چاپ اسکرچ

آیا شما نیز به دنبال راهنمای چاپ اسکرچ با کمترین و حداقل ترین هزینه های ممکن هستید؟ آیا می دانید که کاربرد و موارد استفاده ی مربوط به چاپ و طراحی اسکرچ کدام ها هستند؟ شما می توانید با حوصله و دقت بیشتری، مقاله و مطالب پیش روی خود را تا پایان مورد بررسی قرار داده و از این طریق جالب ترین اطلاعات را نیز به دست آورید.
استفاده از متنوع ترین و موثرترین ابزارهای تبلیغاتی، یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه های بسیاری از شرکت ها می باشد. به طوری که هر تولید کننده ای دوست دارد تا از قوی ترین ابزارها و شیوه های بازاریابی استفاده کرده و محصول یا خدمات خود را به بهترین شکل ممکن تبلیغ نماید. بی شک استفاده از برچسب ها یا لیبل ها، می تواند یکی از بهترین و مناسب ترین شیوه های تبلیغاتی به شمار آید و شما نیز می توانید با توجه به ویژگی ها و مزیت های مربوط به این ابزارهای تبلیغاتی، بهترین بازاریابی را انجام دهید.
یکی از محبوب ترین انواع لیبل های مورد استفاده در بسیاری از صنایع را اسکرچ ها شکل داده اند که این برچسب ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و می توانند اطلاعاتی که بر روی خود چاپ می شوند را برای مدت بسیار طولانی به نمایش بگذارند. اگر شما هم قصد دارید تا از حرفه ای ترین و مدرن ترین ابزارهای بازاریابی استفاده کنید، می توانید  در اولویت های خود قرار دهید. همچنین شما می توانید قبل از بهره مندی از این لیبل ها، در خصوص ویژگی ها و انواع آن، یک سری از مهمترین و اصلی ترین اطلاعات را به دست آورید.
پیشرفت چشمگیر فناوری و تکنولوژی سبب شده است تا امروزه رقابت بسیار تنگاتنگی را در میان بسیاری از صنایع مشاهده کنیم و اگر شما نیز قصد دارید تا در رقابت با همنوعان خود پیروز باشید، بهتر است از جدیدترین و به روزترین ابزارهای تبلیغاتی استفاده کنید. بی شک چاپ اسکرچ می تواند یکی از مناسب ترین و بهترین گزینه برای این امر باشد و شما می توانید با توجه به نوع محصولات تولیدی خود، اقدامات مربوط را از همین وب سایت شرکت پیش روی خود انجام دهید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا راجع به ویژگی های مربوط به چاپ و طراحی و هزینه های مربوط به استفاده از این برچسب ها، توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه شوید.

انواع چاپ اسکرچ

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، امروزه بسیاری از مردم به دنبال راهنمایی های لازم برای دریافت خدمات مربوط به چاپ اسکرچ هستند تا از این طریق بتوانند به ایده آل ترین و مناسب ترین شکل ممکن، اقدام به معرفی محصولات خود داشته باشند.
توجه نمایید که  از تنوع بالایی برخوردار می باشد و شما می توانید با توجه به نوع نیاز خود، یکی از بهترین انواع چاپ و طراحی اسکرچ را انتخاب کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید. از مهمترین انواع چاپ اسکرچ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چاپ لیبل اسکرچ: از این مدل لیبل ها برای چاپ انواع شماره رمز، بارکد، شماره پین، بارکد های دیجیتالی، شماره سریال و اطلاعاتی پرسنلی استفاده می شود که روکش مربوط به این مدل از اسکرچ ها نیز از سلفون و لمینت بوده و شما می توانید بهترین تصاویر مربوط به این نوع از لیبل ها را به راحتی از همین وب سایت پیش روی خود مورد مشاهده قرار دهید.
 • چاپ سیلک اسکرچ: این مدل از اسکرچ ها به شکل شیت در کنار هم به چاپ می رسد و دارای هولوگرام های امنیتی نیز هستند به طوری که برای رفع نیازهای بسیار خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

چاپ اسکرچچاپ اسکرچ

کاربرد چاپ اسکرچ

یکی از اصلی ترین آیتم هایی که سبب شده است تا امروزه بسیاری از مردم به دنبال استفاده از بهترین و باکیفیت ترین انواع چاپ اسکرچ باشند، کاربرد مربوط به این محصولات تبلیغاتی می باشد. توجه داشته باشید که کاربرد مربوط بسیار بی نظیر بوده و شما می توانید با توجه به نیازی که دارید، اقدام به درخواست  مورد نظر خود داشته باشید. از مهمترین و اصلی ترین موارد استفاده و کاربرد مربوط به چاپ اسکرچ می توان به آیتم های زیر اشاره داشت:

 • مناسب برای استفاده در چاپ کارت های اینترنتی
 • مناسب برای استفاده در چاپ کارت های هدیه
 • مناسب برای استفاده در چاپ کارت های تلفن
 • مناسب برای استفاده در چاپ کارت های قرعه کشی
 • مناسب برای استفاده در چاپ کارت های جایزه
 • مناسب برای استفاده در چاپ کارت های رمز دار
 • مناسب برای استفاده در چاپ کارت های اطلاعات متغیر
 • مناسب برای استفاده در چاپ کارت های سریال
 • مناسب برای استفاده در چاپ کارت های پی وی سی

حال شما نیز می توانید با توجه به نوع محصول یا خدمات تولیدی خود، به راحتی اقدامات مربوط به استفاده را از دست نداده و هم اکنون سفارش مدنظر خود را از همین وب سایت چاپ بهار ما به ثبت برسانید تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین این خدمات را تجربه نمایید.

ویژگی های مربوط به چاپ اسکرچ

چاپ اسکرچ نیز مانند دیگر ابزارهای تبلیغاتی، از یک سری مهمترین و بارزترین مشخصه ها و ویژگی های برخوردار می باشد که بهتر است شما نیز قبل ثبت درخواست خود در خصوص چاپ و طراحی اسکرچ، در مورد این ویژگی ها اطلاعات مد نظر خود را به دست آورید. از مهمترین ویژگی های مربوط  می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • می توان در دستگاه های اتوماتیک نیز به کار برد
 • هزینه های مربوط به چاپ و طراحی اسکرچ بسیار مناسب و معقول می باشد
 • از کاربرد گسترده ی فراوانی برخوردار است
 • مناسب برای تیراژهای بالا می باشد
 •  از کیفیت بسیار بی نظیری برخوردار می باشد.

 

هزینه های مربوط به چاپ اسکرچ چقدر است؟

با توجه به نوع آن، هزینه های بسیار متفاوتی را به خود اختصاص داده است به طوری که شما می توانید از شرکت چاپ بهار ، در خصوص هزینه های مربوط  اطلاعات مد نظر خود را به دست آورید. همچنین بهترین زمان برای دریافت خدمات مربوطه  از چاپ بهار هم اکنون بوده و شما نیز تا قبل از افزایش تعرفه های مربوط به چاپ و طراحی اسکرچ، سفارش خود را مبنی بر چاپ و طراحی اسکرچ به ثبت برسانید و از این ابزارهای تبلیغاتی به راحتی استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *