کارت ویزیت کتان آلمانی

کارت ویزیت کتان آلمانی : سایز این کارت 8.5×4.8 میباشد. این کارت، از جمله کارت های پر طرف دار میباشد. علت علاقه مندی زیاد به این کارت بافت موجود بر روی خود کاغذ و همچنین مقرون به صرفه بودن آن می باشد. اگر به دنبال یک کارت شیک و مقرون به صرفه می باشید می توانید از این نوع کارت استفاده نمایید.
 
کارت ویزیت کتان آلمانی
توجه :
در کارت های کتان آلمان و کتان امباس به علت وجود بافت در هنگام چاپ رنگ مانند کاغذ گلاسه روی کار نمی نشیند. به همین دلیل کارهایی که دارای زمینه های روشن و سفید می باشند هنگام چاپ روی کارت کتان زیبا می شوند ولی کارهایی که دارای زمینه های تیره و مشکی می باشند بر روی کاغذ کتان خوب نشده و بهتر است از کارت ویزیت کتان پلاستیک استفاده شود.
توضیح مرتبط با کارت ویزیت آلمانی
کارت ویزیت کتان آلمان دارای بافت های ریز و برجسته ای به صورت مشبک است که با کشیدن دست بر روی آن متوجه این بافت ها خواهید شد. کارت ویزیت کتان آلمان یکی از انواع کارت ویزیت کتان می باشد که دارای کیفیت و قیمت بالاتری نسبت  به انواع کارت ویزیت کتان می باشد. کارت ویزیت کتان آلمان یکی از پرفروش ترین انواع کارت ویزیت در ایران می باشد.
 
فرق بین کارت ویزیت کتان آلمان و کارت ویزیت کتان معمولی(امباس) چیست؟
کارت ویزیت کتان آلمان نسبت به کارت ویزیت کتان امباس از بافت منسجم و برجسته تری برخوردار است که این امر موجب سفتی این کارت نسبت به  کارت کتان امباس می‌باشد. کارت کتان امباس در واقع همان کاغذ گلاسه 300 گرم معمولی است که پس از چاپ بر روی آن با دستگاه آج زن(امباس) برجستگی هایی ایجاد می‌شود.
نکات طراحی کارت ویزیت کتان آلمانی
1-رعایت حاشیه برش
2-انتخاب مد رنگی CMYK
3-فرمت فایل جهت چاپ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *