امروزه با پیشرفت بازاریابی و تبلیغات و جذب مشتری ، روش های مختلفی برای فروش کالا و معرفی برند وجود دارد. بند آویز نمایشگاهی، آویز کارت پرسنلی، کارت شناسایی گردن آویز، آویز کارت با بند اختصاصی، بند آویز نمایشگاهی، نامهای دیگر  یک محصول بسیار پرکاربرد و مورد نیاز همیشگی است که برای همه شرکت ها و مراسم تشریفاتی مورد نیاز است و در اغلب نمایشگاه ها همچین مواردی را دیده اید و چون در نزدیکی کاربران خود برای صحبت و معرفی قرار میگیرید، این کارت آویزها کاملا در ذهن  مخاطب نقش بسته و این محصول جزو اولین ویترینهای کسب و کار شماست.
چاپ کارت پرسنل و بازدید کننده

اگر برای برگزاری رویدادتان به گردن آویز و کارت آویز نیاز دارید حتما به کارت شناسایی و پرسنلی نیز نیاز پیدا خواهید کرد. کارت های پرسنلی یا کارت شناسایی و همینطور کارت بازدید کننده از ملزومات و نیازهای اساسی برگزار کنندگان هر نمایشگاه یا سمیناری است. برای چاپ و تولید کارت های پرسنلی و بازدید کننده امکانات فراوانی در اختیار است که به واسطه آنها می توان کارت هایی بسیار شکیل و زیبا طراحی و چاپ نمایید. معمولا در چاپ این کارت ها از کاغذهای گلاسه بالای ۲۰۰ گرم استفاده می شود. همچنین در صورت نیاز به کارت های متغییر که نیاز به درج نام و مشخصات بازدید کننده ها می باشد استفاده از کارت های کتان یا کوتد نیز راه حل مناسبی است. اما بهترین نوع کارت های پرسنلی و بازدید کننده نمایشگاهی کارت های پی وی سی (PVC) است که به لحاظ زیبایی ظاهری و همچنین کیفیت چاپ در بالاترین سطح ممکن قرار دارند. این کارت ها که مشابه با کارت های عابر بانک می باشند با استفاده از ورق پی وی سی ۷۶۰ میکرون تهیه می شوند و امکان تولید آن در سایزهای متنوع از کوچک همانند یک کارت ویزیت تا یک برگه بزرگ A4 را دارند. برای آن دسته از سفارش دهندگانی که نیاز به شکل و ظاهر خاصی از کارت دارند امکان تهیه قالب اختصاصی و همچنین پانچ های مخصوص بر روی انواع کارت ها به خصوص کارت های پی وی سی وجود دارد.

چرا در نمایشگاه ها اغلب از بند آویز گردنی به همراه بند گردنی و یا کارت نمایشگاهی استفاده می شود؟

بند آویز گردنی به همراه بند گردنی و یا کارت نمایشگاهی هر کدام نام محصولی هستند که در هنگام برگزاری نمایشگاه، همایش ها و کنفرانس از آن ها برای اجرای هرچه بهتر و دقیق تر یک رویداد استفاده می شود. تهیه و آماده سازی کارت گردنی به همراه بند آویز گردنی زیبا در جریان برگزاری یک رویداد مسئله ی مهم و پراهمیتی نمی باشد. اما در بسیاری از همایش ها، کنفرانس ها و رویدادهایی که برگزار می شود، بسیاری از افراد شرکت کننده در پایان مراسم بند گردنی و کارت گردنی خود را دور نمی ریزند و آن ها را به عنوان یک یادگاری همراه خود می برند.

طراحی و آماده سازی بند آویز گردنی به همراه کارتی جذاب و منحصر به فرد شیوه ی تبلیغاتی خوبی برای برند و کسب و کار شما می باشد. زیرا افراد این کارت ها را به همراه خود به خانه می برند و این کار باعث می شود که افراد بیشتری در جریان کسب و کار و برند شما قرار بگیرند و تاثیر مثبتی بر روی ذهن و تفکر مخاطب خود می گذارید. بنابراین داشتن بندآویز گردنی به همراه کارت آن با طراحی زیبا و متناسب با زمینه ی کاری شما یکی از راه های تبلیغاتی موثر می باشد.شما میتوانید طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و یا طرح جدیدی برای سفارش ارسال نمایید.

بند گردن آویز نمایشگاهی برای چه منظوری هستند و چگونه می‌توان از آن ها برای رفع نیازهای شما استفاده کرد:

مفید و کاربردی است

از نظر کاربردی، بند گردن آویز مطمئناً جایگاه برتر ما را کسب خواهد کرد. استفاده از آن دستان شما را آزاد نگه می دارد. تصور کنید اگر در یک کنفرانس یا هر رویدادی هستید، استفاده از بند گردن آویز همراه با کارت شناسایی خود مطمئناً مفید خواهد بود، زیرا به شما امکان می دهد آزادانه بدون نیاز به نگه داشتن کارت شناسایی خود در تمام مدت حرکت کنید. یک بند گردن آویز می تواند به شما کمک کند تا کارت شناسایی، کارت کارمندی و موارد بسیار زیادی را به نمایش بگذارید. همچنین می تواند موارد مختلفی را در خود جای دهد. پس نگران نباشید، یک بند گردن آویز می آید تا روز شما را نجات دهد.

کسب و کار خود را معرفی و تبلیغ کنید

بند گردن آویز اساسا یکی از مقرون به صرفه ترین راه ها برای تبلیغ نام تجاری خود است. آیا می خواهید محصول خود را به راحتی تبلیغ کنید؟ یک بند گردن آویز سفارشی چاپ شده با آرم شرکت خود دریافت کنید، زیرا همه آن را استفاده می کنند و این روشی فوق العاده برای ترغیب مردم به شناسایی برند شما است.

ایمنی را باعث می شود

ایمنی در محل کار برای هر سازمانی ضروری است. و این را می توان به راحتی با داشتن یک کارت شناسایی با یک بند که همیشه در معرض دید کارمند قرار می دهد، به دست آورد. این به شناسایی افراد غیرمجاز از ورود آسان به محل کار شما کمک می کند و امنیت را افزایش می دهد.

دوست یابی می کنید

زمانی که برای اولین بار در شرکت خود کاری را شروع کردید که در آن بند و شناسنامه به شما عرضه شد را به خاطر دارید؟ و چگونه مردم می توانند به راحتی شما را بشناسند و نام شما را صدا کنند؟ به لطف یک بند، اکنون می توانید به راحتی دوست شوید.

تعامل با مشتریان راحت است

با استفاده از گردن آویزها، ممکن است متوجه شوید که مشتریان شما واقعاً می توانند با شما تعامل بهتری داشته باشند. با به نمایش گذاشتن کارت شناسایی، مشتریان نام شما را می شناسند که باعث ایجاد حس آشنایی بین شما و مشتریان می شود.

ارزان هستند

بسیاری از اقلام تبلیغاتی شما را ملزم به صرف مقدار زیادی پول برای تبلیغ کسب و کار خود می کند. اما لزوماً نباید اینطور باشد. بندهای گردن آویز در واقع برای استفاده در هر عملکرد و به عنوان هدایای تبلیغاتی موثر هستند که در مقایسه با سایر مواد تبلیغاتی هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت.

شناسایی کارکنان امکان پذیر می باشد

ما در مورد اینکه چگونه یک کارمند می تواند یکدیگر را بشناسد در نکته قبل بحث کرده ایم. اما وقتی نوبت به قدردانی یا جایزه می رسد، چه چیزی بهتر از یک بند گردن آویز سفارشی سازی شده از سوی شرکت برای کارمندانش برای نشان دادن قدردانی آن هاست؟ این می تواند انگیزه ای برای افزایش اعتماد به نفس و غرور آن ها باشد.

ظاهر حرفه ای دارند

مطمئناً استفاده از بند گردن آویز می تواند ظاهر خوبی داشته باشد. به خصوص اگر در یک سازمان هستید. این کار ظاهر حرفه ای تری به هر کارمند می دهد.

بادوام هستند

ماندگار است! ما واقعاً معتقدیم که این یکی از ویژگی های ضروری مورد نیاز در هر ماده تبلیغاتی است. داشتن یک کالای تبلیغاتی که نمی تواند بیشتر دوام بیاورد، به راحتی شکسته شود یا آسیب ببیند و کاملاً اهداف آن را شکست دهد، چه فایده ای دارد؟ مواد نایلونی آن نه تنها بادوام است بلکه می تواند وزن زیادی را نیز تحمل کند.

وحدت ایجاد می کند

آیا وقتی می گوییم که بندهای گردن آویز به تقویت اتحاد بین کارمندان شما کمک می کنند، ما را باور می کنید؟ استفاده از بند گردن آویز مطمئناً به کارمندان کمک می کند تا بین یکدیگر اعتماد ایجاد کنند و با هم برای موفقیت شرکت همکاری کنند.

با مزایای بسیار زیادی که می‌ توان از آن بهره برد، جای تعجب نیست که بسیاری از سازمان ‌ها و کسب ‌و کارها در خارج از کشور، بند گردن آویز را به عنوان یک ماده تبلیغاتی مؤثر برای شرکت ‌های خود انتخاب کرده ‌اند.

مزایای جاکارتی

  • حفاظت از کارت در برابر آسیب های احتمالی
  • حفاظت از کارت شناسایی در برابر مفقود شدن
  • دسترسی آسان و سهولت فرآیند نمایش کارت شناسایی
  • حفاظت از کارت شناسایی در برابر سایش و پاره شدن

گیره کارت شناسایی

گیره کارت شناسایی نیز از دیگر متعلقات کارت به شمار می رود که با استفاده از آن می توان جاکارتی ها را به راحتی بر روی لباس نصب نمود. در صورتی که نمی خواهید از بند گردنی برای کارت پرسنلی استفاده نمایید می توانید از گیره استفاده کنید.گیره های در انواع و جنس های گوناگونی وجود دارند و کاربردهای مختلفی دارند. همچنین نحوه استفاده از هریک متناسب با نوعی که دارد متفاوت است. به عنوان مثال گیره فلزی کارت امکان الصاق کارت های شناسایی را به کت، پیراهن، مقنعه و… را دارند و قابلیت دسترسی سریع و آسان به کارت را فراهم می نماید. گیره قرقره ای فلزی کارت شناسایی نیز دارای یک بند فلزی بلند هستند که برای استفاده کارت های کنترل تردد مناسب هستند.

انواع تگ وکارت آویز

کارت آویزها و جاکارتی ها انواع گوناگونی دارد.

نوع افقی : کارت آویزها از نوع افقی در ابعاد مختلف است.ابعاد ۱۰۰ در ۶۸میلی متر، ۱۰۶ در۸۲ میلی متر و۱۱۵ در ۹۲ میلی متر موجود هستند.

نوع عمودیدر نوع عمودی نیز تنوع سایز وجود دارد. ۱۰۲ در ۶۵ میلی متر، ۱۲۴ در ۸۰ میلی متر، ۱۲۴ در ۹۵ میلی متر و در نهایت ۱۵۰ در ۱۰۵ میلی متر تولید می شوند.

پلاستیکیجنس پلاستیک

 پلکسی گلاس : جنس های دیگری نیز به جز پلاستیک وجود دارد.کارت آویز پلکسی گلاس که به نام طلق خشک یا کریستالی معروف است. جاکارتی با ابعاد ۹۵ در ۶۵ میلی متر وجود دارد که برای کارت ویزیت است.

در واقع هر مدل جاکارتی و کارت آویز برای هدفی تولید می شود تا تنوع نیاز مخاطبان، برطرف شود. برخی از انواع تگ و کارت آویز بند اتصال ندارد و به جیب لباس با یک گیره متصل می شود. در مورد قیمت کارت آویز بر حسب سایز، کیفیت و تعداد سفارش می توان تصمیم گیری کرد. تگ وکارت آویز به صورت لمینت، براق، سلفون دار، مات و . . . چاپ می شود.

منابع

irankohan

lanyardexpo

chapkhone

coico

tehranlabel

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *