توصیه های توانمند از 6 کارآفرین موفق- راه اندازی یک کسب و کار

هر کارآفرینی به شما خواهد گفت که رشد یک کسب و کار دشوار است. تحقیقات نشان می دهد که وقتی شما یک زن هستید، ممکن است بسیار دشوارتر باشد.

چه به تازگی کسب‌وکاری را راه‌اندازی کرده‌اید و چه در حال حاضر در علف‌های هرز هستید، نگاه کردن به دیگران می‌تواند به شما انگیزه دهد، الهام‌بخش شما باشد و کمتر احساس تنهایی کنید.
از آنجایی که ما هر روز برای جشن گرفتن زنان خلاق کار می‌کنیم، به افتخار روز جهانی زن، فکر می‌کردیم که شایسته است از زنانی که کسب‌وکار موفق خود را دارند مشاوره بگیریم – و در حین انجام آن پیشرفت کنند.
ما با شش کارآفرین شگفت‌انگیز که برندهای خود را از طریق پلتفرم ما ساخته‌اند، درباره سفرهایشان، چیزهایی که در طول مسیر یاد گرفته‌اند، چالش‌هایی که با آن‌ها مواجه شده‌اند (و بر آن‌ها غلبه کرده‌اند!) و چیزهایی که اکنون می‌دانند صحبت کردیم که ای کاش می‌دانستند. وقتی شروع کردند

  • کریسی کول، بنیانگذار و مدیر عامل پنی فاینانس
  • Breana Marin، Pangadeg و مدیر عامل Love Pulse Music
  • کیتلین مینگس، بنیانگذار و مالک باشگاه سرگرمی
  • آویلا چیدومه، کارگردان و کارگردان آویلا.دیانا
  • Levon Maraisو Mignon Malherbe، صاحبان Flower Social

آنها مطمئناً سخنان حکیمانه ای برای همه داشتند! اما ابتدا نگاهی به پشت صحنه شغل و سفر این شش زن داشته باشید.


کریسی کول، بنیانگذار و مدیر عامل پنی فاینانس

کریسی یکی دیگر از کارآفرینان کاریزماتیک است.

دو سال پیش، او گلدمن ساکس را ترک کرد تا Penny Finance را راه اندازی کند، یک مشاور مالی آنلاین برای زنانی که می خواستند در مورد ثروتمند شدن بیشتر بیاموزند.
Penny Finance آموزش مالی قابل فهم، بینش فوری و برنامه های مالی سفارشی را به صورت 100٪ آنلاین ارائه می دهد. آنها کمتر از یک سال است که اپلیکیشن وب خود را در بازار دارند.

Breana Marín، بنیانگذار و مدیر عامل Love Pulse Music

برای Breana، Love Pulse Music ایده‌ای است که از 20 سالگی به آن فکر می‌کرده است و دیدن اشتیاق او برای ایجاد یک جامعه هنرمند به چیزی تبدیل می‌شود که امروز باعث خوشحالی او می‌شود.
Love Pulse Music یک خانه تولید موسیقی بوتیک است که موسیقی سفارشی را برای تلویزیون، فیلم و سایر اشکال رسانه‌ای ایجاد می‌کند – نه فقط موسیقی پس‌زمینه، بلکه برای بازیگران و هنرپیشه‌هایی که نوازندگان و هنرمندان را در خود نمایش به تصویر می‌کشند.

آنها همچنین تلاش می کنند تا شرکتی باشند که استعدادهای جدید بتوانند روی آن حساب کنند تا با انجام کاری که دوست دارند سودهای کلانی به دست آورند.

کیتلین مینگس، بنیانگذار و مالک باشگاه سرگرمی

داستان کیتلین داستانی است که بسیاری از کارآفرینان می توانند با آن ارتباط برقرار کنند.

او بادکنک‌های سرگرم‌کننده برای مهمانی غافلگیرکننده شوهرش می‌خواست، اما نتوانست آن را پیدا کند، بنابراین یک بادکنک سفارشی درست کرد.

بادکنک‌های شگفت‌انگیز او در مهمانی مورد توجه قرار گرفتند، بنابراین او شروع به فروش آنها در Etsy کرد در حالی که به عنوان دامپزشک کار می‌کرد و یک سازمان نجات حیوانات را اداره می‌کرد.
در نهایت فروشگاه از او پرسید که آیا می فروشد؟

به طور کامل و همانطور که او توضیح داد، “مانند بسیاری از کارآفرینان، من به گوگل روی آوردم. “چگونه به صورت عمومی بفروشیم” جستجوی گوگل بود که همه چیز را تغییر داد.”

این صنعت سنتی دکوراسیون مهمانی را شکست و به مغازه ای تبدیل شد که برای افراد بامزه هدایای خنده دار درست می کند.

دو سال بعد او Fun Club را تأسیس کرد، کار تمام وقت خود را رها کرد و اکنون به بیش از 5000 فروشگاه در سراسر جهان و آنلاین می فروشد.


آویلا چیدومه، موسس و مدیر
Avila.Diana

یکی دیگر از اخلالگران صنعت، آویلا، بیشتر به خاطر کسب و کار کارت تبریک چندفرهنگی و شخصی‌شده‌اش، آویلا.

دیانا، شهرت دارد. در سال 2018، او در حین تحصیل در رشته حقوق به دنبال یک منبع خلاق بود و احساس می کرد در صنعت کارت تبریک حضور ندارد.
آویلا می‌گوید: «من مدافع قوی حقوق بشر و بیان هستم، و همچنین هنر را دوست دارم، بنابراین منطقی است که کارت‌های خودم را بسازم. ما می‌خواستیم به خانواده و دوستانمان کارت‌های هدیه بدهیم که شبیه آنها باشد و زندگی واقعی آنها را منعکس کند.

در آن زمان، گزینه‌های فروشگاه به خرس‌های عروسکی و گل محدود می‌شد.

Levonne Marais و Mignon Malherbe، صاحبان The Flower Social

Mignon تقریباً سه سال پیش مسئولیت Flower Social، یک کارگاه ساخت تاج گل را بر عهده گرفت، و Levonne بلافاصله پس از آن به آن پیوست. هر دو به گل علاقه دارند.

برای Mignon، اشتیاق (بدون جناس!) از همیشه داشتن کاری با گل‌ها بعد از مدرسه در آفریقای جنوبی شروع شد، و برای Levonne، چند سال پیش متوجه شد که استعدادی در چیدمان گل دارد.

این یک خروجی خلاقانه برای هر دو طرف است، چیزی که آنها در تلاش برای ارائه به مشتریان خود هستند!


و اکنون توصیه ای که هر کارآفرین باید بشنود ذهنیت کلید است

سلامت روان هنگام ایجاد کسب و کار بسیار مهم است. کریسی کول از Penney Finance می‌گوید: «ذهنیت شما کسب‌وکارتان را می‌سازد یا شکست می‌دهد.

“این در مورد قدرت، غریزه درونی، تمرکز و اراده است. این در مورد بهترین ایده یا بهترین محصول نیست. کارآفرینی یک ورزش است و یادگیری یک ورزش به زمان، انرژی، تلاش، تغذیه و تمرین نیاز دارد.

تمرین زیاد و زیاد.”
مهم نیست که محصول یا خدمات شما چقدر قوی است یا خانواده و دوستانتان چقدر پشت شما هستند، روزهایی خواهند بود که همه چیز مطابق میل شما پیش نمی رود یا احساس نمی کنید از شما حمایت می شود، و در آن مواقع، “شما باید حمایت کنید.

خودت. هوادار!” Avila Chidume، بنیانگذار و مدیر Avila.Diana گفت.

روزهایی وجود خواهد داشت که پشتیبانی وجود ندارد و مردم به کاری که انجام می‌دهید علاقه‌ای ندارند، به خصوص زمانی که شما تازه شروع به کار کرده‌اید، اما فقط باید این باور را داشته باشید که چیزی که ایجاد می‌کنید مشکل‌ساز است. ”

اعتقاد به خود ممکن است همیشه به طور طبیعی به وجود نیاید، اما وقتی چالش جدیدی را به عهده می گیرید و بر آن غلبه می کنید، به آرامی این اعتماد به نفس را به دست خواهید آورد.

Levonne Marais و Mignon Malherbe، صاحبان The Flower Social، می گویند که این تجربه آنها بوده است، و توجه داشته باشید که می تواند طرز فکر شما را بهبود بخشد.

آنها اغلب به دوره های آموزشی می روند، به عنوان مثال، برای کسب اطمینان بیشتر در شرکت.
داشتن طرز فکر صحیح نه تنها به شما کمک می کند تا با موانع روبرو شوید و استقامت کنید، بلکه به شما قدرت می دهد تا بدانید چه زمانی چیزها ارزش دنبال کردن ندارند.

این یک درس عالی برای برایانا مارن، موسس Love Plus Music است.

از استخدام و تصمیم‌های تیمی گرفته تا پروژه‌ها، من پهنای باندی برای تکمیل کردن ندارم، حتی زمانی که چیزی ممکن است فرصتی عالی به نظر برسد و بدانم چه زمانی به قضاوتم اعتماد کنم و خوب نیست.»


پیدا کردن تعادل سخت است، اما به آن خواهید رسید

اداره یک کسب و کار می تواند سخت باشد. اما شما زندگی ای دارید که مهمتر از کار، دوستان و کارتان است و دانستن اینکه چگونه وقت و توجه خود را تخصیص دهید ممکن است غیرممکن به نظر برسد.
برای کیتلین مینگس، موسس و مالک مافارو کلاب، این موضوع زمانی که در سال 2020، قبل از همه‌گیری، باردار بود، آشکارتر شد.

او در دوران بارداری مبتلا به استفراغ باروری تشخیص داده شد که به این معنی بود که او چندین بار در روز مریض می شد تا 7 کسب و کار خود را اداره کند.

و زمانی که نوزادش بدون مزایای مرخصی زایمان به دنیا آمد، با دو شغل تمام وقت مواجه شد: مراقبت از نوزادش. و حفظ کسب و کار او از کجا این را می دانست؟ به خود لطفی بخشید و کار را شروع کرد.
کیتلین می‌گوید: «احساس می‌کردم آنقدر غرق شده‌ام و لاغر شده‌ام که نمی‌دانستم چگونه زندگی خواهم کرد. بنابراین، سرعت آن کاهش یافت.

کمتر از خودم توقع داشتم. من به همه جنبه های تجارت توجه نداشتم و اجازه دادم برخی چیزها از تمرکزم خارج شوند.

من مسئولیت بیشتری را به کارکنانم واگذار کردم. میدونی چیه؟ همه چیز خوب بود. بله، اگر زمان بیشتری را روی x یا y صرف کنم، احتمالاً می‌توانم فروش بیشتری داشته باشم،
اخراج فلاور سوسیال برای لوون و مینیون به همان اندازه سخت بود. لوون می گوید: “ذهن شما همیشه به چیزی یا ایده ای جدید فکر می کند. جدا کردن این دو کار سختی است.”

برای آنها، راه حل در یافتن زمان با کیفیت برای گذراندن با شرکای خود با دور شدن از تلفن و لپ تاپ و دست کشیدن از مکالمات کاری بود.
هیچ راه حل یکسانی برای یافتن نسخه تعادل شما وجود ندارد، و اغلب برای کشف آن زمان می برد، اما ممکن است.

از تفویض مسئولیت‌ها گرفته تا تعیین حد و مرز و یافتن زمان باکیفیت با عزیزان، این شش زن رویکردهایی دارند که برای شما مفید است و می‌توانند برای شما نیز کارساز باشند.

شما مجبور نیستید این کار را به تنهایی انجام دهید

 

همکاری و پشتیبانی می تواند در ایجاد و تقویت یک شرکت تفاوت ایجاد کند. اگرچه ممکن است وسوسه انگیز باشد که سعی کنید همه کارها را خودتان انجام دهید، اما به ندرت در طولانی مدت پایدار است.
Levonne & Mignon از The Flower Social می گویند، اغلب بهتر است وظایف را به کسانی واگذار کنید که می توانند آنها را سریع و کارآمد انجام دهند.

در واقع، آن‌ها دوست دارند با دیگر کسب‌وکارهای کوچک همکاری کنند تا به آنها کمک کنند و با ایجاد حس اجتماعی به رشد با هم کمک کنند.

کیتلین از Fun Club این احساس را تکرار کرد و اعتراف کرد که برون سپاری برخی از کارهای طراحی او به 99designs فوق العاده مفید بوده و زمان زیادی را برای او آزاد کرده است.

(ما قسم می خوریم که از او نخواستیم این را بگوید ;)).
برای برخی از کارآفرینان، ایجاد یک تیم داخلی چیزی بیش از پشتیبانی عملی است. به گفته کریسی از Penny Finance، “ممکن است یک کسب و کار را بدون تیم موسس اداره کنید، اما واقعا، واقعا، واقعا دشوار و منزوی است.”

کریسی تأکید کرد که برای شخص او، اگر قرار باشد دوباره این کار را انجام دهد، یک تیم موسس را در یک مکان فیزیکی راه اندازی خواهد کرد: «نه به این دلیل که برای تجارت خوب است، اما وقتی با مردمم می نشینم، پیشرفت می بینم. انجام میدهم.” ”
حتی با یک تیم پشتیبانی به صورت مجازی یا حضوری، فراموش نکنید که به پشته فناوری خود نگاهی بیندازید.

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های Breana of Love Pulse Music، کار موثر با حمایت هنرمندان بسیاری است و برای انجام این کار، او به ابزارهای هوش مصنوعی روی می‌آورد و می‌پرسد چه چیزی را می‌تواند خودکار کند.

او توضیح می‌دهد: «من واقعاً برنامه‌ها و فناوری مناسب را برای ایجاد یک گردش کار یکپارچه پیدا می‌کنم، و برنامه‌هایی مانند ChatGPT، Notion، و Clickup کمک بزرگی به من در ایجاد یک گردش کار قوی کرده‌اند .

و در سازماندهی تمام اطلاعاتی که نیاز دارم مهم هستند.


وقتی برای مشتریان می سازید، اعداد مشخص می شوند

ایجاد یک کسب و کار فقط به خاطر کسب درآمد نیست، بلکه ارائه ارزش به مشتریان است. کریسی این را در طول سفر خود با پنی فایننس درک می کند.

علیرغم اینکه در ابتدا با مشکلاتی در افزایش سرمایه در سال 2021 مواجه بود، او همچنان بر ساختن پلتفرمی متمرکز بود که واقعاً می توانست برای زنان تفاوت ایجاد کند.

پنی فایننس با اولویت دادن به مشتریان خود و ایجاد محصولاتی که نیازهای آنها را برآورده می کند، توانست محبوبیت خود را به دست آورد و ارزش خود را ثابت کند.
کریسی توضیح داد: «ما باید در آن زمان بسیار خلاقانه در زمینه تأمین مالی عمل می‌کردیم، زیرا من قبلاً پس‌اندازهایم را مصرف کرده بودم – به کارت‌های اعتباری و کمک‌های مالی 0 درصد فکر کنید – و تا کنون هر دلار را افزایش داده بودم.

“ما توانستیم دور اولیه خود را تا ژانویه 2023 در یک محیط سرمایه بسیار دشوار تمدید کنیم – و ما یک تجارت بسیار قوی با درآمد واقعی، تبدیل های قوی و پذیرش باورنکردنی مصرف کننده ایجاد کرده ایم.”

این گواه این است که اگر چیزی بسازید که مردم دوست دارند و به آن نیاز دارند، اعداد دنبال خواهند شد. بنابراین در جنبه مالی کسب و کار خود خیلی درگیر نشوید، روی ارائه ارزش به مشتریان خود تمرکز کنید و بقیه چیزها در جای خود قرار می گیرند.

از شکست نترسید

در تجارت، مهم است که به یاد داشته باشید که شکست نه تنها یک گزینه، بلکه بخشی ضروری از سفر است. بسیاری از کارآفرینان از عدم پذیرش ریسک و راه اندازی کسب و کار خود می ترسند.

با این حال، همانطور که کیتلین از The Fun Club می گوید، شکست بهترین معلم است. هر اشتباهی که مرتکب می شود فرصتی است برای یادگیری و رشد و بازگشت با پایه ای قوی تر و تلاش دوباره.

او به اشتراک می‌گذارد: “یادگیری شکست در حالی که ریسک را به حداقل می‌رساند، آن را کمتر ترسناک می‌کند، اما ترس از شکست بسیاری از مردم را از رویاهای بزرگ باز می‌دارد.

شکست کلمه کثیفی نیست که ما به آن باور داشته باشیم!”
با این حال، ریسک گریزی کاملا طبیعی است. آویلا دیانا می‌گوید که ذاتاً درون‌گرا است، اغلب در تصمیم‌گیری‌ها بیش از حد فکر می‌کند، که می‌تواند مانع او شود.

با گذشت زمان، او می‌گوید که یاد گرفته است به خود اعتماد کند و در موقعیت‌های جدید با غرایز خود پیش برود.
هرچه تجربه بیشتری داشته باشید، آمادگی بیشتری برای کسب و کار خود داشته باشید، با شکست راحت‌تر خواهید بود و سریع‌تر از همیشه به عقب برمی‌گردید.

سفر تجاری خود را شروع کنید

راه اندازی یک کسب و کار یک سفر چالش برانگیز است و غیر معمول نیست که در طول مسیر احساس سردرگمی و غرق شدن کنید.

با این حال، همانطور که از تجربیات این کارآفرینان دریافتیم، شما قوی‌تر از آن چیزی هستید که فکر می‌کنید، و یکی از ارزشمندترین منابعی که در اختیار دارید، داستان‌های صاحبان کسب‌وکار موفق است. بنابراین، چه می‌خواهید وارد مسیر شوید یا در حال حاضر در راه هستید، این نکات را در ذهن داشته باشید و از سواری لذت ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *