چاپ لیزر خودکار تبلیغاتی

چاپ لیزر خودکار تبلیغاتی اختراع خط و نوشتن باعث ثبت سوابق زندگی مردم و همچنین اولین گام ضروری در تاریخ کتبی یک فرهنگ یا تمدن می باشد.

در هر دوره ای از زمان آغاز به کار نوشتن ارتباطات افکار و احساسات و همچنین فرهنگ هر تمدن، تاریخ جمعی، تجریبات آن ها با شرایط انسانی و حفظ آن ها برای نسل های آینده مورد استفاده قرار گرفته است.

امروزه خودکار به دلایلی از جمله مورد مصرف همگانی، قیمت مناسب، حس علاقه به نوشتن جایگاه اول در مصرف هدایای تبلیغاتی را به خود اختصاص داده است و شما می توانید با چاپ لوگوی کسب و کار خود بر روی خودکارهای تبلیغاتی از مزایای این ابزار بازرایابی و برندینگ بهره ببرید.

در مجتمع چاپ بهار با بهره گیری از بروزترین دستگاه چاپ خودکار تبلیغاتی شما می توانید چاپ خودکار را با انواع متریال از طریق چاپ روی خودکار در سامانه ثبت سفارش آنلاین چاپ بهار و در اسرع وقت با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

چرا باید سراغ حکاکی و چاپ لیزری سفارشی خودکار رفت؟

برای اقلامی مانند خودکار، حکاکی بهترین شکل در گسترش تصویر برند شما در جهان است. سازمان­ ها، صنایع یا حتی کلیساها با استفاده از خودکارهای حک شده لوگو خود را با مردم به اشتراک می گذارند. خودکارها را می توان با کمک حکاکی سفارشی کرد و تقریباً هر نوع اطلاعات تجاری را می­ توان روی آنها حک نمود.

از آنجا که خودکارها با افرادی که از آنها استفاده می­ کنند سفر می­ روند، پیام شما می­ تواند به راحتی در جهان بدونه هزینه­ ای سفر نماید.

 دلیل که چرا خودکارها همچنان بهترین کالای تبلیغاتی هستند:
خودکارها قطعاً در محل کار، مدرسه یا حتی در خانه قابل استفاده هستند، مردم هنوز هم با استفاده از خودکار چیزهایی می نویسند.

آنها می توانند چندین ماه استفاده یا تا زمانی که تمام جوهر را مصرف نکنید، دوام بیاورند. خودکارها را به صورت عمده خریداری کنید و آنها را با لوگو یا رنگ برند خود سفارشی کنید که به عنوان یادآوری برای مشتریان شما در مورد شرکت شما باشد.

  1. خودکارها کاربردی هستند.

  2. شیک هستند.

  3. در صورت چاپ روی منابع قابل بازیافت می توانند سازگار با محیط زیست باشند.

  4. مقرون به صرفه هستند.

  5. مانند کارت ویزیت عملی هستند.

  6. آنها را می توان به اشتراک گذاشت.

  7. می‌توانند برای سال‌ها دوام بیاورند، به این معنی که نشان تجاری طولانی‌تری دارند.

  8. به راحتی به خاطر می‌آیند.

  9. در نهایت راحت قابل حمل و خوش دست هستند.

خودکار تبلیغاتی با جنس بدنه پلاستیک

این نوع ازخودکارهای تبلیغاتی همان خودکار ارزان قیمتی هستند که در نمایشگاه ها برند ها به مراجعه کنندگانشان ارائه می دهند.

این خودکارها در یک شرکت دائماً مورد استفاده قرار می گیرند و تا زمانی که جوهر داشته باشند برند شما را به مخاطب یادآوری می کنند.

خودکارهای تبلیغاتی پلاستیکی چون قابلیت چاپ دارند برای درج اطلاعات تبلیغاتی و یا رنگ آمیزی از چاپ رنگی و یا چاپ تامپو در آن ها استفاده می شود.

البته خودکارهای تبلیغاتی پلاستیکی هم وجود دارند که دارای جنس عالی هستند تا حدی که در پک هدایای تبلیغاتی و ست های مدیریتی از آن ها استفاده می شوند .

برای درج اطلاعات بر روی خودکارهای تبلیغاتی پلاستیکی از روش لیزر نیز استفاده می شود که هم ماندگاری بالاتر دارند هم از لحاظ کیفیت از دیگر روش های حکاکی با کیفیت تر هستند.

خودکار فلزی تبلیغاتی
این خودکار قیمت متعادلی داشته وزیبایی بیشتری نسبت به خودکار پلاستیکی دارد که حک لیزر لوگو بر روی خودکار های فلزی در ذهن مخاطب باقی می مانند .
خود کار رو میزی تبلیغاتی
چاپ متن ولوگو بر روی خودکار رو میزی تبلیغاتی این امکان را به کسب وکار شما می دهد تا این خودکار برای مدت طولانی بر روی مخاطب باقی بماند وبرند شما همیشه در معرض دید باشد.

 

خودکار مدیریتی تبلیغاتی
که جزو مدل خودکار های تبلیغاتی هستند این خود کار ها می تواند قیمت بسیار بالایی داشته باشند .
ومعمولا برای هدیه به مدیران ارشد ومهمانان خاص مورد استفاده می باشدو چاپ لیزر خود کار های مدیریتی بسیار دقیق وزیبا است .
روان نویس وخود نویس تبلیغاتی
که یکی از هدایای تبلیغاتی به شمار می آیند واستفاده روزمره آنرا تبدیل به ابزاری قدرتمند جهت تبلیغات به مدیران سطح بالا نموده است.

تهیه شده توسط چاپ بهار

laserpulse

irankohan

tarhheram

avazehgostar

yargift

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *