید تا شماره تماستان نمایان شود.

مزیت‌های استفاده از شماره تلفن مخصوص پارک خودرو:

  • نصب آسان

  • کاربردی و زیبا

  • 5 سری شماره 0 تا 9 به رنگ سفید

  • قابلیت نصب بر روی شیشه خودرو

توجه:

– به دقت عدد مورد نظر را جدا کنید تا آسیبی به سایر اعداد وارد نشود.

پارک فون خودرو چند منظوره

یکی از مشکلاتی که در شهرهای شلوغ و پر خودرو وجود دارد پارک دوبل در خیابان هاست. به دلیل نداشتن زیر ساخت مناسب در طراحی شهر، بسیاری از شهرهای کشورمان با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنند.

مثلا برای مثال برای یک کار بانکی مجبور هستید با خودروی خودتان مسافت را طی کنید.

وقتی به محل مورد نظر می رسید متوجه می شوید نه جای پارک هست نه پارکینگ نزدیک در آن محل. بنابراین مجبور می شوید برای چند دقیقه ای خودرویتان را دوبل و یا حتی سه بل پارک کنید.

این پارک کردن باعث مزاحمت برای خودروهای پارک شده جلویی شده و در کل هم شرعا و هم قانونا کار شما خلاف است اما چه میشه کرد؟

بهترین راهی که پیشنهاد می شود این است که شما شماره همراه خود را در اختیار راننده خودروی جلویی قرار دهید تا به راحتی باعث عدم مزاحمت آن شوید. به همین خاطر ما پارک فون خودرو چند منظوره را به شما پیشنهاد می دهیم.

نقد و بررسی طراحی و ساخت
پارک فون خودرو چند منظوره یکی از بهترین و جدیدترین مدل های موجود در بازار است. به دلیل طراحی خاص پارک فون خودرو چند منظوره این مدل فون پارک جزء پرفروشترین مدل ها در بازار اروپا و چین در سال 2022 شد.
با استفاده از پایه آن می توانید آن را به داشبورد خودرویتان نصب کنید. دلیل از تیتر چند منظوره بودن را حالا مورد بررسی قرار می دهیم:
  • هولدر موبایل، جا عینک و … یکی از کاربردهای این پارک فون خودرو چند منظوره است. شما با استفاده از گیره وسط به راحتی می توانید هم به صورت عمودی و هم افقی گوشیتان را روی این فون پارک نصب کنید.
  • هولدر فون پارک یکی دیگر از قابلیت های پارک فون خودرو چند منظوره است. با استفاده از گیره می توانید خود شماره را روی آن مهار کنید.

  • اگر به مدادی فون پارک دقت کنید شاهد کله چکشی در گوشه آن هستیم. از این چکش در مواقع ضروری می توانید استفاده کنید.
  • در مواقعی که در ماشین خودتان یا فرزانتان به هر دلیلی درب ها قفل شده و باز نمی شود با استفاده از این چکش برای شکستن شیشه استفاده کنید.

تهیه شده در مجموعه چاپ بهار

Parkphone

king-sport

ganjipakhsh

camikala

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *