سازنده کارت ویزیت رایگان

 

با ایجاد یک طرح کارت ویزیت منحصر به فرد در Canva، اولین تاثیر فوق العاده ای را ایجاد کنید. از بین هزاران قالب ایجاد شده توسط طراحان حرفه ای انتخاب کنید و کارت های سفارشی خود را دانلود یا چاپ کنید.

یک کارت ویزیت منحصربفرد و با نام تجاری بسازید

ما می دانیم که تصویر برند شما برای شما مهم است. به همین دلیل است که سازنده کارت ویزیت رایگان Canva برندسازی کارت ویزیت شما را آسان می کند. لوگوی خود را آپلود کنید، از رنگ های برند خود استفاده کنید و فونت های مکمل را برای نشان دادن ظاهر و احساس برند خود انتخاب کنید.

ما همچنین یک کتابخانه عظیم از تصاویر، نمادها و تصاویر رایگان داریم تا به شما کمک کند طراحی خود را بیشتر سفارشی کنید. دقیقاً تصاویر مناسبی را که برای نشان دادن نام تجاری و کسب و کار شما به آن نیاز دارید، مرور کنید و انتخاب کنید.

کارت ویزیت شما همان چیزی است که مردم شما را با آن به یاد خواهند آورد. با سازنده کارت ویزیت Canva، به دلایل درست در خاطر خواهید ماند.

سازنده کارت ویزیت رایگان و با کاربری آسان

 

Canva برای استفاده رایگان است و با در نظر گرفتن غیر طراح ایجاد می شود. چیزی برای نصب وجود ندارد – هر چیزی که برای ایجاد طرح کارت ویزیت خود نیاز دارید در دسترس شماست. از میان صدها الگوی کارت حرفه ای طراحی شده به عنوان نقطه شروع خود انتخاب کنید. شما می توانید قالب ها را بر اساس سبک هایی مانند چیدمان های مدرن، ساده یا زیبا انتخاب کنید. یا بر اساس حرفه یا صنعت انتخاب کنید.

برای به دست آوردن ظاهری که می خواهید، نیازی به شکستن بانک نیست. با ابزارهای طراحی بصری Canva و طیف گسترده ای از قالب های کارت ویزیت، شما این قدرت را دارید که طرح های خود را به راحتی و مقرون به صرفه ایجاد کنید.

کارت ویزیت هایی که به روز می مانند

 

طرح کارت ویزیت شما در حساب Canva شما ذخیره می شود، بنابراین می توانید در صورت نیاز تغییراتی را اعمال کنید.

شماره تلفن خود را تغییر دادید؟ دفتر منتقل شد؟ عنوان جدیدی دارید؟ مولد کارت ویزیت ما مشکل تغییر مشخصات شما را برطرف می کند. به سادگی طرح خود را باز کنید، روی متن کلیک کنید و هر چیزی را که دوست دارید تغییر دهید.

و با تولید کننده کد QR رایگان ما، به راحتی یک کد QR ثابت را به روز کنید و در کارت های ویزیت خود وارد کنید. از این الگوهای کارت ویزیت کد QR رایگان و ۱۰۰٪ قابل ویرایش الهام بگیرید.

سوالات متداول

چگونه یک کارت ویزیت دیجیتال بسازیم؟

در اینجا مراحل ساخت آسان کارت ویزیت دیجیتال آورده شده است:

 

با الهام از یک الگوی کارت ویزیت از پیش ساخته شده از کتابخانه قالب گسترده ما شروع کنید. یا، یک کارت ویزیت از یک الگوی خالی ایجاد کنید.

طراحی کارت ویزیت خود را با افزودن اطلاعات مهم مانند نام، نام، شرکت یا برند، جزئیات تماس و وب سایت سفارشی کنید.

نام کسب و کار یا شرکت و لوگوی برند خود را با رنگ ها، گرافیک ها و تصاویر مشابه اضافه کنید.

برای ساختن نسخه مجازی کارت ویزیت دیجیتال خود، طرح کارت ویزیت خود را به صورت لینک فقط مشاهده به اشتراک بگذارید.

در Canva، شما همچنین می توانید طرح کارت ویزیت سفارشی خود را به عنوان یک وب سایت منتشر کنید. به سادگی روی Share کلیک کنید، سپس More را انتخاب کنید و وب سایت را انتخاب کنید تا کارت تلفن خود را به یک کارت ویزیت مجازی تبدیل کنید.

همچنین می‌توانید کارت ویزیت دیجیتال خود را مستقیماً با سایر سایت‌های رسانه اجتماعی به اشتراک بگذارید.

چگونه یک کد QR برای کارت ویزیت بسازیم؟

از کجا کارت ویزیت درست کنیم؟

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *