12 نمونه موفق سینماگراف

 

یا در 2 سال گذشته، GIF متحرک متواضعانه به اوج هنری جدیدی رسیده است و در قالب سینماگراف تغییری درجه یک دریافت کرده است.

سینماگراف‌ها به‌عنوان عکس‌های ثابتی تعریف می‌شوند که در آن یک حرکت جزئی و مکرر رخ می‌دهد. آنها نه یک عکس هستند و نه یک ویدیو، اما از نظر فنی GIFهای بسیار باکلاسی هستند. خود این اصطلاح در سال 2011 توسط دو عکاس کوین بورگ و جیمی بک ابداع شد که برای اولین بار این گیف های ظریف و ظریف را به کمال رساندند و اکنون بازار سینماگراف ها را به خود اختصاص داده اند.

آنها دیگر محدود به تبلیغات بنری چشمک زن و ویدیوهای ویروسی تحقیر عمومی نیستند، اکنون ابزاری قدرتمند در عکاسی و بازاریابی هستند. در اینجا چند نمونه الهام بخش:

این یکی برای جشن گرفتن مجموعه فلزی Rubedo در فروشگاه‌های Tiffany & Co به نمایش گذاشته شد و توسط کوین بورگ و جیمی بک تولید شد.

روشی زیبا برای تقویت یک لحظه کوچک در یک عکس، توسط کوین برگ و جیمی بک.

این عطر جوهره خوش خلقی Encounter، عطر جدید Calvin Klein را به تصویر می کشد. این سینماگراف در یک تبلیغ برای هدایت ترافیک به سایت اصلی Calvin Klein استفاده شد.

آنها همچنین می توانند از لحظات خنده دار در فیلم ساخته شوند! در اینجا میا والاس و وینسنت وگا برای همیشه در حال رقصیدن هستند، توسط IWDRM. سینماگراف های باحال فیلم ها تخصص اوست، وبلاگ Tumblr را ببینید!

این تبلیغ اینترنتی برای کوکا کولا در Tumblr بسیار موفق بود و در 24 ساعت اول 35000 لایک و وبلاگ مجدد دریافت کرد. منبع: techcrunch.com

من تقریباً می توانم طعم این گوجه فرنگی های تازه را بچشم. این سینماگراف در صفحه اینترنتی محصولات Gilt Taste، یک مجله و بازار آنلاین برای دوستداران غذا و شراب، نمایش داده می شود. این نیز توسط کوین برگ و جیمی بک تهیه شده است.

شیرین، بیکن سیزلین، اثر ویکان فلیکان – اگر این تبلیغ برای یک کامیون غذا یا یک غذاخوری صبحانه بود، من را مجبور می‌کرد در کمترین زمان به آنجا فرار کنم.

هنرمند ABVH هنر خیابانی معروف بنکسی را دوباره در یک سینماگراف تفسیر کرده است. این بیشتر در ناحیه خاکستری چیزی است که سینماگراف در نظر گرفته می‌شود، زیرا نقاشی‌های دیواری بنکسی در واقع حرکت نمی‌کنند، اما همچنان یک عنصر متحرک از یک عکس ثابت است.

این حرکت ظریف زیبا در یک عکس عالی، توسط متیو ویلیامز و گرافیست QIL برای

L’Officiel Hommes.

و زیبایی بیشتر از کوین برگ و جیمی بک.

در اینجا یک عکس هینوتیک جالب توسط RRRRRRRROLL است. بیشتر از اینها را در Tumblr آنها بررسی کنید.

یکی از خودتان بسازید (ما این کار را کردیم!)

 

سینماگراف در حال تبدیل شدن به ابزاری موثر برای بازاریابی هستند. این به عکاسی جذاب بُعدی می بخشد و راه دیگری برای نگه داشتن نگاه هر بیننده برای مدت کمی طولانی تر است. درست کردنشون هم نسبتا راحته! به عنوان مثال، من به سرعت مورد زیر را در فتوشاپ شلیک کردم. تنها چیزی که نیاز دارید یک دوربین، یک سه پایه، یک سوژه جالب و Adobe Photoshop است:

در اینجا یک روز زیبا در مرکز Embarcadero در نزدیکی دفتر SF ما است. بالون حرکت می کند اما همه چیز دیگر در زمان منجمد می شود.

من از این آموزش برای ساخت این سینماگراف استفاده کردم و زمانی که اصول اولیه را فهمیدم، توانستم آن را در حدود 15 دقیقه بسازم. این اولین مورد من بود و هنوز هم می‌توانستم یک افکت جالب ایجاد کنم – بنابراین هر کسی که مهارت‌های اولیه فتوشاپ را دارد به شدت آن را امتحان کند!

Cinemagraphs یک هدیه عالی برای خانواده و دوستان خواهد بود، و اگر به وبلاگ یا وب سایت نمونه کار خود اضافه کنید تا بر مهارت های عکاسی خود تأکید کنید، عالی است. برای هر کسی که سعی دارد استعدادها، خدمات یا محصولی را که می‌خواهد بفروشد تبلیغ کند، یک ابزار بازاریابی اثبات شده و قدرتمند است. آنها مطمئناً در راه تبدیل شدن به یک شکل پربار و جاودانه از رسانه هستند.

آیا اخیراً سینماگراف جالبی دیده اید؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *