طراحی جزوه – 5 طرح جزوه چشم نواز

 

کتابچه ها می توانند یک ابزار بازاریابی قدرتمند در هنگام نمایش محصولات و خدمات شما باشند. با تعداد زیادی صفحات چاپ شده برای پر کردن با تصاویر چشم نواز و طرح‌بندی‌های جذاب، هیچ چیز به اندازه یک کتابچه سفارشی با طراحی خوب برای طیف محصولات شما روشن‌تر نیست.

پیدا کردن یک نقطه شروع می تواند مشکل باشد، شما تمام تصاویر خود را با هم ترکیب می کنید و محتوای خود را می نویسید، اما انتخاب طرح بندی مناسب برای جذب خوانندگان بسیار مهم است.

ما 5 طرح کتابچه الهام بخش مورد علاقه خود را گردآوری کرده ایم تا به شما یک راه حل بدهیم و این ایده ها را به جریان بیندازیم.

فضای سفید

 

هرگز از فضای سفید نترسید، گاهی اوقات کمتر واقعا بیشتر است. با کمی تایپوگرافی چشمگیر در پس زمینه سفید کاملاً نتیجه قطعاً چشم نواز است. همچنین کمک می‌کند چشم‌های خواننده دقیقاً به جایی که می‌خواهید بروند هدایت شود، که برای طراحی جزوه ضروری است. ما عاشق این هستیم که چگونه متن از لبه طرح جلد بریده شده است!

 

لایه های

 

با استفاده از تنها یک رنگ برجسته و لایه‌بندی بخش‌های مختلف، می‌توانید به حس بافت دست پیدا کنید که خواندن متن را بسیار آسان‌تر می‌کند. این الگوی بروشور متن را به تکه های کوچک تقسیم می کند تا اینکه یک صفحه جامد از متن سنگین داشته باشد! ما مخصوصاً ترکیب رنگ کلاسیک صورتی-خاکستری را دوست داریم که یک طرح ممکن را کاملاً خوانا نگه می دارد.

شفاف و رنگارنگ

 

این طرح بروشور به راحتی قابل خواندن است و بخش های مختلف آن به وضوح تعریف و برچسب گذاری شده است. فضای زیادی برای تنفس متن وجود دارد، به خصوص اگر برای یک جزوه A4 طراحی می کنید. اگرچه در ابتدا یک چیدمان ساده است، اما با استفاده از مقداری رنگ یا اضافه کردن اشکال انتزاعی، طرح‌بندی جان می‌گیرد. چیزی که ما در مورد این قالب طراحی دوست داریم، زوایای تیز آن است. بنابراین منحصر به فرد، آنها برای ایجاد علاقه بدون غلبه بر خواننده ایده آل هستند.

 

رنگ، رنگ و رنگ بیشتر

 

استفاده از رنگ برای تعریف بخش هایی در کتاب شما می تواند خواندنی چشم نواز را ایجاد کند. ما عاشق ایده های طراحی روشن و رنگارنگ مانند این هستیم! چرا سعی نمی کنید از رنگ های بلوک با متن سفید برای بیان یک بیانیه استفاده کنید؟ به این ترتیب محتوای شما همچنان به راحتی قابل هضم خواهد بود، حتی اگر همه آن رنگ‌های عالی را داشته باشید.

تک رنگ

 

گاهی اوقات سادگی یک طرح سیاه و سفید تمام چیزی است که شما نیاز دارید. اگر با اندازه های کوچکتر مانند یک جزوه A5 کار می کنید، چرا با اندازه های مختلف فونت و متن بازی نکنید تا بیشترین تأثیر را داشته باشید. قالب‌های جزوه‌ای مانند این، تضاد بزرگی را برای ایجاد پیامی غیرقابل مقاومت ایجاد می‌کنند.

 

تصویرسازی با تاثیر بالا

 

یکی از ملاحظات کلیدی در طراحی گرافیک، تصاویر است – تصاویری که می خواهید استفاده کنید و نحوه استفاده از آنها. این مجله مد سطح بالا از تصاویر به عنوان منبع اصلی محتوا استفاده می کند – که برای یک اثر هنری بسیار مهم است! برای تکرار این طرح، تمام متن را به حداقل برسانید و داستان خود را با استفاده از تصاویر با تاثیر بالا بگویید.

پخش خوب

 

هنگام طراحی جزوه خود، مهم است که به جای صفحات، به صورت گسترده فکر کنید. وقتی کتاب را باز می کنید، صفحات با هم چگونه به نظر می رسند؟ این نمونه جزوه نه تنها گسترش دو صفحه را در ذهن نگه می دارد، بلکه از آن به طور فوق العاده ای با فهرست شماره گذاری شده در اشکال هندسی به نفع خود استفاده می کند.

طرح‌ها و طرح‌های مختلفی در آنجا وجود دارد تا آن جرقه‌های خلاقانه را برای چاپ کتابچه آینده خود شروع کنید.

 

چگونه طراحی جزوه خود را شروع می کنید؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *