کارت ویزیت سلفون براق

کارت ویزیت سلفون براق، زمان آماده سازی کوتاه، انتخاب چاپ یک رو / دورو، براق بودن کارت در هر دو سمت به جهت استفاده از روکش سلفون براق، استقامت زیاد
مزیت کارت ویزیت سلفون براق در چیست؟
مهمترین ویژگی کارت ویزیت سلفون براق در قیمت مناسب و اقتصادی آن است. زمان آماده سازی کوتاه و همچنین استقامت بالا این کارت به دلیل روکش سلفون براق از دیگر مزیت‌های این محصول می‌باشد.
چاپ کارت ویزیت سلفون براق ویزیتی ۸٫۵x4.8 دورصاف
چاپ کارت ویزیت سلفون براق ویزیتی ۸٫۵x4.8 دورصاف از جمله ارزان ترین و به صرفه ترین سری های کارت ویزیت با کیفیت و پرفروش مجموعه چاپ نفیس می باشد. گوشه های این سری کارت ویزیت به صورت دورصاف می باشد.
چاپ کارت ویزیت سلفون براق ویزیتی ۸٫۵x4.8 دورصاف
سایز طراحی این کارت ویزیت می بایست ۸٫۵x4.8 باشد که بعد از برش سایز کارت ویزیت ۸٫۲x4.5 می شود و خلاصی برش این محصول ۳ میلیمتر می باشد که توصیه می شود برای طراحی صحیح این کارت ویزیت از قالب آماده ای که در تب قالب های طراحی موجود می باشد استفاده نمایید.
کارت ویزیت سلفون براق
از ویژگی های بارز این سری کارت ویزیت امکان چاپ در ابعاد بزرگتر ۸٫۵ در ۴٫۸ یعنی به صورت ۲ لت به بالا می باشد. بزرگترین سایز قابل چاپ این محصول ۳۴x48 سانتیمتر می باشد.
 
این نوع کارت ویزیت سلفون براق در ۳ سرعت چاپی : ۸ روزکاری ، ۳ روزکاری و فوری یکروزه و به صورت چاپ یک طرفه و دو طرفه چاپ میشود و در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد.
 
چاپ کارت ویزیت سلفون براق ۹x6 دورگرد
چاپ کارت ویزیت سلفون براق ۹x6 دورگرد از جمله پرفروش ترین سری محصولات کارت ویزیت مجموعه می باشد که بسیار مورد استقبال مشتریان گرامی قرار گرفته است. لبه های این نوع کارت ویزیت به صورت دوگرد می باشد.
 
سایز طراحی این کارت ویزیت می بایست ۹ در ۶ سانتی متر باشد با خلاصب برش ۵ میل که البته سایز نهایی کارت ویزیت ها بعد از برش ۸٫۵ در ۵٫۵ سانت خواهد شد. برای طراحی این سری کارت ویزیت هم توصیه میشود که از قالب آماده کارت ویزیت استفاده گردد.
کارت ویزیت سلفون براق
از ویژگی های بارز این کارت ویزیت امکان چاپ این محصول در حداقل تیراژ ۵۰۰ عدد می باشد. و از دیگر مزیت های این محصول این است که هزینه چاپ یک رو و دورو در این محصول برابر می باشد.
 
چاپ کارت ویزیت سلفون براق دورگرد ۹x6 نیز با ۳ سرعت چاپی ۸ روزکاری ، ۳ روزکاری و فوری یکروزه چاپ می شود که به صورت آنلاین امکان ثبت سفارش آن روی وب سایت موجود می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *