نکات مهم برای برنامه ریزی دائمی عروسی

 

اگر عروسی در افق دارید و پایداری در خط مقدم موضوع شماست، نگران نباشید. همچنان میتوانید از یک روز خاص پر از تمام لوازم ضروری چاپی که برای کمک به اجرای یکنواخت روزتان نیاز دارید لذت ببرید و در عین حال تأثیر خود را بر محیط زیست به حداقل برسانید.

عروسی ها در بریتانیا دوباره یکی از بازیگران اصلی در مورد سهم CO2 در طول یک جشن متوسط هستند. تا 14.5 تن گاز تولید خواهد شد.

اجازه دهید برخی از بهترین ایدههای عروسی پایدار خود را به صورت چاپی به شما نشان دهیم و مطمئن شویم که هنوز لوازم ضروری مورد نیاز برای یک روز بزرگ را بدون خدشه دار کردن در اختیار دارید.

آنچه را که نیاز دارید سفارش دهید

 

با طیف گسترده ای از گزینه های کمیت ما، می توانید دقیقاً آنچه را که برای عروسی پایدارتر نیاز دارید سفارش دهید. این بدان معنی است که شما مجبور نخواهید بود سفارش خود را به مقادیر بیشتری جمع کنید، که باعث هدر رفتن منابع و چاپ غیر ضروری می شود.

سهام کاغذ بازیافتی Kies

وقتی به دنبال سفارش چاپ عروسی پایدار هستید، چرا سهام بازیافتی را انتخاب نکنید؟ استوک مورد استفاده ما جوهر غنی و غیرجذب است که با محدوده کلاسیک غیر قابل جذب و آماده برای نوشتن سازگار است. ساخته شده از 100٪ الیاف بازیافتی اما سفید خالص، مهمانان شما نمی توانند تفاوت را تشخیص دهند. تمام سهام ما نیز دارای گواهی FSC® هستند!

جایگزین های لمینیت و فویلینگ

 

لمینیت، فویل و UV اغلب انتخاب های محبوبی برای چاپ عروسی هستند، اما این بدان معناست که آنها را نمی توان بعد از آن بازیافت کرد. چرا یکی از تبلیغات خلاقانه ما را به عنوان جایگزینی برای عروسی اکو انتخاب نمی کنید؟ کرافت، فتح بافت و گرد و غبار طلا تنها بخشی از منابعی هستند که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. آنها نه تنها با طراحی مجلل خود به تجمل اضافه می کنند، بلکه می توانند پس از چاپ نیز بازیافت شوند.
با یک ناشر پایدار کار کنید

آخرین اما نه کم اهمیت، کار با یک چاپگر پایدار! در instantprint ما متعهد به ایجاد چاپ های در سطح جهانی به روشی هستیم که سیاره را نجات دهد. بنابراین، با همکاری با ما، روز بزرگ شما می تواند ادامه یابد.

 

بسته بندی قابل استفاده مجدد

 

بسته بندی ما 100٪ قابل بازیافت است. نوار وینیل را به طور کامل از بسته بندی خود خارج کرده و به جای آن نوار کاغذی قرار داده ایم. همچنین سایز بسته و مقدار فیلر مصرفی را کاهش داده ایم. هنگامی که چاپ عروسی را از ما سفارش می دهید، ما حمل و نقل سازگار با محیط زیست را تضمین می کنیم.

تحویل تمیز و سبز

 

ما با DPD کار می کنیم تا استاندارد طلایی چاپ سریع و با کیفیت را ارائه دهیم. به موقع و در شرایط عالی تحویل داده شد. بدون آسیب رساندن به محیط زیست

 

ردپای کربن خود را کاهش دهید

 

به عنوان بخشی از تعهد ما برای ارائه خدمات چاپ پایدار، از سال 2021 به گواهی کربن خنثی دست یافتیم. با کاهش ردپای کربن، این بدان معنا نیست که ما پایدارتر کار می کنیم، بلکه با چاپ با چاپگر خنثی کربنی کار می کنیم. ، همچنین می توانید ردپای کربن شرکت خود را کاهش دهید!

بررسی آثار هنری 10 امتیازی رایگان

 

راز درست کردن طرح چاپ خود در اولین بار و کاهش تعداد چاپ مجدد در کارخانه ما؟ آثار هنری معروف تیم استودیو داخلی ما را بررسی کنید هر بار که با Instant Print سفارشی می دهید، اثر هنری شما شخصاً توسط یکی از اعضای تیم با استفاده از بررسی دقیق کیفیت 10 نقطه ای ما (و 100٪ رایگان) بررسی می شود! نه تنها چاپ کمتری هدر می رود، بلکه طرح عروسی شما قبل از چاپ دقیق تر به نظر می رسد. جای نگرانی نیست!

 

در نتیجه

 

ایجاد یک ازدواج قوی آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست!

با طرز فکر صحیح و چاپگر پایدار، می توانید اطمینان حاصل کنید که عروسی شما با محصولات چاپ شده با کیفیت احاطه شده است که ظاهر خوبی دارند اما تأثیر محیطی کمتری دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *