کارت ویزیت لمینت براق دایره

کارت ویزیت لمینت براق دایره یکی از انواع کارت ویزیت‌های برش خاص چاپ ویژه بوده و بهترین انتخاب برای کسب و کارهایی که نیاز به کارت ویزیت دایره با ضخامت مناسب و ماندگاری بالا را دارند می‌باشد.

جنس کارت ویزیت لمینت براق دایره ای

این محصول بر روی مقوا گلاسه ۳۰۰ گرم چاپ شده و سپس با روکش پلاستیکی ضخیم لمینت براق پوشش داده می‌شود. این روکش باعث افزایش استحکام، ماندگاری و مقاومت بیشتر کارت ویزیت در برابر رطوبت، خش و تماس دست می‌شود.

شکل دایره‌ای این کارت ویزیت ظاهری جذاب به آن می‌دهد و همچنین لمینت براق نور را منعکس کرده و باعث درخشندگی بیشتر رنگ‌ها حتی زمینه سفید می‌شود.

ابعاد کارت ویزیت لمینت دایره ای

این کارت ویزیت دایره ای در ابعاد 5.5 در 5.5 سانتی‌متر چاپ می‌شود. پس از مراحل چاپ و روکش لمینت، کارت ویزیت در ابعاد 5 در 5 سانتی‌متر بصورت دایره برش می‌خورد.

کارت ویزیت لمینت براق به سختی تا می‌شود و مقاومت بسیار زیادی در برابر پاره شدن دارد. روکش لمینت مانند سلفون در دو نوع مات و براق موجود است اما لمینت دارای استحکام و ضخامت بیشتری می‌باشد.

بر روی کارت ویزیت لمینت براق دایره امکان نوشتن به وسیله خودکار وجود ندارد. تنها می‌توان به وسیله مارکر و ماژیک‌ CD بر روی روکش لمینت براق این کارت ویزیت نوشت.

این نوع کارت برای مصارف گوناگونی از جمله طرح‌هایی که در آن‌ها از رنگ‌های شاد و هایلایت استفاده شده کاربرد دارد.

تعهد رنگ

در فرم عمومی همیشه تا 15 درصد تغییر رنگ در چهاررنگ اصلی نسبت به مانیتور چاپ وجود دارد و دقیقا رنگ مانیتور در نمی آید. این تغییر امکان دارد در طرفین کارت ویزیت متفاوت می باشد و رنگ کاغذ و نوع روکش قطعا بر روی رنگ شما تاثیر خواهد گذاشت.

نوع چاپ

 چاپ کارت ویزیت در فرم عمومی بصورت تمام رنگی بوده و طرح های تکرنگ و 2 رنگ هم در همین فرم با همان قیمت چاپ میشود.

پیشنهاد ویژه

چاپ تمام رنگ ها روی این جنس کارت ویزیت عالی شده و محدودیتی از نظر نوع رنگ و طرح وجود ندارد.

جنس کاغذ

انواع جنس های ساده، بافت دار و طلاکوب و نقره کوب و با روکش های مختلف امکان انجام برش خاص را دارد.

از مزیت این کارت ویزیت ها

  • رنگ های شفاف و زیبا
  • کیفیت بالای چاپ
  • عدم پارگی
  • عدم خم شدن

راهنمای طراحی کارت ویزیت دایره ای:

  • نوع طراحی اصل فایل چاپی پشت و رو باید بصورت قرینه و دقیقا پشت هم باشد تا وقت قالب خوردن، پشت و روی کارت صحیح برش بخورد.
  • در صورت امکان باید رنگ و طرح های پس زمینه تا یک سانت خارج از خط قالب ادامه داشته باشد تا در صورت جابجایی سفیدی داخل کارت شما نیاید.
  • اگر شما از عکس و تصویر خاصی در کارت استفاده کنید که امکان ادامه دادن آن تا بیرون خط قالب نباشد باید یک حاشیه سفید مانند برخی نمونه های زیر دور طرح خود قرار داده و سپس خط قالب را بکشید.
  • حتما چند میل جابجایی به سمت بالا و پایین و همچنین چپ و راست در برش کارت ویزیت برش خاص وجود دارد. حتما این موضوع را در طراحی خود در نظر بگیرید که امکان قرینه شدن کم می باشد.
  • اگر از جنس های طلاکوب یا نقره کوب برای چاپ کارت ویزیت دایره ای استفاده میکنید حتما 2 فایل بصورت جداگانه و تکرنگ مشکی با زمینه سفید برای فویل کوب ارسال شود و 2 فایل هم برای فایل اصلی چاپ. به هیچ وجه نباید فایل فویل کوب روی فایل اصلی چاپ باشد.

تهیه شده در مجموعه چاپ بهار

vijhe

shaparakgroup

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *