5 نکته تغییر نام تجاری از یک کسب و کار کوچک موفق

همانطور که کسب و کار شما رشد می کند و تغییر می کند، برند شما باید با آن تکامل یابد. اما فهمیدن اینکه چه زمانی یا چه چیزی را باید تغییر داد دشوار است. استنلی چیس III، صاحب کسب و کار کوچک شرکت لوئیزویل واگن جرکی. (LVJCo) با رشد کسب و کار، تغییر رقابت و گسترش بازار، تغییر نام تجاری یک تحول طبیعی بود.
چیزی که در ابتدا به عنوان یک ظرف سوخته تصادفی شروع شد، به یک تجارت پر رونق تبدیل شد که دارای 12 طعم منحصر به فرد است که در سراسر کشور فروخته می شود. ما نگاهی عمیق به تکامل برندی خواهیم داشت که بیشتر موفقیت خود را مدیون طراحی بسته‌بندی مد روز و آزمایشی است و نشان می‌دهیم که چگونه ابداع مجدد ظاهر آن با رشد نام تجاری شما برای حفظ ارتباط شما با پایگاه مشتریان فعلی شما حیاتی است. گسترش دسترسی شما مخاطب جدید ما 4 مرحله متفاوتی را که شرکت ها برای تغییر نام تجاری موفق طی می کنند را پشت سر می گذاریم:

  • DIY
  • تغییر
  • بسط دادن
  • آزمایش کنید

در پایان این بخش، درک بهتری از سفر برند خود خواهید داشت و اینکه آیا تغییر نام تجاری شما حرکت درستی است یا خیر. و 5 نکته برای برندسازی مجدد موفق این را تصور کنید: سال 2011 است و بنیانگذاران LVJCo. با فروش ساندویچ های گیاهی در اطراف شهر برای تامین هزینه های زندگی خود تلاش می کنید. یک روز، پس از تلاش برای درست کردن یک ساندویچ جدید، به طور تصادفی مقداری پروتئین سویا را زیاد پخت و آن را روی پیشخوان گذاشت تا خنک شود و قصد داشت آن را دور بیندازد. یک ساعت بعد، هم اتاقی اش از آشپزخانه فریاد زد: “کی این ژله را درست کرده است؟ بقیه اش تاریخ است – بعد از اینکه خودش آن را چشید، سریع بقیه را زیپ کرد تا در یک بار محلی با دوستانش به اشتراک بگذارد.” این صبحانه جدید او بود.

 

 

خودتان آن را انجام دهید

شروع های کوچک اغلب نیاز به احتیاط مالی دارند، اما چند دلار و یک رویای بزرگ می تواند راه درازی را انجام دهد. خوشبختانه، استن یک مزیت هم داشت: پیشینه خودآموز در طراحی گرافیک و برادری که تصویرگر شگفت انگیزی بود.
در سال 2012، آنها برای ایجاد اولین طراحی برند LVJCo، با غرور زادگاه و زیبایی دارویی قدیمی، همکاری کردند. هر طعم توسط اهالی لوئی ویلی، از جمله مجسمه‌ساز و فعال مشهور جهانی انید یاندل (سریراچا افرا) ارائه می‌شود. پیت براونینگ (فلفل سیاه دودی)، اولین بازیکن بیسبال که یک لوئیزویل اسلاگر شخصی دریافت کرد. و کارگردان دراکولا تاد براونینگ (Bourbon Smoked Chipotle).
برچسب ها به صورت محلی چاپ می شدند و با دست روی هر کیسه اعمال می شدند. با افزایش محبوبیت این محصول، استن به راهی برای تولید انبوه کیسه ها سریعتر نیاز داشت. او یک شرکت چاپ پیدا کرد که می‌توانست مستقیماً روی کیسه‌ها چاپ کند و در وقت و تلاش ارزشمند او صرفه‌جویی می‌کند و می‌تواند در جنبه‌های دیگر رشد تجارت سرمایه‌گذاری کند.

شفاف سازی

استن با سرمایه کامل و اضافی برای تولید سریعتر، آماده بود تا برچسب کوچک خود را به یک طرح بسته بندی کامل ارتقا دهد که بتواند کل کیسه را از جلو به عقب بپوشاند. با این حال، او متوجه شد که بازگشت به DIY امکان‌پذیر نیست، و او باید زمان بیشتری را به جنبه‌های دیگر کسب‌وکار اختصاص دهد و چشم‌انداز جدیدی را ارائه کند. همکاری و نمایندگی در این مرحله بسیار مهم است، اما بودجه آژانس محلی 10000 دلار در دسترس نیست. او که ناامید شده بود، در وب برای گزینه‌ها جستجو کرد و ۹۹ طرح را پیدا کرد.
استن وارد جامعه جهانی طراحان ما شد و Mj.vass را برای کار با طراح برتر انتخاب کرد. این همکاری شامل 2 طعم جدید با 2 تصویر جدید تاریخی لوئیزویل بود. روبن دورت (BBQ کارولینای دودی)، که اولین کتابخانه عمومی لوئیزویل را در سال 1871 افتتاح کرد. و مادر استن، پالت (مپل بیکن)، که شور و شوق او را برای آشپزی برانگیخت.
طراحی به روز شده، کل کیف را با یک جلو پنجره کوچک پوشانده است که به طرز ماهرانه ای شکل ایالت کنتاکی را به خود می گیرد و نگاهی اجمالی به آنچه داخل آن است می دهد. از رنگ‌های قوی‌تر و فونت‌های بزرگ‌تر برای به حداکثر رساندن تأثیر و خوانایی طرح استفاده می‌شود و ارتقایی را ارائه می‌کند که از ظاهر و احساس اصلی کم نمی‌کند.
سال ها گذشت و رژیم گیاهخواری مانند آتش سوزی گسترده شد. ما افرادی را در پورتلند، اورگان پیدا کردیم که ما را پیدا کردند و گروه آرکید فایر به ما ایمیل زد. با موفقیت روزافزون آنها از طریق تبلیغات شفاهی و تهاجمی رسانه‌های اجتماعی، مشخص شد که روند وگان jerky فقط یک مد نیست. همانطور که دیگران شروع به ایجاد مارک‌های وگان jerky کردند، LVJCo تنها در بازار نبود. وقتشه. شروع به فکر کردن بزرگ و پیدا کردن راه هایی برای متمایز شدن از رقبا.

افزونه

با به رسمیت شناختن LVJCo، فروش و جامعه ای قوی، نقطه عطف دیگری در مسیر کسب و کار، دهمین سالگرد آن است. استن بسته خود را با چالش های جدید اصلاح می کند. چگونه می توان از رقبا متمایز شد و مخاطبان بیشتری را جذب کرد. در آن زمان، استن یک رابطه کاری قوی با Mj.vass برقرار کرده بود و او را به این باور رساند که برند بعدی را هدایت خواهد کرد.
اگرچه شرکت‌های بزرگ‌تری مانند Beyond Meat در حال ورود به بازار وگان‌های وگان هستند، استن می‌خواهد زیبایی‌شناسی مستقل خود را حفظ کند و در عین حال عناصر مد روز و امروزی را در خود جای دهد. هدف حفظ تم های برند فعلی الهام گرفته از لوئیزویل و در عین حال معرفی ویژگی های مدرن و تاثیرگذار بود. Mj.vass آن را روی میز آورد (به معنای واقعی کلمه).
برند مستقل Mj.vass تصویری با دست از خط افق لوئیزویل ترکیب کرد و ویترین فروشگاه کنتاکی شکل را حفظ کرد تا حس بوتیک را حفظ کند. شخصیت‌های تاریخی از طرح حذف شده و با فونت‌های پررنگ‌تر، رنگ‌های پررنگ‌تر و عناصر برداری بیشتر جایگزین شده‌اند تا حس مدرن‌تری به آن بدهد.

برای تکمیل همه چیز، گواهینامه های رسمی غیر GMO، وگان تایید شده و بدون گلوتن اضافه شده است. LVJCo با طراحی جدیدی که “جذابیت انبوه” دارد، می تواند با اطمینان محصولات خود را در قفسه ها در کنار رقبای بزرگتر به نمایش بگذارد و در عین حال به ریشه های مستقل لوئیزویل خود وفادار بماند.

در حال آزمایش کردن

استن به عنوان یک غذای بصری اضافی و فرصتی برای امتحان دستور العمل های جدید، چیزها را سرگرم کننده و غیرقابل پیش بینی نگه می دارد با بخش های کوچکی از طعم که او آن را “زمین بازی” می نامد. در اینجا، LVJCo می‌تواند آرامش داشته باشد و «واقعاً با مشتریان به شیوه‌ای منحصربه‌فرد تعامل داشته باشد، کنترل خلاقانه کامل را اعمال کند» بدون توجه به آنچه که در حال پیشرفت است. این رویکرد همچنین به LVJCo اجازه می دهد تا با سازمان هایی که ارزش های مشابهی دارند همکاری کند.
برای مثال، Queer KY یک نمونه عالی از گروهی است که کار باورنکردنی برای جامعه LGBTQ در کنتاکی انجام می دهد. کیف Shelby Park ما راهی معنادار برای حمایت از محله‌ای بود که کارخانه تولیدی ما در آن قرار دارد و در عین حال داستان آن را با مردم در سراسر جهان به اشتراک گذاشتیم. این فقط یک شرکت مواد غذایی نیست، بلکه در مورد سرمایه گذاری و ترویج چیزهایی است که ما به آنها در جامعه خود اعتقاد داریم.

5 نکته برای کمک به بهبود موفقیت آمیز

تکامل طراحی بسته‌بندی LVJCo کاملاً نشان می‌دهد که چگونه یک برند می‌تواند با روندها و تقاضاهای در حال تغییر سازگار و تکامل یابد و در عین حال به ریشه‌های خود وفادار بماند. استنلی و LVJCO راه درازی را از تعویض بسته‌های زیپ‌لاکی تا زینت بخشیدن به قفسه‌های هزاران فروشگاه مواد غذایی در سراسر کشور پیموده‌اند.
در هر مرحله از برندسازی مجدد، جوهره برند حفظ می‌شود و هویت آن را تقویت می‌کند و مشتریان جدید و وفادار را جذب می‌کند. پیشینه کسب و کار Stan به ما بینش زیادی در مورد آنچه برای تازه و هیجان انگیز نگه داشتن محصول شما نیاز است به ما می دهد. اگر به فکر تغییر برند هستید، در اینجا پنج نکته کلیدی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

  1. سعی نکنید همه کارها را خودتان انجام دهید

فقط به این دلیل که می توانید، همیشه به این معنی نیست که باید همکاری با دیگران می تواند دیدگاه ها و ایده های تازه ای را به ارمغان بیاورد و زمان شما را برای تمرکز بر سایر زمینه های رشد کسب و کارتان آزاد کند.

  1. تغییر را در آغوش بگیرید

عناصر طراحی همیشه در حال تغییر هستند. نام تجاری خود را تازه و مرتبط با علایق و ناپسندهای مخاطبان خود نگه دارید و در عین حال بدانید که سلیقه آنها می تواند در طول زمان تغییر کند.

  1. نوآوری و پایداری را متعادل کنید

در حالی که مهم است که تغییرات را در آغوش بگیرید و از آخرین روندها مطلع شوید، حفظ هویت بصری ثابت به شما کمک می کند تا ارتباط قوی با پایگاه مشتریان فعلی خود را حفظ کنید. با ترکیب ایده های جدید با عناصر آشنا، می توانید مخاطبان خود را افزایش دهید بدون اینکه کسانی را که به برند شما علاقه دارند از خود دور کنید. این رویکرد می تواند نه تنها وفاداری به برند، بلکه مشتریان جدیدی را نیز جذب کند که جذب منحصر به فرد بودن برند شما می شوند.

  1. خود را از رقبای خود متمایز کنید

داستان برند منحصر به فرد خود را در طراحی خود به اشتراک بگذارید. یک داستان جذاب برند همراه با یک هویت بصری قوی می تواند به برند شما کمک کند که برجسته شود و ارتباط عاطفی با مخاطبان شما ایجاد کند.

  1. جایی برای آزمایش بگذارید

از امتحان کردن چیزهای جدید نترسید: به یاد داشته باشید که آزمایش تماماً در مورد آزمایش چیزهای جدید است – این می تواند کلید برجسته شدن در یک بازار شلوغ باشد. اگر آنقدر شجاع باشید که از وضعیت موجود رها شوید و چیزهای غیرمنتظره را در آغوش بگیرید، ممکن است به کلید موفقیت دست پیدا کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *