لیبل کاغذی

آیا شما نیز به دنبال راهنمای چاپ لیبل کاغذی برای محصولات شرکت تان هستید؟ آیا می دانید که هزینه های مربوط به چاپ لیبل های کاغذی چقدر می باشد؟ شما می توانید جهت به دست آوردن بهترین اطلاعات در خصوص لیبل های کاغذی، مقاله ی ما را از وب سایت چاپ بهار چاپ دنبال کنید.

 یکی از بهترین و مهمترین ابزارهای تبلیغاتی می باشد که از زمان های بسیار دور مورد توجه بسیاری از شرکت ها و سازمان ها بوده است. در واقع به جرات می توان گفت که لیبل های کاغذی یکی از ساده ترین و ارزان ترین راه های تبلیغات و بازاریابی می باشد که شما نیز می توانید به راحتی از این ابزار، برای معرفی برند خود در بسیاری از موارد استفاده کنید.

همچنین امروزه با پیشرفت فناوری و تکنولوژی می توانید باکیفیت ترین و تاثیرگذارترین انواع لیبل های کاغذی را تهیه کرده و با خیال راحت این محصولات را مورد استفاده قرار دهید. برای این امر نیز کافی است که با یکی از معتبرترین و مشهورترین شرکت های فعال در زمینه چاپ لیبل کاغذی در ارتباط بوده و راهنمایی های مورد نیاز خود را به دست آورید.  به نوعی از برچسب های تک رو گفته می شود که جنس آن ممکن است از کاغذهای گلاسه براق یا مات بوده و برای چسباندن بر روی سطوح مختلف تهیه و طراحی شود.

در چاپ از نوع چاپ حرارتی استفاده می کنند که این امر سبب افزایش میزان طول عمر و ماندگاری این لیبل ها می شود. مواد اولیه مورد استفاده در لیبل های کاغذی را رزین، ریبون و وکس شکل داده است و همین امر سبب شده است تا لیبل های کاغذی امروزی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در خصوص مزیت ها و معایب استفاده از لیبل های کاغذی توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه شوید.

اهمیت چاپ

اهمیت چاپ لیبل کاغذی در سال های اخیر به قدری افزایش پیدا کرده است که امروزه شرکت های بسیار زیادی در این زمینه مشغول هستند که بی شک یکی از معتبرترین این شرکت های خدماتی را شرکت چاپ بهار ما شکل داده است. متخصصان و همکاران ما در این شرکت سعی بر آن دارند تا با استفاده از نرم افزارهای بسیار پیشرفته و تجهیزات بی نظیر، لیبل های کاغذی باشکوه و فوق العاده ای را برای شما چاپ کنند.
اگر شما نیز دوست دارید تا یکی از راحت ترین و موثرترین راه های تبلیغاتی را برای شرکت خود به ارمغان آورید، می توانید فرصت را از دست نداده و چاپ لیبل های کاغذی مورد نظر خود را هم اکنون انجام دهید. ما نیز در این شرکت به دنبال عرضه بهترین خدمات هستیم تا رضایتمندی تان را به دست آوریم.
شرکت های تولید کننده می توانند با چاپ مورد نیاز خود، به راحتی برند خود را معرفی و تبلیغ نمایند. همچنین استفاده از لیبل های کاغذی کارایی و کاربرد بسیار گسترده ای را دارد و شما می توانید روزانه با ده ها از این لیبل ها در سطوح مختلف روی به روی شوید.

مزیت های مربوط به چاپ

همانطور که در قسمت های قبلی نیز به این امر اشاره شد، امروزه شاهد افزایش میزان درخواست برای چاپ لیبل کاغذی هستیم. بی شک استفاده از لیبل های کاغذی می تواند یک سری از مهمترین و اصلی ترین مزیت ها را به دنبال داشته باشد که از بارزترین مزیت های مربوط به چاپ لیبل های کاغذی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چاپ بسیار مقرون به صرفه می باشد و به همین دلیل نیز پرطرفدار است.
 •  قابلیت سفارش سازی بسیار بالایی را دارند و در رنگ های مختلفی می توانند طراحی شوند.
 •  از میزان چسبندگی بسیار بالایی برخوردار هستند.

حال شما نیز می توانید با توجه به مزیت های گفته شده، به راحتی تصمیم خود را نهایی کرده و هم اکنون سفارش تان را به ثبت برسانید.

معایب مربوط به چاپ

جالب است بدانید که هر یک از ابزارهای تبلیغاتی دارای یک سری از مهمترین معایب نیز هستند و این امر در خصوص چاپ لیبل کاغذی نیز صدق می کند. اگر شما نیز می خواهید اقدام به استفاده از لیبل های کاغذی داشته باشید، می توانید به معایب مربوط به چاپ نیز توجه لازم را داشته باشید که از مهمترین این معایب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چاپ معمولا از دوام پایینی در بدترین شرایط دارند.
 • با وقع شدن در معرض شرایط جوی و نور خورشید رنگ و زیبایی خود را از دست می دهند.

البته شرکت ما سعی دارد تا با بکارگیری بهترین مواد اولیهتولید نماید که از کمترین آسیب را در برابر شرایط جوی نامناسب و حتی حرارت بهره مند شود.
لیبل کاغذی

کاربرد مربوط به چاپ لیبل کاغذی

یکی از مهمترین آیتم هایی که سبب شده است تا  از محبوب بسیار بالایی برخوردار باشد، کاربرد مربوط به لیبل های کاغذی است. شما نیز می توانید با بررسی کاربرد مربوط به این ابزار تبلیغاتی، تصمیم نهایی خود را برای استفاده از آن اخذ کنید. از مهمترین و بارزترین کاربرد و موارد استفاده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انواع برچسب بارکد دار
 • محصولات کنسروی و مصرفی
 • صنایع دستی
 • محصولات تولیدی شیمیایی
 • مواد غذایی ارگانیک
 • لیبل زنی برای جعبه ها و کارتن های
 • مورد استفاده در پست
 • پوشاک و نساجی
 • مناسب برای استفاده در وسایط حمل و نقل عمومی
 • مناسب برای استفاده در فروشگاه های اغذیه فروشی

حال که با مهمترین کاربردهای مربوط ه آشنا شدید، می توانید به بهترین شکل ممکن از این ابزارهای بازاریابی و تبلیغاتی استفاده کنید.
 

قیمت چاپ لیبل کاغذی

یکی از مهمترین موضوعاتی که ذهن بسیاری از افراد را در سفارش چاپ ، به سوی خود جذب کرده است، قیمت و هزینه های مربوط به استفاده از لیبل های کاغذی می باشد. شما می توانید برای آگاهی از قیمت  به راحتی با همکاران ما از همین وب سایت پیش روی خود در ارتباط بوده و از این طریق بودجه ی لازم را برای چاپ آماده کنید.
 شرکت ما سعی بر آن دارد تا تعرفه های بسیار معقول و ارزانی را برای چاپ  مورد نظر شما ارائه دهد و بهترین و بی نظیرترین خدمات را با کمترین هزینه های ممکن، برای شما به ارمغان آورد. همچنین با افزایش تعداد لیبل های سفارشی، هزینه های مربوطه تک عددی کاهش می یابد.
 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *