چگونه از کتابچه ها برای تأثیرگذاری بزرگ بر کسب و کار خود استفاده کنید

 

وقتی نوبت به کتابچه ها می رسد، امکانات زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای چه کاری استفاده کنید. چه به یک بروشور شرکتی یا یک مجله سرگرم کننده نیاز داشته باشید، آنها فضای سخاوتمندانه ای را برای محتوای دقیق در اختیار شما قرار می دهند.

اما زمانی که فرصت زیادی برای رشد کسب و کار شما وجود دارد، دقیقاً از کجا باید شروع کنید؟ برای کمک به ارائه چند نکته – و کمی الهام از بازاریابی – ما برخی از راه‌های مورد علاقه خود را برای استفاده از کتابچه‌ها، از جمله برخی از روش‌هایی که تیم بازاریابی ما از آنها استفاده می‌کند، برای بیشترین تأثیر جمع‌آوری کرده‌ایم!

کاتالوگ محصولات

 

چیزی بسیار رضایت بخش در مورد ورق زدن صفحات کاتالوگ محصول وجود دارد. در دنیایی که خرید آنلاین بر آن تسلط دارد، گاهی اوقات بهتر است به جای کلیک کردن روی یک وب‌سایت، روی یک بروشور ضخیم و بی‌نقص نگاه کنید.

چه به آنها نیاز داشته باشید که به عنوان یک ابزار بازاریابی در نمایشگاه بعدی خود ارائه دهند یا به عنوان یک پست کننده برای تبلیغ طیف فصلی جدید، یک کاتالوگ محصول می تواند فقط یک بلیط باشد.

ما توصیه می کنیم بسته به بودجه بازاریابی خود، کاتالوگ محصولات خود را بر روی یک کتابچه صحافی کامل یا یک کتابچه منگنه چاپ کنید. کتاب‌های صحافی عالی به ستون مهره‌ها چسبانده می‌شوند تا یک پرداخت حرفه‌ای و صیقلی داشته باشند. کتاب‌های منگنه ارزان‌تر هستند، اما به همان اندازه محکم و با منگنه فلزی که صفحات را در کنار هم نگه می‌دارد.

اطمینان حاصل کنید که از تصاویر با کیفیت بالا از محصولات خود، با توضیحات مختصر و قیمت، و همچنین جایی که مشتری شما می تواند آنها را در وب سایت شما پیدا کند، استفاده می کنید. این به خواننده همه چیزهایی را می دهد که برای خرید پس از دریافت کاتالوگ شما باید بدانند.

برای اینکه چه چیزی را در کاتالوگ محصولات بعدی خود قرار دهید کمی الهام می خواهید؟ نسخه کتاب الکترونیکی کاتالوگ کریسمس 2019 ما را به صورت رایگان از اینجا دانلود کنید.

مجلات مارک دار

 

چه یک خبرنامه ماهانه باشد یا یک راهنمای مفید برای مشتریانتان، استفاده از یک کتابچه به عنوان مجله به شما این فرصت را می دهد که واقعاً با مشتریان خود در مورد موضوعات مورد علاقه آنها درگیر شوید. ما به خصوص از طرفداران بزرگ مجله Waitrose Kitchen هستیم که تعادل کاملی بین محتوا و تبلیغات برقرار می کند.

مجلات براق برند شما را در بهترین نور ممکن نشان می‌دهند و به شما فرصتی می‌دهند تا تمام تلاش‌های سختی که تیم شما انجام داده‌اند را به نمایش بگذارید، و همچنین به مشتریانتان فضایی برای درخشش می‌دهند! با مقالات ویژه مرتبط با کسب و کار، صنعت و پایگاه مشتری خود بازی کنید تا مطالعه ای جذاب ایجاد کنید.

اولین شماره از مجله VIP ما، که تیمی را به عنوان یکی از بنیانگذاران آدام و جیمز برای تولد 10 سالگی Instantprint لباس پوشیده است.

ما برای تشکر از شما مجلات را برای مشتریان برجسته VIP خود ارسال می کنیم. این به آنها نگاهی انحصاری به مقر مستقر در یورکشایر ما می‌دهد، از جمله ماشین‌آلات پیشرفته‌ای که استفاده می‌کنیم و محصولات و ویژگی‌های جدیدی که می‌خواهیم به محدوده خود اضافه کنیم. دادن نگاهی انحصاری به مشتریان به دنیای برندتان راهی عالی برای ایجاد وفاداری است.

کتابچه راهنمای کارکنان

 

در هر سازمانی آموزش ها و رویه های مختلفی وجود دارد که کارکنان باید از آنها آگاه باشند. از یک کتابچه مفید به عنوان یک دفترچه راهنما استفاده کنید. ارزش‌های شرکتی و تاریخچه کسب‌وکار خود را در بر داشته باشید، یا شاید آن را به یک کتاب کار پر از اطلاعات گرافیکی و فعالیت‌های آموزشی جذاب تبدیل کنید.

هر زمان که یک همکار جدید در instantprint HQ شروع به کار می کند، ما یک کتابچه تا شده با یک دفترچه کوچک صحافی شده برای او ارسال می کنیم – این کتابچه راهنمای کارمند جدید است که همه چیزهایی را که باید در مورد کار کردن برای ما بدانند به کارمند جدید می گوید. پرفکت باند یک انتخاب عالی برای این کار است، زیرا سخت ترین گزینه چاپ جزوه است، بنابراین برای ماندگاری ساخته شده است!

 

کتاب های میز قهوه

 

یکی دیگر از کاربردهای فوق‌العاده کتابچه‌ها، ارسال آن‌ها به‌عنوان کتاب‌های ظاهری یا کتاب‌های میز قهوه است – به‌ویژه اگر یک کسب‌وکار خلاق هستید یا مشتریان بسیار با استعدادی مانند ما دارید!

این‌ها بسیار بصری هستند، و به راحتی می‌توان کتاب‌هایی را که طرح‌های شما (یا مشتریانتان) را به نمایش می‌گذارد، مرور کرد. ما اخیراً کتابچه‌ای به نام ایده‌های روشن ایجاد کرده‌ایم که روش‌های متفاوتی را که مشتریانمان از چاپ استفاده می‌کنند به نمایش می‌گذارد. این نه تنها باعث ایجاد هیجان برای مشتریان برجسته ما شد، بلکه به دیگران الهام گرفت تا طرح‌ها و کاربردهای چاپی خود را داشته باشند.

می خواهید نگاه دقیق تری داشته باشید؟ می توانید کتاب ایده های روشن ما را به صورت رایگان از اینجا دانلود کنید!

کتاب های فعالیت

 

اگر پایگاه مشتریان شما برای والدین یا فرزندان هدف قرار گرفته است، پس چرا یک کتاب فعالیت به عنوان کمی سرگرم کننده تولید نکنید؟ ایده‌آل برای استفاده در کافه‌ها، گروه‌های بازی و رستوران‌های مناسب خانواده، یک کتاب رنگ‌آمیزی قدیمی خوب یا جستجوی کلمه‌ای که می‌تواند لذت بخش باشد. حتی می توانید یک کوپن برای بزرگسالان نیز بیندازید!

متوجه شدیم که مشتریان کسب و کارهای کوچک ما فشار زیادی دارند، بنابراین برای کمک به کاهش استرس آنها در طول روز کاری، یک کتاب فعالیت پر از فعالیت های آموزشی مغز ارسال کردیم. ما از جستجوی کلمات، چالش‌ها و حتی سودوکو استفاده کردیم – همه فعالیت‌های سریعی که ذهن شما را از کار دور می‌کند و به شما استراحتی کوتاه می‌دهد، آماده بازگشت به هر کاری که با چشمانی تازه انجام می‌دهید. و اثبات اینکه برای لذت بردن از یک پازل خوب نیازی به بچه بودن ندارید!

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *