10 طرحی که سرما را شکست می دهد

 

در حالی که هوای بیرون می تواند ترسناک باشد، این طرح های زمستانی بسیار لذت بخش هستند. از نمادهای آلپاین گرفته تا تی‌های یخ زده، این مجموعه الهام‌گرفته از زمستان، درمان مناسبی برای بلوزهای زمستانی است.

مخروط برف یخی میمون

هیچ وقت برای مخروط برفی خیلی سرد نیست. پالت رنگی تازه نعنایی و نوع میمون بد بو ترکیبی خوشمزه را ایجاد می کند – و نشان شخصی طراح را تحسین می کند.

 

تابلوهای Hap-E

اسنوبورد سوار سر به فلک کشیده و قرارگیری گسترده متن باعث ایجاد پویایی و حرکت می شود زیرا عناصر از مرز این طرح نماد تمیز عبور می کنند.

استون یتی

بسیار ساده و در عین حال شخصیت بسیار زیادی در این طرح سرد سنگی. حداقل جزئیات و بازوهای نامتناسب یتی میزان سنگینی و وزن مناسب را منتقل می کند.

آزمایشگاه ماموت

عاج های ماموت برای طرح ماموت. اجرای ماهرانه فیگور و زمین یک تصور قوی و قدرتمند ایجاد می کند.

یخ قطب شمال

وقت آن است که با این پنگوئن دوستدار مخروط برف به دامنه ها بروید. شخصیت دوست‌داشتنی به هدایت چشمان ما از میان رنگ‌های مکمل در این طرح قطبی کمک می‌کند. (و وسایلی برای نشان بیور شخصی طراح. نتایج مسابقه انجمن ما را که نشان می دهد طراحان برای سال جدید نام خود را تغییر می دهند، بررسی کنید).

شرکت آبجوسازی ساحل یخچالی

وحدت درون عناصر گرافیکی فقط نوک کوه یخ است. از میان کوه های کلاه برفی و انتخاب نوع تازه، این طرح یک موفقیت یخبندان است.

تیشرت Wintermag

خطوط ظریف و بافت پریشان به کنار هم قرار گرفتن اسنوبرد سواران مدرن که با شکوفه های زینتی یخ زده قاب شده اند، عمق می بخشد.

پنگوئن کاربردی

این طراحی بسیار هوشمندانه به‌طور یکپارچه تایپ و تصاویر را با حرف f ادغام می‌کند – به عنوان خطوط بدن پنگوئن عمل می‌کند و اشاره‌ای ظریف به نام شرکت می‌کند.

سرد ساحل غربی

زمان استراحت فرا رسیده است. درجه بندی آبی برقی به هدایت چشم بیننده به سمت نام شرکت کمک می کند، در حالی که نقاط تیز و تاکید عمودی قوی جلوه سردی را ایجاد می کند.

طرح تی شرت

این طراحی در اوج کمال است. روکش مضطرب این طرح تی شرت آبی برقی مانند گردگیری تازه برف در یک روز زمستانی تند است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *