دفتر رویای ملی

نمی توان انکار کرد که این بیماری اثرات ماندگاری بر بسیاری از کارگران و مشاغل داشته است، زیرا بسیاری از ما برای اولین بار در زندگی کاری خود کاملاً بیکار هستیم.
بر اساس داده‌های اخیر ONS، یک نفر از هر شش (16%) کارگر بریتانیایی هنوز از راه دور کار می‌کنند و 28% دیگر اکنون به عنوان کارگران ترکیبی طبقه‌بندی می‌شوند و زمان خود را بین خانه و محل کار تقسیم می‌کنند.
در حالی که دورکاری ممکن است برای برخی افراد جذاب نباشد، اما مزایای متعددی را برای دیگران به همراه دارد، مانند بهبود تعادل بین کار و زندگی، کاهش هزینه های رفت و آمد روزانه و سایر هزینه های شغلی مرتبط.
البته بازگشت به دفتر چندین مزیت نیز دارد، چه گذراندن وقت با همکاران و همکاران یا ایجاد یک مانع واضح بین کار و زندگی خانگی، مطمئناً هر دو گزینه مزایای خود را دارند.

اما برای بسیاری از کسانی که در حال حاضر به کار در یک ظرفیت ترکیبی یا از راه دور عادت کرده‌اند، بازگشت بیشتر یا حتی همیشه به دفتر ممکن است جذاب نباشد.


بازگشت به کار؟

 

بر اساس تحقیقات ما، بیش از نیمی از کارگران بریتانیا می گویند که اگر طراحی و امکانات بیشتر مطابق با سلیقه آنها بود (55٪) به یک دفتر نقل مکان می کردند.

به طور کلی، تنها 15٪ از افرادی که با آنها صحبت کردیم گفتند که دکور و امکانات کلی ارائه شده برای جذب بیشتر آنها به دفتر کار کافی نیست، در حالی که یک سوم هنوز رویکرد انعطاف پذیر یا ترکیبی را به زندگی کاری ترجیح می دهند.
وقتی به گروه های سنی نگاه می کنیم، بومرها نسلی بودند که بیشترین پاسخ دهندگان را داشتند که گفتند حتی اگر محل کارشان دکور و امکاناتی را که دوست دارند داشته باشد، باز هم نمی آیند (21 درصد). .
Boomers همچنین بالاترین درصد پاسخ دهندگانی را داشتند که گفتند رویکرد ترکیبی یا انعطاف پذیر را به کار ترجیح می دهند (38٪)، در حالی که Millennials بالاترین درصد کارمندانی را داشتند که گفتند یک دفتر رویایی دارند. ممکن است آنها را تشویق به بازگشت به حالت عادی کند.

محل کار (74%)در سطح منطقه ای، مشخص شد که بلفاست بالاترین نسبت کارگرانی را دارد که گفته اند در صورت انجام این کار با شرایط خود، احتمال بیشتری دارد که به دفتر کار بروند (79٪)، پس از آن بریستول (68٪) و گلاسکو در رتبه های بعدی قرار دارند.

(62%). ).این سال برای بیش از یک چهارم (26%) از ساکنان نیوکاسل سال قدرتمندی بود، و کارگرانی که به نیوکاسل پیوستند بیشتر در شفیلد (24٪) و نورویچ (22٪) زندگی می کردند.
اما چه جنبه هایی از زندگی اداری برای تشویق بزرگسالان بریتانیایی به بازگشت به محل کار به اندازه کافی جذاب خواهد بود؟

امکانات کار رویایی کشور؟ میوه رایگان، چای و تنقلات فراوان!

 

وقتی صحبت از پرتقاضاترین مشاغل کشور می شود، نظرسنجی ما نشان داد که میوه رایگان در دفتر کار جذاب ترین مزیت برای بریتانیایی ها (34 درصد) است.
قهوه ساز (33٪)، محصولات پخته شده یا تنقلات (31٪) و یخچال (31٪) در فهرست ویژگی های مورد نظر در میان کارگران کشور هنگام کار در دفتر قرار دارند. در واقع، هفت مورد از ده مورد نیازترین امکانات اداری مربوط به غذا و نوشیدنی است.
دفاتر با امکانات کلیدی متمرکز بر غذا و نوشیدنی در میان زنان محبوبیت بیشتری دارند، به طوری که بیش از یک سوم (37٪) می‌گویند میوه‌های رایگان در مقایسه با سی درصد مردان، یکی از مطلوب‌ترین امتیازات محل کار برای آنهاست. .
بزرگترین مصرف کنندگان چای در کشور شفیلد (42%)، بلفاست (41%)، ناتینگهام (37%) هستند که همگی بالاترین تعداد کارمندان را دارند که در آن کتری دفتر انتخابی بود.
و هنگامی که صحبت از قهوه به میان می آید، کارگران در کاردیف (44 درصد)، شفیلد (42 درصد)، ناتینگهام (37 درصد) و لندن (36 درصد) می گویند که ماشین های قهوه بهترین گزینه در محل کارشان است.

قابل توجه است که چیزی به سادگی یک کولر آبی در محل کار می تواند برای بازگرداندن بیش از یک چهارم کارگران به دفتر (28٪) کافی باشد. طبق داده های ما، ساکنان لیدز (33٪) و گلاسکو (29٪) این جذاب ترین ویژگی را پیدا کردند.

آیا ورزش در کار اولویت دارد؟ این برای اکثر مردم نیست

در مقایسه با اقلام مرتبط با غذا، اقلام مربوط به تناسب اندام و ورزش در لیست آرزوها بسیار کمتر بود.
برای مثال، به نظر می‌رسد تعداد کمی از بریتانیایی‌ها می‌خواهند با دوچرخه به محل کار خود بروند و هفت درصد از پاسخ‌دهندگان، محل نگهداری دوچرخه را به عنوان مکان مورد علاقه خود در محل کار خود انتخاب کردند.
با این حال، در حالی که به نظر می رسد تعداد کمی از مدیران بریتانیایی علاقه مند به سوار شدن بر روی دو چرخ باشند، میزهای ورزشی ثابت کرده اند که روش بسیار مفیدی برای ورزش در دفتر هستند. از هر شش (17 درصد) بریتانیایی یک نفر می خواهد این ویژگی را در دفتر رویایی خود ببیند.

با این حال، این هنوز در لیست اولویت‌های بسیاری از کارگران بریتانیایی پایین است.
کمتر از یک پنجم آرا نیز به تیم ها (15٪) و یک سالن بدنسازی (13٪) اختصاص یافت.

مکان، مکان، مکان

با توجه به اینکه کارمندان کمتری در مسیر کار خود رفت و آمد می کنند، ممکن است از این موضوع متعجب شوید که هنگام بررسی اولویت های مکان دفتر، تعداد کمتری از پاسخ دهندگان گفتند که در مقایسه با مکان های دیگر (11٪) بیشتر جذب یک محل کار روستایی می شوند.

بر اساس مساحت شهر (9%).
با این حال، تقریبا یک چهارم (23٪) گفتند که برای دفتری با حیاط یا باغ ارزش قائل هستند که در آن بتوانند از هوای تازه لذت ببرند.
بنابراین، با توجه به اینکه حومه شهر بهترین مکان برای ساخت دفتر رویایی کشور است، منطقی است که برای تقریبا یک سوم کارگران بریتانیا (29٪) فضای پارکینگ در اولویت بود.
با کمال تعجب، لیورپول خانه بیشترین کارگرانی است که می گویند این یکی از مزایای مورد نظر آنهاست (41%) و پس از آن ساوتهمپتون (39%).
همچنین مشخص شد که پارکینگ رایگان در میان پررونق‌ها (57 درصد) محبوب‌ترین بوده است. در مقابل، برای اکثر هزاره ها بسیار کمتر است (15 درصد).

2023: سال نیروی کار سبز؟

علیرغم تحقیقات قبلی که نشان می‌داد بیش از دو پنجم بزرگسالان بریتانیا معتقدند که برای یک کسب‌وکار بسیار مهم است که به طور پایدار فعالیت کند، یک دفتر بدون کاغذ (یعنی دفتر بدون چاپگر) به عنوان کمترین مطلوب‌ترین دفتر در رتبه‌بندی قرار گرفت.

انتخاب آن به عنوان ویژگی اصلی با این حال، ویژگی های بازیافت تمرکز 15٪ از کارگران بریتانیا است. به طور مشابه، رای داده شد که ویژگی های طراحی سازگار با محیط زیست مانند پانل های خورشیدی یک ویژگی کلیدی در محل کار برای 12٪ از بریتانیایی ها است.
به نظر می رسد نوریچ شهری است که بیشترین تمرکز را بر روی پایداری و طبیعت دارد و تقریباً 40٪ از پاسخ دهندگان شهر می گویند یکی از ویژگی های مورد علاقه محل کار آنها گیاهان است.
در واقع، وقتی نوبت به طراحی و دکوراسیون محل کار می رسید، طبیعت برای بسیاری از افراد مورد توجه قرار گرفت، زیرا گیاهان واقعی در مقایسه با چمن مصنوعی و دیوارهای گل تقلبی، بیش از یک چهارم (27٪) از گیاهان تقلبی را شکست دادند.

هر دو توسط کمتر از ده درصد (7٪) از پاسخ دهندگان ترجیح داده شدند.
و به نظر می‌رسد کمبود نور طبیعی برای بریتانیایی‌ها کمی مشکل ساز است، تقریباً همه (98٪) پاسخ دهندگان به دفتری که فاقد پنجره یا نور طبیعی است جذب نمی‌شوند.
به طور مشابه، طرح های خشن مانند سبک های فلزی یا صنعتی (3٪) یا دکوراسیون تیره و آرام (3٪) در بین پاسخ دهندگان محل کار محبوبیت کمتری داشتند.
بریتانیایی ها می گویند بدون شیر پروسکوکو، بدون سگ و بچه به طور کلی، وقتی صحبت از طراحی و دکوراسیون اداری به میان می‌آید، گنجاندن مبل‌ها یا قسمت‌های نشیمن راحت محبوب‌ترین انتخاب در میان بزرگسالان بریتانیا است.
همچنین مشخص شد که عناصر طراحی مراقبت از خود در فهرست اولویت‌های بزرگسالان بریتانیا در محل کار قرار دارند، مانند فضاهای آرام برای مطالعه (18٪) و فضاهای دنج.

چرت زدن (16%) برای برخی کیفیت مطلوب در محل کار است. این نشان داد که از هر پنج نفر (20٪) یک نفر در ناتینگهام به دنبال مکانی ایده آل برای کار هستند.


اگرچه تقریباً یک نفر از هر پنج نفر (18٪) که از خود مراقبت می کنند کمی متفاوت به نظر می رسد، شیر آبجو یا پرزکو وجود دارد که آنها به عنوان یک آیتم ضروری در دفتر رویایی خود انتخاب می کنند.
شیرهای آبجو و پرزکو بیشترین محبوبیت را در شفیلد داشتند و یک چهارم (27 درصد) گفتند که آنها را جذاب می‌دانند. در مقایسه، 94 درصد از کارگران در نورویچ جذب چنین افزایشی در محل کار نمی شوند.
و با توجه به تحقیقات انجام شده، با بیش از 10.2 میلیون صاحب سگ (34 درصد از خانواده های بریتانیایی که دارای سگ هستند) در سال 2022 در بریتانیا، ناگفته نماند که بریتانیایی ها ملتی از سگ دوست هستند. شاید تعجب آور نباشد که از هر پنج نفر (21%) یک نفر گفته است که دفتری با ویژگی های سگ پسند در لیست اولویت های آنها قرار دارد.
این نشان می‌دهد که تعداد بیشتری از بریتانیایی‌ها یک دفتر کار مناسب برای سگ دارند تا یک دفتر دوستدار کودک (5%) – اینجا هستیم!
این برای بیش از دو برابر زنان (7٪) نسبت به مردان (3٪) اعمال می شود و مشخص شد که برای افراد 25-34 ساله (14٪) مهم ترین است.
فضای اداری رویایی کشور که توسط هوش مصنوعی ارائه شده است
با یافته‌های جالب بسیاری از تحقیقات ما، کنجکاو شدیم تا ببینیم فضای اداری رویایی این کشور چگونه است. بنابراین ما از ابزار تصویر تولید شده توسط هوش مصنوعی Midjourney استفاده کردیم تا تصور کنیم که چگونه به نظر می رسد …

با نور طبیعی زیاد، گیاهان زیاد، زیبایی درخت و اضافه کردن یک سگ خوب را فراموش نکنید، قطعاً جایی است که ما خوشحال می شویم کار کنیم.
البته، ما همچنین کنجکاو هستیم که ببینیم فضای اداری مورد علاقه بریتانیا چگونه به نظر می رسد، بنابراین از ابزار هوش مصنوعی خواستیم تا جادوی خود را در اینجا نیز برای ما انجام دهد.
اگرچه زیبایی شناسی بسیار تاریک و با عناصر طبیعی اندک است، اما فضای اداری هنوز جذابیت خاصی دارد، اگرچه پیش بینی می کنیم که کمبود نور طبیعی به این معنی است که باید در زمان ناهار بیشتر چرت بزنیم. …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *