کارت ویزیت کتان امباس دورصاف

کتان امباس دورصاف

جنس کارت، کاغذ مقوا کارتی امباس شده و بدون روکش می باشد.
توجه شود رنگ های تیره و یکدست (تمپلات ) به هیچ وجه روی این جنس کارت خوب نمی شود و مسئولیت خرابی کارها به عهده سفارش دهنده خواهد بود و بهتر است از رنگ های روشن یا سفید جهت زمینه طراحیتان استفاده کنید.
استفاده از این کارت جهت کارت عضویت یا کارت وقت دهی به علت سهولت در نوشتن توصیه می شود.
کارت ویزیت کتان امباس
2-انتخاب مد رنگی CMYK
در طراحی کارت ویزیت کتان از رنگهای ملایم در طراحی بکگراند استفاده کنید زیرا به دلیل نداشتن روکش سلفون بر روی این نوع کارت ویزیت استفاده از رنگ های تیره و پررنگ باعث ایجاد پشت زدگی رنگ می‌شود،همچنین از مد رنگی CMYK به صورت 8bit استفاده کنید و تنظیمات برنامه خود را به هیچ عنوان بر روی RGB قرار ندهید.مد رنگی RGB مناسب مانیتور و طرح هایی مناسب است که نیازی به چاپ ندارند، اگر طراحی کارت ویزیت را با RGB انجام دهید هرچقدر هم که از رنگهای خود راضی باشید در نهایت نتیجه طرح بعد از چاپ چیز متفاوتی خواهد بود.
فرق بین کارت ویزیت کتان معمولی (امباس) و کارت ویزیت کتان آلمان چیست؟
کارت ویزیت کتان آلمان نسبت به کارت ویزیت کتان امباس از بافت منسجم و برجسته تری برخوردار است که این امر موجب سفتی این کارت نسبت به  کارت کتان امباس می‌باشد. کارت کتان امباس در واقع همان کاغذ مقوای 300 گرم معمولی است که پس از چاپ بر روی آن با دستگاه آج زن(امباس) برجستگی هایی ایجاد می‌شود.
 
مزایای کارت ویزیت کتان امباس چیست؟
قیمت ارزان تر نسبت به سایر کارت ویزیت های کتان
همچنین این نوع کارت امکان ارایه خدمات طلا کوب و یا نقره کوب را نیز دارا می باشد.
کارت ویزیت کتان امباس
کاغذ کتان امباس
کاغذ کتان معمولا در چهار مدل کتان کبریتی، کتان امباس، کتان کهلر آلمان و کتان ایتالیا وارد شده و جهت چاپ کارت ویزیت استفاده می شود. بافت کاغذ کتان به شکل تار و پودهای عمودی و افقی ریز در سراسر این کاغذ قابل مشاهده و لمس است. حس خوشایندی که با لمس این بافت زیر دست خود حس خواهید کرد از ویژگی های اصلی این نوع کاغذ است که آن را خاص می کند. این بافت برجسته باعث می شود که روی این کارت از روکش های سلفونی و لمینتی استفاده نشود بنابراین مقاومت این کارت در برابر رطوبت و پارگی زیاد نیست. کتان امباس ارزان ترین کاغذ کتان برای چاپ کارت ویزیت است و مناسب ترین انتخاب برای چاپ کارت ویزیتی خاص و ارزان خواهد بود. بافت کتان امباس کم تر از سایر کاغذهای کتان است و بهتر است در طراحی آن از رنگ های روشن استفاده شود تا بتواند به شکل بهتری بافت و جلوه خاص خود را نشان دهد.
فونت ها یا فرامین موجود
الف) برای پیشگیری مشکلات چاپی، از فونت ها یا فرامین موجود در نرم افزار استفاده کنید تا از حالت فونت تغییر کرده و قابلیت تبدیل به فونت دیگری را نداشته باشند. فونت ها را به مسیرهای جاسازی شده در سند گرافیکی تبدیل نمایید تا از بروز مشکلات چاپی جلوگیری شود. ب) اطمینان حاصل کنید که رنگ پس زمینه با رنگ حروف و متون متفاوت و دارای کنتراست کافی باشد.
فرمت های فایل
الف) همیشه فایل های خود را به صورت قابل چاپ ذخیره کنید، فایل هایی در قالب های PDF(PDF/X1a or PDF1.3), JPEG, TIFF, EPS, PS قابل ویرایش نیستند. ب) از لایه های باز استفاده نکنید، همه لایه ها را به لایه پس زمینه کاهش دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *